Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] CB radio
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: apples
Pią Paź 19, 2012 18:41
[R75] CB radio
Autor Wiadomość
pablo 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 344
Skąd: Mazury



Wysłany: Pią Lut 15, 2013 10:58   

No właśnie też mam prostą wtyczkę i jakoś tak mi sie wpasowało i jest ładnie i nie przeszkadza. Półeczka jest dość głęboka więc i twoje radyjko możesz dopchnąć na maxa i będzie OK.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 15, 2013 10:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pią Lut 15, 2013 13:05   

Wiesz jak by się pozytywnie udało ogarnąć radio Alpine to tam sobie bym zamontował bo mam takie małe CB że weszło by w zaślepkę od navi obok wyświetlacza ale musiałbym to najpierw obejrzeć dokładnie a nie chce mi się na zimnie dłubać w aucie.
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Lut 19, 2013 11:48   

Wybór padł na LAFAYETTE VENUS + SIRIO TURBO 2000 + SF-40. Śmiga, aż miło i zero kombinacji z montażem stacji. Stacja zamontowana pod siedzeniem ... i tyle ją widzieli. :razz:
 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Wto Lut 19, 2013 13:41   

apples, bo ty jesteś słuchaczem kanału 19 :wink: a ja lubie czasem przejść na inny i trudno by mi było raczej zaglądać pod siedzenie co by się upewnić czy mam właściwy.
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Lut 19, 2013 13:51   

sknerko napisał/a:
apples, bo ty jesteś słuchaczem kanału 19 :wink: a ja lubie czasem przejść na inny i trudno by mi było raczej zaglądać pod siedzenie co by się upewnić czy mam właściwy.
Zanim wstawiłeś komentarz to mógłbyś się wysilić i zobaczyć o co biega i dlaczego tak napisałem ... wysil się czasami.


Informuje ... LAFAYETTE VENUS sterowanie radiem, głośnik, itp. ma w GRUSZCE. :wink:


P.S. Słuchaczem jestem ... Trójki - Polskie Radio oraz Radia ZET.
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 19, 2013 13:54   

apples, super że zdecydowałeś się na LAFAYETTE VENUS! super radyjko jeszcze u siebie nie mam zamontowanego ale kuzyn ma i super poręczne
 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Wto Lut 19, 2013 15:39   

apples, Może tez byś się wysilił i zobaczył jakie ja mam radio i dlaczego takie i czemu tam by mi pasowało je wcisnąć do R75 (bo w Freelu jeździ i mam zamontowane) a nie napadał na mnie. A przy okazji dałem w poście emotkę żeby jasne było ze masz to traktować z przymrużeniem oka ale ty pewnie chciałeś się pochwalić jakie to zaje...te, drogie radio sobie sprawiłeś.
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Lut 19, 2013 16:21   

sknerko napisał/a:
apples, Może tez byś się wysilił i zobaczył jakie ja mam radio i dlaczego takie i czemu tam by mi pasowało je wcisnąć do R75 (bo w Freelu jeździ i mam zamontowane) a nie napadał na mnie.
Co mnie Twoje radio. Czy ja nawiązałem cokolwiek do twojego radia lub Ciebie. Napisałem, że kupiłem i jakie w kontekście mojego wcześniejszego pytania.
sknerko napisał/a:
A przy okazji dałem w poście emotkę żeby jasne było ze masz to traktować z przymrużeniem oka
a świstak siedzi i zawija w te sreberka.
sknerko napisał/a:
ale ty pewnie chciałeś się pochwalić jakie to zaje...te, drogie radio sobie sprawiłeś.
buahaha No pewnie że tak. Nic innego nie przyszło mi do głowy tylko wstać rano i pochwalić się super hiper radiem.

Tak na serio ... drogie jest? Widziałem na allegro dużo droższe i nie mam z tego powodu kompleksu.

P.S. ale jak widać całkiem fajne jest i nie tylko mi się podoba. :wink:

I jeśli chodzi już o moje chwalenie to post w którym zapytałem o opinie na temat radia również powinieneś uznać za przyświrowanie, że chce sobie kupić bajeranckie, wypasione no i drogie radio ... a co ... nie stać mnie.

:załamka:
 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Lut 20, 2013 09:16   

apples proszę cię..... piszę z kolegą o montażu mojego radia a ty pod moim postem wyskakujesz, że mam sobie zamontować pod siedzeniem i najlepiej zmienić na takie jak ty masz bo nie ma problemów z montażem to miałem to jak odebrać.
Potem wyjeżdżasz że nie wiem jakie masz radio i się nie wysilam..... wiesz czytałem ten wątek i widziałem jakie chcesz kupić więc jak napisałeś że masz pod siedzeniem to dokładnie było wiadomo jakie wziąłeś a poza tym też niedawno kupowałem więc znam rynek i wiem jakie są radia.
Cytat:
a świstak siedzi i zawija w te sreberka.

Widzę, że emotki są tylko wtedy ważne jak sam piszesz co? a czytanie ze zrozumieniem ci przeszło bo napisałem że mi będzie trudno sprawdzić pod siedzeniem jaki mam kanał na radiu a nie tobie a ty napadasz na mnie. Od dłuższego czasu widzę ze jesteś mega zarozumiały i myślisz, że świat kręci się wokół ciebie.
apples napisał/a:
Tak na serio ... drogie jest? Widziałem na allegro dużo droższe i nie mam z tego powodu kompleksu.



P.S. ale jak widać całkiem fajne jest i nie tylko mi się podoba.

Tanie nie jest bo radia za stówe idzie kupić ale jest bajeranckie i mnie też się podoba choć w Freelanderze by mi się nie sprawdziło i mam jakie mam.
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 10:24   

sknerko, o co ci w ogóle chodzi :-| wcześniej aples pisał w wątku że szuka radia i zastanawia się nad modelami, w końcu jak kupił napisał które wybrał i jak zamontował a ty naskakujesz na niego :-| :-| :-|
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Lut 20, 2013 11:00   

sknerko napisał/a:
apples proszę cię..... piszę z kolegą o montażu mojego radia a ty pod moim postem wyskakujesz, że mam sobie zamontować pod siedzeniem i najlepiej zmienić na takie jak ty masz bo nie ma problemów z montażem to miałem to jak odebrać.
Jesteś niesamowity. Cofnij się stronę do tyłu i zobacz czyje są posty :neutral:
sknerko napisał/a:
Potem wyjeżdżasz że nie wiem jakie masz radio i się nie wysilam..... wiesz czytałem ten wątek i widziałem jakie chcesz kupić więc jak napisałeś że masz pod siedzeniem to dokładnie było wiadomo jakie wziąłeś a poza tym też niedawno kupowałem więc znam rynek i wiem jakie są radia.
To po co twój post, że musisz widzieć, itp. :neutral:
sknerko napisał/a:
Widzę, że emotki są tylko wtedy ważne jak sam piszesz co? a czytanie ze zrozumieniem ci przeszło bo napisałem że mi będzie trudno sprawdzić pod siedzeniem jaki mam kanał na radiu a nie tobie a ty napadasz na mnie. Od dłuższego czasu widzę ze jesteś mega zarozumiały i myślisz, że świat kręci się wokół ciebie.
Hymmm ... ja niestety ale widzę wręcz coś odwrotnego. Jak wiesz jakie ma funkcje radio które kupiłem to co Ty chcesz sprawdzać pod siedzeniem? Kanały masz pokazane w gruszce więc nie rozumiem Twojej dyskusji. Dla Ciebie mogę być zarozumiały, bezczelny, egoistyczny, itp. itd ... przyjmuję Twoją krytykę mojej osoby.
sknerko napisał/a:
Tanie nie jest bo radia za stówe idzie kupić ale jest bajeranckie i mnie też się podoba choć w Freelanderze by mi się nie sprawdziło i mam jakie mam.
hym... we Freelanderze by się nie sprawdziło ... no cóż.

P.S. Następnym razem pisz jasno bo używając skrótów myślowych trudno zrozumieć o co ci chodzi. Teraz zaczynam się domyślać co autor miał na myśli i co chciał wyrazić swoją wypowiedzią.
 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Lut 20, 2013 14:11   

Wiesz co apples zadziwiasz mnie coraz bardziej :o
sknerko napisał/a:
apples, bo ty jesteś słuchaczem kanału 19 ;)
To miał być żart
sknerko napisał/a:
a ja lubie czasem przejść na inny i trudno by mi było raczej zaglądać pod siedzenie co by się upewnić czy mam właściwy.
a to jest odpowiedź na twój post o montowaniu radia pod siedzeniem. Napisałeś odpowiedź na mojego posta że zamontować pod siedzeniem i nie ma kombinacji a ja właśnie piszę z pablo o kombinacjach z mocowaniem radia więc jak mam odbierać twoje odpowiedzi? Piszę że mi byłoby trudno zaglądać na radio więc nie widzę tu żadnych skrótów myślowych. stronę wcześniej są 3 moje posty do pablo i na tej czwarty o montażu radia, więc kto z kim gada?
apples napisał/a:
To po co twój post, że musisz widzieć, itp.

bo moje radio ma wyświetlacz na radiu.
apples napisał/a:
hym... we Freelanderze by się nie sprawdziło ... no cóż.

No widzisz w przeciwieństwie do ciebie mam to auto i też chciałem takie radio jak twoje ale jak pomierzyłem co i gdzie to mi wyszło ze nie chcę takiego tylko moje bo przekładanie radia między autami było by kłopotliwe i montaż w Freelu tez nie po mojej myśli wiec czemu się dziwisz ze by się nie sprawdziło?
haszczyc napisał/a:
a ty naskakujesz na niego
Nie naskoczyłem na niego tylko napisałem z przymrużeniem oka odpowiedź w kontekście mojego radia, to apples napadł na mnie, że się nie wysiliłem sprawdzić jakie radio kupił.
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Lut 20, 2013 16:21   

sknerko napisał/a:
Nie naskoczyłem na niego tylko napisałem z przymrużeniem oka odpowiedź w kontekście mojego radia, to apples napadł na mnie, że się nie wysiliłem sprawdzić jakie radio kupił.
:hahaha: napadł :hahaha:

sknerko napisał/a:
napisałem z przymrużeniem oka odpowiedź w kontekście mojego radia
Z kogo durnia robisz.
sknerko napisał/a:
apples, bo ty jesteś słuchaczem kanału 19 :wink: a ja lubie czasem przejść na inny
Gdzie tu mowa o radiu? Radio to urządzenie, a 19 to chyba kanał. Ty wiesz lepiej co robi apples i czego słucha.

EOT
 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Czw Lut 21, 2013 10:49   

apples nie zrozumiałeś żartu i reszty wypowiedzi choć wytłuściłem ci dwa razy słowo MI ale i tak musi być na twoje i próbujesz właśnie durnia ze mnie zrobić.
Jak napisałem wyżej czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocną stroną i co jakiś czas udowadniasz to dobitnie.
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 21, 2013 13:03   

a ja mam tak zamontowane
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Lut 21, 2013 19:32   

sknerko :załamka:
 
 
davidlive 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 320
Skąd: Orzelec Duży



Wysłany: Pon Lut 25, 2013 19:58   

Panowie mam problem z moim CB mianowicie podłączone jest pod zasilanie radia abym nie rozładował aku gdybym zapomniał wyłączyć.

Problem jest taki że słyszę w głośniku nie muzykę ale takie szumy z radia gdy jest np bas.

Przy wyłączonym radiu CB działa poprawnie gdy tylko włączę muzykę pojawiają się szumy
_________________
ford focus 1.8 tdci 115 KM(2002r) obecnie ROVER 620 Ti Vitesse 200KM(97r)(SPRZEDAM ) KONTA
KT POD 669 482 723
 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Wto Lut 26, 2013 12:26   

Jakie masz CB radio i czy masz filtr na zasilaniu CB
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
davidlive 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 320
Skąd: Orzelec Duży



Wysłany: Wto Lut 26, 2013 17:43   

Unide 520 xl nie mam filtra
_________________
ford focus 1.8 tdci 115 KM(2002r) obecnie ROVER 620 Ti Vitesse 200KM(97r)(SPRZEDAM ) KONTA
KT POD 669 482 723
 
 
sknerko 
Klubowicz





Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Sro Lut 27, 2013 08:37   

davidlive napisał/a:
Unide 520 xl
Kolega ma to samo radio i miał ten sam problem w Astrze i do tego jeszcze słyszał pompę paliwa i dmuchawę . Na dmuchawę i radio pomógł filtr na zasilaniu taki http://allegro.pl/filtr-p...2997040223.html ale możesz wstawić dowolny od jakiegoś radia samochodowego. Na gwizd z pompy paliwa zamontowałem mu kondensator na zasilaniu pompy i ucichło.
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Radio FABRYCZNE/ORYGINALNE w Roverze
cey code radia - link
Tomaszi Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Sro Paź 27, 2010 17:04
Tomaszi
Brak nowych postów [rover 75] Radio Harmony - jakie głośniki pod radio?
umiem dłubać w samochodach, na audio sie nie znam nic.
hvil Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Pon Lut 15, 2010 17:22
Gość
Brak nowych postów [R25] Radio - jakie polecacie radio oprócz orginalnego
bacha401 Car-audio, nawigacje, radia CB 5 Nie Sie 22, 2010 10:27
bacha401
Brak nowych postów [R75] Radio - nowe radio, a sterowanie w kierownicy
Kris Car-audio, nawigacje, radia CB 138 Nie Maj 12, 2013 16:54
MatiNitro
Brak nowych postów [R45] Radio - jakie radio do 300 pln?
adamsky Car-audio, nawigacje, radia CB 15 Sro Sty 12, 2011 17:59
Alexi



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink