Forum Klubu ROVERki.pl :: XV ZLOT - Relacje :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XV ZLOT - Relacje :)
Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 23:13   

AndrewS napisał/a:
tylko troche z wiekiem przesadziliscie
za stare były? :shock: :razz:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 14, 2009 23:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10903
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Cze 14, 2009 23:15   

melduję i ja :cool:
powrót długi i nudny ;) jakimś cudem udało mi się ominąć wszystkie korki, tylko w toruniu jadźka mnie wbiła w centrum :/

Dzięki wszystkim za świetną zabawę :grin:
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Cze 14, 2009 23:16   

Rodzinka z Puńkiem dojechała bez problemów jakiś tam większych, zlot reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeewelka, dzięki Wam i nam było super :ok: mimo tego, że góra nie załatwiła u góry słoneczka, mimo, że Kochanica walnęła se focha, ale dzięki niesamowicie wspaniałomyślnej, kochanieńkiej cioci Herbatce, która tak spontanicznie pożyczyła nam C3- kę, dotarliśmy i WARTO BYŁO jak jasna cholera :ok: Podziękowania dla wszystkich , którzy mi i tutaj i telefonicznie próbowali pomóc z Kochanicą- dzięki ROVERianie, brawa dla Stada Baranów za super sobotnią frajdę na rajdzie.Podziękowania dla całego byłego i obecnego zarządu za super organizację zlotu.Pozdrówka dla wszystkich, których mogłem osobiście poznać, a nawet ucałować wspaniałe białogłowy- klubowiczki.

Do następnego realnego ROVERianie :ok:
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 23:26   

Przylaczam sie do podziekowan za organizacje i wspolna mila zabawe.

No "autokar dziewczyn" to jeden z najbardziej zabawnych momentow zlotu :) Innym byl moment kiedy dowiedzialem sie ze IInvit nie ma corki, nie ma syna i co wiecej nie jest rozwódką :mrgreen:
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 00:43   

A ja jeszcze zapomialem zlozyc podziekowac dla Brt za to, ze przywiozl ze soba caly sprzet naglosniajacy i rzutnik. Jak sie okazalo wczesniej, hotel nie posiadal takich atrakcji, a za wypozyczenie takiego sprzetu liczono sobie 500 zl / dzien.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 00:50   

Ja dotarlem do domu dopiero po spocie Warszawa Bemowo....

Chcialbym podziekowac wszystkim za milo spedzony czas.

Zlot byl dla mnie za krotki, bo atmosfera zlotowa nadal mi sie udziela ;)

Chcialem pogratulowac TIGEROWI za bardzo ladny przejazd i farta przy wczesniejszym przejezdzie przez opony.

Podziekowac moglbym wielu osobom z osobna, ale nie zapamietalem wszystkich.

Szczegolnie chce podziekowac mojej Paulinie za cierpliwosc do mnie, oraz za to samo Maciejowi, ktorego w kolko dreczylem pytaniami o moja 600 ;)

Bylem milo zaskoczony, bo wszystkich znanych tylko z forum wyobrazalem sobie zupelnie inaczej.

Jak zobaczylem Walkie to przez chwile sie zastanawialem czy ta dziewczyna nie ma nie swojego identyfikatora.

Stadu Baranow tez naleza sie podziekowania.

Dziekuje rowniez Mariusz418 za rzucony tekst u stop kopca na rajdzie. (A my mamy odpowiedz, ale nie powiemy!!!! A pozniej jak sie wdrapalem okazalo sie, ze jest mgla)

Markowi za to, ze mimo ze przez niego zaczely mi sie problemy podczas rajdu to dobrze sie bawilem w poszukiwania architekta.

Joa za chowanie kluczykow :P

Chcialem pogratulowac Indianinowi samochodu, oraz Goni wspanialej siostry oraz siostrzenca.

Ilygasowi chcialem podziekowac za prezentacje R75

Kruchemu za Tequille

Hmmmm..... ze wzgledu na zmeczenie po niesamowitym zlocie poloze sie teraz spac, a moze jak mi sie jutro wiecej przypomni dopisze wiecej podziekowan, gratulacji oraz relacji...

:głupek2: :głupek2: :głupek2:
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 08:35   

Perez napisał/a:
Jak zobaczylem Walkie to przez chwile sie zastanawialem czy ta dziewczyna nie ma nie swojego identyfikatora.


a to dlaczego? :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Asia 




Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 128
Skąd: włocławek



Wysłany: Pon Cze 15, 2009 12:26   

Cześć ;D
Dzieki wielkie za wspaniały, mój pierwszy, zlot , było naprawdę świetnie , ciesze się ze poznałam choć część z Was , z wieloma nie udało mi się porozmawiać ale mam nadzieje ze to z czasem nadrobię. Jesteście super ;) W ogóle fajnie ze tyle ludzi przyjechało. Oczywiście chciałam podziękować Wszystkim organizującym ten zlot, było świetnie i zrobiliście kawal dobrej roboty za co wielki szacuneczek (żółwik ;p ) . Szkoda ze już się skończyło , było wspaniale , Dziękuje jeszcze raz i do zobaczenia ;)
Milo było Was poznać ! ;)

Pozdrawiam Asia ;) :cool: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam z Włocławka ;)
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 13:42   

Markzo napisał/a:
mam pytanko, kto ze mną jechał oes?? :D


Hm... :hmm: ;)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 13:50   

dobrze myślalem, że Ty Krzyśku :razz: i jak wrażenia? :rotfl:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3635
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 14:44   

tak zapytam meskie grono zlotowiczow
chyba ze kobitki tez cus tam sobie golily :lol:

kto z Was korzystał z hotelowych zestawow do golenia ??
jesli probowaliscie golic sie ta maszynka to zrozumiecie czego bylem taki zarosniety przez caly zlot :mrgreen:
no chyba ze moja maszynka byla jakas tuningowana :lol:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Cze 15, 2009 14:49   

AndrewS napisał/a:
no chyba ze moja maszynka byla jakas tuningowana
Eeeeeeeee tam, chciałbyś ;p
Trawnik trza było skosić pewnie, więc się przydała :hahaha:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Cze 15, 2009 15:07   

AndrewS napisał/a:
zestawow do golenia ??


W naszym pokoju niestety nie było takiego / takich zestawu / zestawów :P :)
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 15:08   

Markzo napisał/a:
i jak wrażenia? :rotfl:


Myślałem, że zginę :beczy:
A tak poważnie to Ty i Twój samochód dobrze sobie radziliście ;)
Jest mniej podsterowny niż 25-tka moja ;)
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pon Cze 15, 2009 15:54   

sTERYD napisał/a:
Przylaczam sie do podziekowan za organizacje i wspolna mila zabawe.

Żałuj że nie widziałeś mojej miny jak zszedłem na dół i sobaczyłem klub seniora na korytarzu.

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 15:58 ]
AndrewS napisał/a:
kto z Was korzystał z hotelowych zestawow do golenia ??

Ja też nie miałem takich rarytasów w pokoju. Pewnie to tylko dla zasłużonych klubowiczów było. :wink:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 15, 2009 16:29   

No ja tez mialem zestaw do golenia. Pomijam fakt ze to ten sam pokoj co AndrewSa :mrgreen: Moze to kwestia tego ze ten nasz wygladal na apartament. Bardzo duzy pokoj, bezposrednio nad tym Tomiego i Goni, a podobno ich byl apartamentem.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Cze 15, 2009 17:06   

Ja również, w swoim i Eweliny imieniu, baaardzo dziękuję Wam wszystkim za cztery dni świetnej zabawy, a szczególnie organizatorom za moc atrakcji i serce włożone w przygotowanie całej imprezy. Nie wymienię wszystkich z nicka, bo lista byłaby dłuższa od litanii, ale każdemu z osobna należą się podziękowania za stworzenie tej niesamowitej "roverkowej" atmosfery. Podziękuję za to imiennie Barcikowi za zakwasy w łydkach pilota ;) oraz mojemu rajdowemu teamowi - Marcelowi i Marcie za genialną współpracę w "wesołej lodówce".
I jak zwykle wypada zakończyć stwierdzeniem: "Było cudownie, szkoda, że tak krótko". Czekamy zatem na kolejne spotkanie już niedługo w Zatorze oraz na zlocie jesiennym.

maniaq napisał/a:
poniewaz ja wrazliwy chlopiec jestem, to ubodla mnie insynuacja o nie pokazywanie fot :>

jak mogles THEFLONIE MI TO ZROBIC ;)
To nie była insynuacja tylko motywacja, no i jak widać efekt jest natychmiastowy ;) . A nawet jakby Cię ubodła, to nie mogło boleć, bo miałeś porządny kask ;)
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pon Cze 15, 2009 17:28   

Witam,

Ja również chciałem podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji. Dziękuję również wszystkim przybyłym, którzy tworzyli wspaniałą atmosferę całej imprezy...

Poniżej sznurek do kilku pstryków:
http://picasaweb.google.c...KlubuROVERkiPl#

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 17:30 ]
Senn napisał/a:
No ja tez mialem zestaw do golenia. Pomijam fakt ze to ten sam pokoj co AndrewSa :mrgreen: Moze to kwestia tego ze ten nasz wygladal na apartament. Bardzo duzy pokoj, bezposrednio nad tym Tomiego i Goni, a podobno ich byl apartamentem.


To nie był apartament, a jedynie pokój z wygniecionym łóżkiem w stylu "Ludwika XXXV" :)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Cze 15, 2009 17:33   

Tomi napisał/a:
To nie był apartament, a jedynie pokój z wygniecionym łóżkiem w stylu "Ludwika XXXV" :)
Późne Rokokoko z widokiem na centrum zlotowych wydarzeń ;)
 
 
-IKS- 




Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 53
Skąd: Kędzierzyn-Koźle



Wysłany: Pon Cze 15, 2009 19:28   

Pomyślałam sobie, że może też się zameldujemy... w końcu ;)

ponieważ ze Zlotu nie jechaliśmy prosto do domku, to na miejscu byliśmy trochę po 23.


było wręcz bosssssko :) za co dziękuję Organizatorom i uczestnikom Zlotu :)

specjalne podziękowania dla mojego osobistego szofera na grilla i z powrotem :D czyli Brt'a, a także dla wszystkich, którzy wyrozumiale akceptowali moje dziwactwo (czyli wsadzanie nosa w buteli/puszki z piwem, szklaneczki z drinkami i innymi cudami...) :mrgreen: w celu wywąchania całego aromatu...

przede wszystkim dziękuję jednak Tomasziemu za zainteresowanie się marką i wstąpieniem do Klubu, bo przecież w innym wypadku nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi...

na koniec dziękuję wszytkim za okazane zaufanie poprzez wybranie mnie do Zarządu Klubu- będę się starać ze wszystkich sił aby Was nie zawieść...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink