Forum Klubu ROVERki.pl :: [R 75 ] 1.8 16v prawidłowo ciśnienie cylindrów
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R 75 ] 1.8 16v prawidłowo ciśnienie cylindrów
Autor Wiadomość
dzelo23 
Klubowicz





Pomógł: 60 razy
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 23, 2019 16:31   

Poczytaj sobie na forum jaką kompresję mają silniki k serii. Piszesz ze odpowiedź Marka nawet nie była blisko nominalnego ciśnienia. Według mnie była bo dopuszczalna różnica to 1, 5 bara także 0,6 mieści się w tym co napisałeś. Jeżeli możesz to podaj dane do podstawienia we wzorze na wyliczenie kompresji, jeszcze lepiej będzie jak wstawisz jak to wyliczyłes.
Ogólnie wszystko o co pytałeś można znaleźć na forum, szukajka nie gryzie ;)
Czepiasz się pisowni bo zwrócono Ci na to uwagę a ciągle robisz błędy.
Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Uwagi trzeba przyjmować na klatę i starać się być lepszym.
Ogólnie czytając te 3 tematy to mam dobrą bekę :d
To tyle OT
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 23, 2019 16:31   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Nie Lut 24, 2019 00:53   

dzelo23 napisał/a:
Poczytaj sobie na forum jaką kompresję mają silniki k serii. Piszesz ze odpowiedź Marka nawet nie była blisko nominalnego ciśnienia. Według mnie była bo dopuszczalna różnica to 1, 5 bara także 0,6 mieści się w tym co napisałeś. Jeżeli możesz to podaj dane do podstawienia we wzorze na wyliczenie kompresji, jeszcze lepiej będzie jak wstawisz jak to wyliczyłes.
Ogólnie wszystko o co pytałeś można znaleźć na forum, szukajka nie gryzie ;)
Czepiasz się pisowni bo zwrócono Ci na to uwagę a ciągle robisz błędy.
Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Uwagi trzeba przyjmować na klatę i starać się być lepszym.
Ogólnie czytając te 3 tematy to mam dobrą bekę :d
To tyle OT
same cwaniaki a wiedzy nie h... Co 2 osoba robi błędy w interpunkcji ale tylko mnie się czepiacie ale mam !@!$# na bandę debili co h...pomagają a myślą że wszystkie rozumy zjedli błąd w obliczeniach barana marka może doprowadzić do problemów jak nie potrafi obliczyć to do szkoły a jak się nie podoba to mam takich pomagierownw czterech literach a błędy będę robił bo tego nie zabrania regulamin tylko przeszkadza filozofów co gówno potrafia a tu swoje wypociny żeś sprawdzał pół dnia żeby beki z ciebie nie było.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 25, 2019 01:39   

vega79 napisał/a:
same cwaniaki a wiedzy nie h...

No ty wiedzą błyskasz niczym flash nokii.

vega79 napisał/a:
Co 2 osoba robi błędy w interpunkcji ale tylko mnie się czepiacie

Bo ty jesteś niedoścignionym wzorem w tej kwestii :)

vega79 napisał/a:
h...pomagają a myślą że wszystkie rozumy zjedli błąd w obliczeniach barana marka może doprowadzić do problemów jak nie potrafi obliczyć to do szkoły a jak się nie podoba to mam takich pomagierownw czterech literach

Dostałeś odpowiedź, którą możesz bez trudu znaleźć w sieci. Wystarczy tylko sprawnie posługiwać się wyszukiwarką. Mnie to zajęło kilka minut i było dość zrozumiałe, że nie ma wzorów uniwersalnych. To samo napisano zresztą w publikacji, którą ci przytoczyłem. Jednak ty masz tyle wspólnego z czytaniem ze zrozumieniem, że ciężko wymagać tego zrozumienia. Wygląda jednak na to, że szukałeś wzoru tak długo, aż potwierdzi twoje wyniki z pomiarów twojego silnika ;) Teraz pewnie wsadzisz do auta kota i pojedziecie w podróż dookoła świata ;)

vega79 napisał/a:
a jak się nie podoba to mam takich pomagierownw czterech literach

a to akurat nikogo nie interesuje, gdzie ty kogo masz, bo można to wywnioskować próbując czytać twoje wypociny ;)

vega79 napisał/a:
a błędy będę robił bo tego nie zabrania regulamin

Oczywiście, że nie zabrania. Nie może przecież dyskryminować analfabetów i wszystkich, którzy mieli do szkoły pod dużą górkę. Bardzo możliwe, że to nie ich wina. Daje jednak doskonały obraz z kim lub czym inni forumowicze mają do czynienia.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Pon Lut 25, 2019 16:21   

MaReK napisał/a:
vega79 napisał/a:
same cwaniaki a wiedzy nie h...

No ty wiedzą błyskasz niczym flash nokii.

vega79 napisał/a:
Co 2 osoba robi błędy w interpunkcji ale tylko mnie się czepiacie

Bo ty jesteś niedoścignionym wzorem w tej kwestii :)

vega79 napisał/a:
h...pomagają a myślą że wszystkie rozumy zjedli błąd w obliczeniach barana marka może doprowadzić do problemów jak nie potrafi obliczyć to do szkoły a jak się nie podoba to mam takich pomagierownw czterech literach

Dostałeś odpowiedź, którą możesz bez trudu znaleźć w sieci. Wystarczy tylko sprawnie posługiwać się wyszukiwarką. Mnie to zajęło kilka minut i było dość zrozumiałe, że nie ma wzorów uniwersalnych. To samo napisano zresztą w publikacji, którą ci przytoczyłem. Jednak ty masz tyle wspólnego z czytaniem ze zrozumieniem, że ciężko wymagać tego zrozumienia. Wygląda jednak na to, że szukałeś wzoru tak długo, aż potwierdzi twojue wyniki z pomiarów twojego silnika ;) Teraz pewnie wsadzisz do auta kota i pojedziecie w podróż dookoła świata ;)

vega79 napisał/a:
a jak się nie podoba to mam takich pomagierownw czterech literach

a to akurat nikogo nie interesuje, gdzie ty kogo masz, bo można to wywnioskować próbując czytać twoje wypociny ;)

vega79 napisał/a:
a błędy będę robił bo tego nie zabrania regulamin

Oczywiście, że nie zabrania. Nie może przecież dyskryminować analfabetów i wszystkich, którzy mieli do szkoły pod dużą górkę. Bardzo możliwe, że to nie ich wina. Daje jednak doskonały obraz z kim lub czym inni forumowicze mają do czynienia.
polemizować z i... Nie ma co bo sprowadzasz mnie na swój poziom potem przebijasz doświadczeniem.powodzena dzieciaku
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 25, 2019 23:58   

vega79 napisał/a:
Nie ma co bo sprowadzasz mnie na swój poziom potem przebijasz doświadczeniem.powodzena dzieciaku

Zero logiki w tym zdaniu. Albo jestem dzieciak i brak doświadczenia, którego ty masz nadto, albo jestem doświadczony. Poza tym cytując klasyka, dopóki nie miałeś dostępu do Internetu tylko rodzina wiedziała żeś idiota :)

Nadal nie odpowiedziałeś w temacie z jakiego wzoru skorzystałeś, jak i czym robiłeś pomiar u siebie? Podziel się wiedzą, przecież forum jest od tego żeby sobie pomagać :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Sro Lut 27, 2019 19:09   

MaReK napisał/a:
vega79 napisał/a:
Nie ma co bo sprowadzasz mnie na swój poziom potem przebijasz doświadczeniem.powodzena dzieciaku

Zero logiki w tym zdaniu. Albo jestem dzieciak i brak doświadczenia, którego ty masz nadto, albo jestem doświadczony. Poza tym cytując klasyka, dopóki nie miałeś dostępu do Internetu tylko rodzina wiedziała żeś idiota :)

Nadal nie odpowiedziałeś w temacie z jakiego wzoru skorzystałeś, jak i czym robiłeś pomiar u siebie? Podziel się wiedzą, przecież forum jest od tego żeby sobie pomagać :)
z tego samego co ty czy masz tak zjebana banie że nie pamiętasz co pisałeś, to żeś !@!$# to już wiem w realu bym ci ten pysk zapchał ale żeś pewnie jakiś wafelek co cwaniaka w sieci może udawać ale nikt na e jest w 100% anonimowy także resztę sobie dopisz
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 27, 2019 19:16   

vega79 napisał/a:
z tego samego co ty czy masz tak zjebana banie że nie pamiętasz co pisałeś

Ja doskonale pamiętam :) Z tobą widzę gorzej.

vega79 napisał/a:
to żeś !@!$# to już wiem w realu bym ci ten pysk zapchał ale żeś pewnie jakiś wafelek co cwaniaka w sieci może udawać ale nikt na e jest w 100% anonimowy także resztę sobie dopisz

Zapraszam :) Możesz podjechać i pokazać jaki kozak z ciebie ;)
Póki co, z nas dwóch tylko ty się ukrywasz za enigmatycznym vega79.

vega79 napisał/a:
nikt na e jest w 100% anonimowy

Oczywiście, że nie. Adres IP twój znamy, godzinę posta mamy, screen zrobiony. Zaraz napiszę do płokułatuły, a co ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [r75] schemat pracy cylindrów układu zapłonu
Jarcun Rover serii 75, MG ZT 1 Pią Maj 16, 2014 20:12
rtoip69
Brak nowych postów [R75] Ciśnienie silnika
jarztom Rover serii 75, MG ZT 2 Pon Cze 11, 2012 15:08
jarztom
Brak nowych postów [R75] Ciśnienie oleju
Zajac1941 Rover serii 75, MG ZT 3 Czw Paź 08, 2009 22:23
Zajac1941
Brak nowych postów [R75] Ciśnienie w oponach
piotr1972 Rover serii 75, MG ZT 5 Wto Lip 28, 2009 16:31
staf
Brak nowych postów [R75] Ciśnienie w klimatyzacji
MiReK Rover serii 75, MG ZT 24 Sob Sie 01, 2009 23:21
marynabiala



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink