Forum Klubu ROVERki.pl :: Po XIV Zlocie Ogólnopolskim...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Po XIV Zlocie Ogólnopolskim...
Autor Wiadomość
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 16:28   

Joa to ile Ty jeździsz sportowym samochodem ?? 70 km/h ?? ;P pozdrawiam
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Paź 31, 2008 16:28   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Paź 31, 2008 16:41   

wiciu2xlc napisał/a:
Joa to ile Ty jeździsz sportowym samochodem ?? 70 km/h ??

hmm.. :haha:

powaznie mowiac, to nie da sie jezdzic 70 w niektorych miejscach, ale ogolnie to zdecydowanie spokojnym kierowca jestem.
chociaz kiedys jezdzilam szybciej (ale nadal nie przesadzajac) ;)
 
 
 
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 19:16   

To Cię podziwiam Joa... ja jestem jak Marek, nie umiem powoli :P chwilowo trochę zwolniłem, bo punktacja jest wysoka :P a Cb do końca nie ufam, ale nie oznacza to że jeżdżę przepisowo :P , dobrze, że moje auto to muł, bo już bym pewnie prawko stracił :)
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pią Paź 31, 2008 20:59   

Joa napisał/a:
no fakt, mysmy sie zatrzymywali. ale nadal te 15 min nie jest jakims niewiadomo jakim wynikiem.. ;)


No problem...

Jesli chodzi o mnie, idelna jest średnia prędkość ok 110-120 km/h (co skutkuje prędkościami oscylującymi w granicach 80-150). Ciągła jazda z prędkością 80-90 km/h jest dla mnie męczarnią... i skutkuje uśnięciem za kierownicą.

Następnym razem rozmawiaj z Kruchym :P

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 21:03 ]
Joa napisał/a:
wiciu2xlc napisał/a:
Joa to ile Ty jeździsz sportowym samochodem ?? 70 km/h ??

zdecydowanie spokojnym kierowca jestem.
chociaz kiedys jezdzilam szybciej (ale nadal nie przesadzajac) ;)


Jeśli mogę zapytać od jak dawna masz prawo jazdy?
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 21:36   

MaReK napisał/a:

Na pierwszy ogien film (relacja) z XIII Zlotu ROVERki.pl Dzierzoniow/Wroclaw
Dla osiagniecia lepszego efektu akustycznego, proponuje podlaczyc wyjscie
pod jakis wzmacniacz lub bezposrednio na sluchawkach ;)
Film trwa 18 min...


Ja tak tytułem wyjaśnienia :) To że w niektorych momentach wygladam jak bylbym zdeczka nawiany to efekt zmeczenia i troszke tez udawalem :cool:

Filmy ekstra Marek :) Szkoda ze nie moglem zagoscic na ostatnim zlocie :(
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Paź 31, 2008 22:24   

Tomi napisał/a:
No problem...

Jesli chodzi o mnie, idelna jest średnia prędkość ok 110-120 km/h (co skutkuje prędkościami oscylującymi w granicach 80-150). Ciągła jazda z prędkością 80-90 km/h jest dla mnie męczarnią... i skutkuje uśnięciem za kierownicą.

Następnym razem rozmawiaj z Kruchym :P


ehh.. wiedzialam, ze taki bedzie efekt.. :(

powiem tak- ja jednak jestem panikara. wole jechac spokojniej. jechalam z Toba i wychodzac z zalozenia, ze jako kierowca wiesz co robisz nie odzywalam sie. gdyby faktycznie bylo cos nie tak mozesz mi wierzyc, ze marudzilabym o troche mniejsza predkosc.
to, ze wole spokojniejsza jazde mowie juz z perspektywy czasu i porownujac rozne style jazdy- absolutnie nie oceniam, ktory jest dobry albo zly.

poza tym nadal bardzo sie ciesze, ze mnie zabraliscie :)

Tomi napisał/a:
Jeśli mogę zapytać od jak dawna masz prawo jazdy?

ja? od stycznia 2002r, ale na codzien samochodem jezdze zdaje sie od 2 lat z kawalkiem.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pią Paź 31, 2008 22:37   

Joa napisał/a:

powiem tak- ja jednak jestem panikara. wole jechac spokojniej.


A ja nie lubię spokojnej, statecznej jazdy emeryta. Lubię gdy się coś dzieje (mgła, deszcz). Uwielbiam kilka dni w roku... gdy spadnie duży śnieg i zaśpią służby drogowe... ech jak się fajnie wtedy jeździ... i jak pusto na ulicach :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Paź 31, 2008 23:07   

Tomi napisał/a:
A ja nie lubię spokojnej, statecznej jazdy emeryta. Lubię gdy się coś dzieje (mgła, deszcz). Uwielbiam kilka dni w roku... gdy spadnie duży śnieg i zaśpią służby drogowe... ech jak się fajnie wtedy jeździ... i jak pusto na ulicach :)

:ok2: :ok2: Niestety jak ktoś wtedy jednak jedzie, to zwykle 5km/h :hm: nie rozumiem dlaczego :lol:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 23:32   

ja odp txt z czyjej stopki, nie pamietam teraz czyjej :

szybkie samochody poznaje sie na prostej, szybkich kierowcow na zakrecie ;) dlatego tak lubie jazde MG :D

uwazam, ze bylo szybko , ale nie bylo przegiec. szybko sprawnie, tak powinno sie jechac.

jak to mozliwe, ze w hamburgu srednia predkosc przejazdow to blisko 83 km/h >? wszyscy jada rowno i szybko :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Paź 31, 2008 23:41   

ehh.. widze, ze nipotrzebna dyskusje wywolalam tylko i sie OT elegancki zrobil.. :oops:
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 00:20   

dyskusja zawsze jest potrzebna tylko pytanie o miejsce i czas.

jestesmy po... wiec mozemy podsumowac, pogadac ;)

tomi uwazal ze pojechalem ostro jak wieczorem w sobote krecilismy. ok, ale wszystko bylo pod katrola. jezdzenie szybkie, a niebezpieczne to nie synonimy. i ja zawsze to podkreslam. prawko mam prawie 10 lat i jedynie kilka sytuacji mialem podbramkowych, a stluczke przy moze 10-20 km/h O_o

kazdy jezdzi jak uwaza za sluszne wedle wlasnej oceny. to keirowca najlepiej czuje auto , dystans przyspiesznie itd. na prawym przy szybkiej jezdzie zawsze bardziej sie denerwuje niz na lewym ;) jest tylko kilka osob z ktorymi nei poje sie b szybko smigac.

jak widac kruchy jechal rowniej bez tylu przystankow , my szybciej ale za to wiecej przystankow. kazdy odp co woli bardziej, wolny kraj wolny wybor ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 00:28   

Senn napisał/a:
Ja tak tytułem wyjaśnienia :) To że w niektorych momentach wygladam jak bylbym zdeczka nawiany to efekt zmeczenia i troszke tez udawalem :cool:


Dobra, dobra ;) Ty udawaczu Ty... normalnie aktor z pierwszej polki ;)

Senn napisał/a:
Filmy ekstra Marek :) Szkoda ze nie moglem zagoscic na ostatnim zlocie :(

Dziekuje. No szkoda, szkoda bo na nastepnym filmie Cie nie bedzie ;/

Tomi napisał/a:
A ja nie lubię spokojnej, statecznej jazdy emeryta. Lubię gdy się coś dzieje (mgła, deszcz). Uwielbiam kilka dni w roku... gdy spadnie duży śnieg i zaśpią służby drogowe... ech jak się fajnie wtedy jeździ... i jak pusto na ulicach :)

A ja roznie lubie. Czasami pelen lansik i jazda zgodnie z przepisami ;) A czasmi po wariacku z zachowaniem rozsadku. Przewaza to drugie ;)
maniaq napisał/a:
uwazam, ze bylo szybko , ale nie bylo przegiec. szybko sprawnie, tak powinno sie jechac.

Ze dwa razy przegielismy. Tzn mowie tu o sobie akruat, bo ja sie ledwo wyrabialem z chowaniem na swoj pas ;P Ale chyba zle nie bylo bo moj osobisty ogranicznik predkosci na siedzeniu pasazera, siedzial cicho ;)
maniaq napisał/a:
jak to mozliwe, ze w hamburgu srednia predkosc przejazdow to blisko 83 km/h >?

Moze drogi maja co najmniej dwa pasy ruchu w jedna strone?

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 00:37   

smiem twierdzic ze w wawie glowne drogi tez maja po 2 albo i 3 pasy , tylko u nas co 200-500m sa swiatla ;) wiaduktow jak na lekarstwo , tunel wzdluz rzeki - a w nim znaczek 50 km/h ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Lis 01, 2008 00:39   

maniaq napisał/a:
kazdy jezdzi jak uwaza za sluszne wedle wlasnej oceny. to keirowca najlepiej czuje auto

i dlatego wlasnie nie mowie, ze Tomi jechal zle- bo tak nie bylo.
nie jest tez tak, ze mowie "z nim nigdy wiecej nie wsiade do samochodu"- wrecz przeciwnie. wole jechac z kierowca jadacym szybko a dobrze niz z kims jadacym wolno i zle.
maniaq napisał/a:
na prawym przy szybkiej jezdzie zawsze bardziej sie denerwuje niz na lewym ;)

ja chyba przy kazdej jednej, nie tylko szybkiej ;) ale to juz chyba kwestia swiadomosci tego co sie dzieje i co sie chce zrobic- kierowca wie, pasazer nie ma pojecia. no i przede wszystkim nic zrobic nie moze.

a tutaj wyszedl moj brak przyzwyczajenia do takiej jazdy- no i to, ze jakby nie bylo z Tomim za kierownica jechalam po raz pierwszy. :)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 00:47   

Jesli mialbym jechac jako pasazer, to chyba faktycznie wolalbym jechac z Kruchym :)
Ale jako kierowca sam ze soba sie nie boje jechac ;)

A co do Tomiego - jechal b. dobrze i odwaznie. Kazdy manewr wygladal na obliczony i nie bylo wahania "zdaze?" Tak przynajmniej wygladalo to z zewnatrz.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sob Lis 01, 2008 01:18   

Ja wole kreta, ale pusta droge. Wyprzedzanie na prostej mnie nie jara :P
A wogole to mnie sie nigdy, nigdzie nigdy nie spieszy :)
Na prostej moge jechac zgodnie z przepisami :P Mi to nie przeszkadza :) Np. jak jade za tirem jadacym 90 km/h to nie widze problemu w tym zeby go wyprzedzac, bo po co, za jakis czas sie zatrzymam i znou bede musial go mijac :P
Ale jak widze jakis zakret i hamujace samochody to sie smieje ;) przeciez zazwyczaj wystarczy odpuscic gaz, a nie od razu zwalniac o polowe, tylko po to zeby pozniej (na prostej) znowu przyspieszac :/
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 01:25   

Kruchy - falszujesz srednie spalanie w Tomcatach ;P

Mnie tez sie zazwyczaj nigdzie nie spieszy, dlatego kulturalnie stoje w korkach i nie cwaniakuje. Ale jak to bylo juz gdzies... "wiem, ze zlamalem przepis, wiem ze moglem spowodowac zagrozenie, ze to co zrobilem bylo nieodpowiedzialne i glupie, ale zrobilem to, bo lubie !@!$#" :D

Dobrze jest jak tir jedzie 90 km/h :) Ja z tirami nie lubie jezdzic, bo nie widze drogi na przod ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Kruchy 




Dołączył: 04 Sie 2001
Posty: 469
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sob Lis 01, 2008 01:28   

MaReK napisał/a:
Dobrze jest jak tir jedzie 90 km/h Ja z tirami nie lubie jezdzic, bo nie widze drogi na przod

Jedzie tyle o ile warunki pozwalaja :P A jak jedzie wolniej, tzn ze jest ciasno ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 01:57   

Kruchy napisał/a:
A jak jedzie wolniej, tzn ze jest ciasno ;)

Warunki techniczne mu nie pozwalaja, albo jest przeladowany ;P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
marcel_n 




Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 142
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sob Lis 01, 2008 11:37   

MaReK napisał/a:
Ja z tirami nie lubie jezdzic


Mam znajomego, który podczas jazdy cały czas obserwuje wskazania zużycia paliwa na komputerku w swoim SEACIE IBIZA. Żeby było taniej stara się nie przekraczać 90 km/h. Często jadąc do pracy DTŚ (Drogową Trasą Średnicową) widzę Go jak wlecze się za jakąś ciężarówką i wdycha spaliny. Śmiesznie to wygląda :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink