Forum Klubu ROVERki.pl :: Avatar przy poście
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Avatar przy poście
Autor Wiadomość
keczu 




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 22:32   

kzrr napisał/a:
Dlaczego nie możesz zostać klubowiczem ? Odległość akurat tutaj nie ma znaczenia.

Mysle ze ma ,ale dajmy temu spokoj bo to nie o mnie tu chodzi i tylko kilku forumowiczow mieszka za granica wiec wrocmy do tematu glownego. Pozdr.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 22:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 22:37   

fanfir znasz przemas83 ;D ?
W Polsce teraz jesteś? :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 22:44   

Marek nie nie znam.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 22:45   

fafnir napisał/a:
Marek nie nie znam.

Tak myślałem ;>
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 23:16   

thef napisał/a:
Moim zdaniem bycie klubowiczem to przede wszystkim chęć utożsamiania się z pewną grupą ludzi, a nie szukanie korzyści.


Mam dokładnie takie samo zdanie w tej kwestii. Dodałbym jeszcze od siebie: niepowtarzalną grupą ludzi.
O korzyściach nie będę pisał, bo MaRkOwI serwer przeciążę, i nie chodzi tu ani o wlepę, ani o legitkę :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 23:38   

Jugol napisał/a:
O korzyściach nie będę pisał, bo MaRkOwI serwer przeciążę

Bez obaw ;) Śmiało pisz, możesz jeszcze zaprosić innych klubowiczów do tej rozgawory ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 00:17   

MaReK napisał/a:
Bez obaw Śmiało pisz, możesz jeszcze zaprosić innych klubowiczów do tej rozgawory


Ok, sam tego chciałeś :mrgreen:
Zajrzałem tu bodajże po raz pierwszy chyba we wrześniu- październiku A.D. 2008 roku, szukałem swojego pierwszego w życiu auta.
Sporo marek było na celowniku, na stronę zajrzałem w sumie dzięki koleżance z pracy, która w rozmowie ze mną wspomniała o marce ROVER- bo sama śmigała 25-ką.
Chciałem poznać modele, ich wady, zalety, ceny. Marzeniem była 75-ka, ale troszkę $$$ by zabrakło na egzemplarz do jazdy, wybór padł na 45-kę i uważam, że był to dobry wybór :ok:
W temacie motoryzacji byłem zielony jak Raptile- jak jego kolor :taa:
Następnie zalogowałem sie na forum, zostałem sympatykiem a w dość krótkim czasie klubowiczem.
Spędzam tu od tamtej pory naprawdę sporo godzin- patrz licznik w profilu. Dział porad technicznych dosłownie połykałem, następnie jak to w życiu bywa, zaczęły sie drobne i poważniejsze problemy z moim kochanym autem.
Dzięki swej wiedzy, wchłoniętej z tego forum, dzięki wspaniałej rzeszy ludzi, mogłem np. ustawić rozrząd pod blokiem w Boże Ciało :mrgreen: - z ludźmi z drugiego końca Polski, byłem na telefonie, znałem ich tylko z forum, z nicka, ale rozrząd ustawiliśmy książkowo :ok:
Dzień później poznaliśmy się w Woli Duckiej na zlocie, na który i tak dojechałem, mimo że nie Roverem, ale również porządnym brytyjskim samochodem- Citroenem C3 :lol:
Awarii i napraw od tamtej pory było kilka, kilkanaście, ale dzięki forum, klubowi, LUDZIOM, teraz mechanik raczej nie ma ze mnie korzyści- 90% napraw wykonuję sam i mało tego, wiem, że są zrobione na 6+.
Kupując samochód- jakby niebyło swój pierwszy samochód były obawy, używane auto, będą jakieś problemy itd. itp. Teraz nie boję się dosłownie niczego, ostatnia wymiana sprzęgła, przegubów zewn. ( dzięki Tomi ), to było raczej na zasadzie- będzie zabawa :cwaniak: , zero jakiegokolwiek strachu, że coś się nie uda itd.
To tak pokrótce o stronie technicznej.
W kontaktach w swojej Nokii, mam kilkadziesiąt numerów Was, klubowiczów, sympatyków, i załatwiamy takie tematy, że czasami jak się zaczyna modzić- to myślimy, że to się nie uda- ale zawsze się udaje, i nawet z drugiego końca Europy zabawki do nas docierają ;) i jest satysfakcja, że jakiś mały przycisk, listwa, chip, w końcu ląduje u nas w aucie.
Olbrzymia frajdę daje mi teraz to, że czasami ktoś zadzwoni, ma problem, kombinujemy razem, nieraz wiszac po kilkadziesiąt min. na tel. , problem udaje sie rozwiązać, jest miłe: ,,dzięki Jugol '' i to są te właśnie korzyści jakie dał, daje i będzie mi dawał klub.
A co do składki 50pln , żeby otrzymać status klubowicza, to fajnie, że można wpłacić więcej- jak mam to daję więcej, i mam nadzieję za rok znów tak będzie, ja wiem, że ta kasa i tak będzie dobrze wydana.
Fajnie jest być jednym z Was, ROVERianie :ok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 00:30   

No okej ;) To co opisałeś możesz mieć jako sympatyk.

Chyba, że opisałeś tutaj swoją wdzięczność temu zjawisku - forum/stronie oraz ludziom tu będącym. Więc, żeby to się dalej kręciło opłacasz składkę licząc, że Twoje ziarnko, do ziarenek innych uzbiera wystarczającą miarkę ;)

Jednakże gdyby nie było Klubu, a forum i strona działałby przez wkład jednej lub kilku osób pewnie napisałbyś to samo.

Póki co, to narzędzia internetowe ROVERki.pl są własnością Klubu.
I oby tak było przez kolejne 10 lat ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 00:34   

MaReK napisał/a:
No okej To co opisałeś możesz mieć jako sympatyk.

Mogę, ale nie chcę, i nie było żadnej wdzięczności z mojej strony w momencie wstępowania w szeregi klubowiczów- wtedy mi się jeszcze Kochanica nie sypała ;p
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 10:59   

Cytat:
Napiszę obrazowo może wtedy będzie łatwiej zrozumieć Tobie o co mi chodzi i może przy okazji dojdziesz do wniosku że nie owijam w bawełnę, itp.

Fascynujące, piszę, że owijasz w bawełnę i bawisz się półsłówkami, więc "żebym łatwiej Cię zrozumiał" walisz przypowieść. :rotfl:
Poprosiłem wyraźnie:
Cytat:
Napisz co, Twoim zdaniem, konkretnie, bez półsłówek i owijania w bawełnę, jest nie tak

Ale tego nie zrobisz, bo moglibyśmy wtedy dyskutować na argumenty, czego nie mógłbyś zrobić, bo Klubowiczem do wczoraj nie byłeś, ale krytykować bardzo lubisz, ale tak właśnie półsłówkami np. "coś jest na rzeczy", ale nie napiszesz co, żeby nikt nie mógł Ci zarzucić, że mijasz się z prawdą.

Jak już nie raz napisałem - najłatwiej krytykują ci, którzy NIE MAJĄ POJĘCIA co krytykują i ile pracy wymaga to co krytykują, ani NIE MAJĄ POMYSŁU co zrobić, żeby było lepiej albo, jeśli mają, to się nie dzielą, bo ktoś mógłby ich poprosić o pomoc w realizacji, i Ty jesteś, moim zdaniem, tego najlepszym przykładem, jeśli chodzi o działalność Klubu, bo jeśli chodzi o pomoc techniczną i Twój wkład w opisywanie i zbieranie materiałów o R75 to jest ogromny i pod tym względem jesteś zdecydowanie niepokonany. :ok:
marthinez napisał/a:
A widzisz gdzieś mój avatar? Chyba, że chodzi Ci o mój wyszukany podpis? :shock:

Więc w czym widzisz problem?
marthinez napisał/a:
Mój problem i kilku innych aktywnych w tym temacie.

I??? Napisałem co trzeba zrobić, żeby mieć na to wpływ.
marthinez napisał/a:
Identyfikuje się z forum. Klub mnie nie interesuje.

Więc Twój problem jest taki, że forum jest częścią Klubu, bo tak jest i TO forum nigdy by bez Klubu nie powstało, a Ty "sugerujesz", żeby to rozdzielić.
Tak się raczej nie da.
marthinez napisał/a:
Korzystam z okazji, by komuś pomóc w poradach, a czasem sam się czegoś dowiedzieć i to mi wystarczy. Forum mi wystarczy.
Nie spodobało mi się to, że pomimo tego, że wielu sympatyków pomaga jak może osobom, które maja problem z autem, sympatycy piszą ciekawe artykuły, które nawet widnieją na stronie klubowej, a mino to potraktowano ich bardzo brzydko wprowadzając śmieszne ograniczenia nawet nie informując ich o tym.
Czy to jest dla Ciebie normalne? Jeśli tak to sens naszej wymiany zdań jest bezcelowy.
Czy w ogóle dokładnie wczytałeś się w temat?

To w takim razie jest bezcelowy, bo już jasno napisałem co o tym myślę, widać Ty nie wczytałeś się moje wypowiedzi, a teraz próbujesz mi to sugerować:
Cytat:
Zabranie "gadżetów" NIEISTOTNYCH dla FUNKCJONALNOŚCI forum?

(...)

Forum jest częścią Klubu i należy do Klubu.

Każdy klub inaczej definiuje zakres informacji udostępnianych różnym grupom użytkowników i tu akurat, z tego co wiem, Roverki.pl są liberalne, jeśli chodzi o najważniejszą dla "Sympatyków" część czyli "Porady techniczne" - wszystko jest dla wszystkich, podczas gdy są kluby, w których trzeba trochę zapracować na możliwość dostępu do pewnych istotniejszych z punktu widzenia użytkownika kącików.

Czy do przeglądania "Porad" i udzielania się w nim potrzebny jest avatar albo podpis?

Chyba nie...

Tomas, w myślach mi czytasz - wczoraj zacząłem kombinować zmianę Statutu mającą dokładnie taki cel: :]
Tomas napisał/a:
Równocześnie wprowadziłbym statusu "zasłużony" sympatyk, który miałby takie same przywileje na forum jak klubowicz (poza dostepem do częsci forum dla klubowiczów),w ten sposób ludzie którzy maja wpływ na "zycie" forum nie będą pokrzywdzeni. Jak ktoś tu zagląda tylko po to żeby poszukac informacji co zrobić jak ma problem ze swoim R/MG to zniesie każdą ilość reklam byle tylko zdobyć cenne infomacje.

Oczywiście zaraz będzie cała dyskusja kto i wg jakich zasad bedzie okreslał tych "załużonych" ale moim zdaniem należy te decyzje pozostawic adminowi, on najlepiej wie kto ma jaki wpływ na forum.

Tylko ja nazwałbym to inaczej:
- Sympatyk/Miłośnik marki
- użytkownik forum

Bo do tego sprawa się sprowadza, co właśnie opisał henryk pisząc:
henryk napisał/a:
Rośnie ilość zainteresowanych informacjami jak przywrócić do życia swojego R. Szkoda, że w rozumieniu istnienia Klubu jest to zainteresowane jednostronne.

I to są właśnie "użytkownicy forum", którzy z byciem sympatykiem Klubu, ani nawet z byciem sympatykiem marki mają niewiele wspólnego.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 11:15   

maciej napisał/a:
Więc Twój problem jest taki, że forum jest częścią Klubu, bo tak jest i TO forum nigdy by bez Klubu nie powstało, a Ty "sugerujesz", żeby to rozdzielić.
Tak się raczej nie da.
Na dobrą sprawę ta garstka Klubowiczów mogłaby na przykład przegłosować likwidację forum. Drastyczne ale prawdziwe ;) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 15:17   

maciej napisał/a:
Fascynujące, piszę, że owijasz w bawełnę i bawisz się półsłówkami, więc "żebym łatwiej Cię zrozumiał" walisz przypowieść.
Poprosiłem wyraźnie:
Ciesze się, że Ci się podoba. :lol: Przeczytaj mój pierwszy post i kolejne i masz odpowiedz. Chyba nie jest to takie trudne. :rotfl:
maciej napisał/a:
Ale tego nie zrobisz, bo moglibyśmy wtedy dyskutować na argumenty, czego nie mógłbyś zrobić, bo Klubowiczem do wczoraj nie byłeś, ale krytykować bardzo lubisz, ale tak właśnie półsłówkami np. "coś jest na rzeczy", ale nie napiszesz co, żeby nikt nie mógł Ci zarzucić, że mijasz się z prawdą.
Co do słów że "coś musi być na rzeczy" to niestety ale nie mam daru widzenia myśli innych. Nie wiem dlaczego nie chcą być już Klubowiczami. Może Ty masz? Myślę sobie jedynie, że coś jest na rzeczy że nie chcą. Co dokładnie? Zapytaj ich. Ja o swoich spostrzeżeniach i o tym co mnie boli piszę na bieżąco. Może za rzadko bywasz aby zauważyć, że piszę. :wink:
maciej napisał/a:
Jak już nie raz napisałem - najłatwiej krytykują ci, którzy NIE MAJĄ POJĘCIA co krytykują i ile pracy wymaga to co krytykują, ani NIE MAJĄ POMYSŁU co zrobić, żeby było lepiej albo, jeśli mają, to się nie dzielą, bo ktoś mógłby ich poprosić o pomoc w realizacji, i Ty jesteś, moim zdaniem, tego najlepszym przykładem, jeśli chodzi o działalność Klubu, bo jeśli chodzi o pomoc techniczną i Twój wkład w opisywanie i zbieranie materiałów o R75 to jest ogromny i pod tym względem jesteś zdecydowanie niepokonany.
Tak? Może jesteś w błędzie, a może masz rację. Nie mi oceniać. MaReK prosił mnie niejednokrotnie o jakąś drobną pomoc (nie dotyczącą oczywiście jego MG) i nigdy nie odmówiłem. To samo było w kwestii reklamy na stronie Klubowej przez pewną firmę która pytanie skierowała do mnie. Mogłem uznać, że temat mnie nie interesuje ale tego nie zrobiłem. Dopytywałem z kim ma się skontaktować, itp. Na czym stanęło - nie wiem. Propozycje odnośnie zmiany wizerunku forum to też pewnie nic. Może to są pierdoły, ale są. Zaraz napiszesz, że to mało. Pewnie, że mało. Tylko pomagałem jako sympatyk, a nie jako osoba z grona Władz Klubu czy administrator. Chyba nie oczekujesz ode mnie że będę robił to co leży w kompetencjach Zarządu i administracji. Co Ty zrobiłeś ostatnio dla Klubu?. Myślę, że szukasz dziury w całym i próbujesz zamydlić temat, udowadniając (nie tylko mi) że się czepiam (po raz kolejny), a przecież wszystko jest pięknie. Chciałbym zauważyć, że nie ja pociągnąłem ten temat do tego miejsca, a o tym co pisałem to nie chodziło mi o Klub, a tylko o moje "przywileje" na forum i podziały, więc piszmy o forum, podziałach i zmniejszaniu "gadżetów które zostały dane sympatykom.
Ostatnio zmieniony przez apples Wto Kwi 19, 2011 15:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 15:38   

maciej napisał/a:
marthinez napisał/a:
A widzisz gdzieś mój avatar? Chyba, że chodzi Ci o mój wyszukany podpis? :shock:

Więc w czym widzisz problem?
Już w niczym, bo wszystko wróciło do normy.
Wcześniej widziałem problem w tym:
Cytat:
Nie spodobało mi się to, że pomimo tego, że wielu sympatyków pomaga jak może osobom, które maja problem z autem, sympatycy piszą ciekawe artykuły, które nawet widnieją na stronie klubowej, a mino to potraktowano ich bardzo brzydko wprowadzając śmieszne ograniczenia nawet nie informując ich o tym.


maciej napisał/a:
marthinez napisał/a:
Mój problem i kilku innych aktywnych w tym temacie.

I??? Napisałem co trzeba zrobić, żeby mieć na to wpływ.
I bardzo dobrze.
maciej napisał/a:
Więc Twój problem jest taki, że forum jest częścią Klubu, bo tak jest i TO forum nigdy by bez Klubu nie powstało, a Ty "sugerujesz", żeby to rozdzielić.
Tak się raczej nie da.
Nie rozdzielić.
Pozostawić forum wolnym od różnic dzielących klubowiczów od sympatyków. Oczywiście w kwestii czysto technicznej, czyli avatary, podpisy, punkty pomógł itp. czyli tak jak jest obecnie.

maciej napisał/a:
To w takim razie jest bezcelowy, bo już jasno napisałem co o tym myślę
No i koniec.
maciej napisał/a:
widać Ty nie wczytałeś się moje wypowiedzi, a teraz próbujesz mi to sugerować:
No jasne. :papieros:

A korzystajac z okazji, że sie tu udzielam to zapytam.
Zauważyłem, że zniknęły chmurki z podglądem treści postu po najechaniu na nazwe tematu oraz nie pojawia się gwiazdka przy nazwie tematu w którym się udzielałem.
Czy to też zostało wyłączone sympatykom?
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 15:44   

Eh Panowie, nie licytujmy się, kto zrobił więcej dla Klubu czy dla ogółu społeczności ROVERki.pl. Maciej zrobił i robi b. dużo. W kwestii migracji strony i jej sprytnego przeniesienia ze starej architektury do nowej odwalił kawał roboty. Bo gdybyśmy mieli przenosić to ręcznie, to dzisiaj pewnie skończylibyśmy dział techniczny :P

Dodatkowo wspólnie z kilkoma klubowiczami czuwa nad prawymi zagadnieniami.
No i jest bezlitośnie uparty w przekonywaniu dyskutujących do swoich argumentów ;) Kiedy on bierze udział w jakiejś dyspucie, ja wracam do tematu po tygodniu, klikam na koniec i wiem co było. W zależności od psychiki dyskutanta patrze czy konto jeszcze jest, czy już jest na własną prośbę usunięte. Zawsze jestem spokojny o finał tej dyskusji. Stoicki spokój, kultura wypowiedzi i ... masa energii nieczęsto pozytywnej ;)

Maciej w klubie jest sporo dłużej niż ja, czy inni zabierający głos w tej dyskusji.
Zdążył się już zasłużyć wcześniej ;) Ja poznałem go jako skarbnika. Przyznam się, że w Hotelu w Radomiu, kiedy zbierał kasę od Zlotowiczów wyglądał jak pruszkowski gangster po urlopie ;) Nie było wyjścia, trzeba było płacić ;)

Apples czujnie bada cały projekt. Znajdzie każdą niedoróbkę i błąd w działaniu strony/forum. Dodatkowo wiedza i przelewanie jej w dobrze przez niego zrobiony kącik dają wszystkim szybki i trafiony dostęp do informacji na temat problemów w R75/ZT.
Nieliczni chcą z nim wchodzić na wojenną ścieżkę, bo znany jest z tego jak wielkie rozpętuje burze i zazwyczaj dla wszystkich kończą się źle. Ma kilku nieudolnych naśladowców, ale... nie o tym tutaj ;)

Nie ma co się licytować. Wszem i wobec wiadomo, że największe zaszczyty i tak zgarnie Jan Bąk. :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 18:29   

Dodam jeszcze od siebie.

Gdyby nie forum nie wiadomo czy Klub by istniał i wszystko co z nim związane (historia, władze, itd.). To co spotyka osoby wchodzące na forum nie jest bez znaczenia dla istnienia Klubu, a wręcz przeciwnie. Zaczynając od przyjaznej oku szaty graficznej, masy tematów z rozwiązanymi problemami z którymi nie potrafią sobie poradzić mechanicy, konkretne porady w sprawach technicznych i eksploatacyjnych naszych aut (które notabene czasami trafiają na stronę Klubową) oraz inne pomocne tematy które przyciągają nowych użytkowników (sympatyków) którzy później w sporej grupie aktywnie działają na nim. Działają automatycznie na konto Klubu przyciągając kolejnych sympatyków z których część staje się Klubowiczami. Nie wiem jak jest faktycznie ale chyba wszyscy lub większość Klubowiczów zaczynała od forum. Nie wiem czy jest ktoś kto został Klubowiczem z "ulicy", a dopiero potem wszedł na forum.
Dlatego uważam, że trzeba szanować wszystkich i jak coś się dało to się tego nie zabiera by "dać" innym. Dlatego założyłem ten temat ponieważ jako sympatyk poczułem się ogołocony z tego co mi kiedyś dano. To co zaoferowało mi forum na początku spowodowało że pozostałem na nim do dziś - jedni się cieszą inni pewnie mają mnie dość ale nie jestem w stanie "dogodzić" wszystkim.
Nigdy nie kwestionowałem tego, że różnice pomiędzy sympatykiem, a klubowiczem powinny być choćby z tego powodu, że Ci drudzy dokładają się również finansowo do istnienia Klubu. Nikt nie może zaprzeczyć że różnic nie ma, bo są. Klubowicze maja zniżki na uczestnictwo w zlotach, zniżki na części, mogą uczestniczyć w projekcie kalendarza klubowego, mają większy dostęp do bazy informacji na stronie klubowej, konto pocztowe na serwerze, mogą decydować o wizerunku klubu i władz klubu, wizerunku strony klubowej, mają również szansę aby zasiadać we władzach Klubu (przy dobrych wiatrach) i to wszystko za całe 50zł (często te 50zł zwraca się niektórym przy dobrych zakupach części). Z pewnością wszystkiego nie wymieniłem ponieważ tym się nie interesowałem i nie interesuje bo wystarcza mi to co miałem do tej pory.
Kończąc chciałbym tylko dodać, że bardzo się cieszę z tego powodu ze zostały przywrócone avatary i stopki sympatykom i mam nadzieję, że tak pozostanie. W moim przypadku avatar i stopka to część applesa, o czym już wcześniej pisałem. :)

Pozdrawiam Wszystkich Sympatyków i Klubowiczów. :)
apples
Ostatnio zmieniony przez apples Wto Kwi 19, 2011 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 18:34   

apples napisał/a:
Kończąc chciałbym tylko dodać, że bardzo się cieszę z tego powodu ze zostały przywrócone avatary i stopki sympatykom i mam nadzieję, że tak pozostanie. W moim przypadku avatar i stopka to część applesa, o czym już wcześniej pisałem. :)

Ten pomysł jest cały czas dostępny w sprawach klubowych, do których masz już dostęp.
Zniknięcie było demonstracją dla Klubowiczów biorących udział w dyskusji tam, co stanie się kiedy ów zmiany zostałyby wprowadzone. Gdyby było głosowanie, ustalono by, że trzeba tak zrobić i w konsekwencji byłoby to zrobione na stałe... trudno byłoby się wycofać. Mimo wszystko, nadal uważam, że nic nie powinno być za darmo ;P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 18:41   

MaReK napisał/a:
Ten pomysł jest cały czas dostępny w sprawach klubowych, do których masz już dostęp.
Wiem, ale temat założyłem na forum "ogólnodostępnym", więc chce go dokończy tu.

Dla osób zastanawiających się co znaczy "ogólnodostępny". Klubowicze mają dział w którym tylko oni mogą się wypowiadać i tylko oni go widza w tematach dostępnych na forum.

MaReK napisał/a:
Gdyby było głosowanie, ustalono by, że trzeba tak zrobić i w konsekwencji byłoby to zrobione na stałe... trudno byłoby się wycofać.
Mam nadzieję że do tego nie dojdzie.
Ci którzy chcą takich zmian niech spojrzą na to pod kontem choćby chwytu marketingowego. "Dużo" dajesz sympatykowi na początek - w sumie nic szczególnego, gęba mu się śmieje i w konsekwencji zostaje na forum, a potem Klubowiczem. Jeżeli zostanie zabrane wszystko to kto będzie chciał tu siedzieć?
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 18:52   

apples napisał/a:
Spójż z tego pod kontem marketingu. Dużo dajesz sympatykowi, gęba mu się śmieje i w konsekwencji zostaje na forum, a potem Klubowiczem. Jeżeli zostanie zabrane wszystko to kto będzie chciał tu siedzieć?

Ale ja doskonale o tym wiem :) Potwierdziło się tylko to, po zastosowaniu tego zabiegu.
Był jeszcze jak czytałeś pomysł podniesienia składki do 100 zł ;)

Można dać jeszcze więcej Sympatykom w sferze internetowej, ale niech chociaż widzą reklamy, jeśli nie chcą w inny sposób wspierać Klubu. Ew. jest jeszcze propozycja macieja i może niedługo poznamy jej finalną wersję ;)

W każdym razie ukrytej myśli "Chcesz mieć więcej funkcji na forum/stronie, zapłać 50 zł" nie warto wprowadzać. Natomiast reklamy w każdej możliwej postaci, dla zwykłych użytkowników powinno się ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:23   

MaReK napisał/a:
Można dać jeszcze więcej Sympatykom w sferze internetowej, ale niech chociaż widzą reklamy, jeśli nie chcą w inny sposób wspierać Klubu.
MaReK napisał/a:
W każdym razie ukrytej myśli "Chcesz mieć więcej funkcji na forum/stronie, zapłać 50 zł" nie warto wprowadzać. Natomiast reklamy w każdej możliwej postaci, dla zwykłych użytkowników powinno się
Pomysł uważam za dobry i sam jako sympatyk bym go zaakceptował bez gadania.

[ Dodano: Wto Kwi 19, 2011 19:23 ]
Uważam również, że to Zarząd w głównej mierze powinien mieć "pakiet" pomysłów i w tym również takie jak wyżej. Powinien użyć wszystkich mechanizmów aby Klub funkcjonował dalej na takim poziomie jak do tej pory, a nawet lepszym. Nie można tego robić tanim kosztem i uderzać w najsłabszych. Trzeba wykorzystać wszystkie dostępne mechanizmy na rynku lub chociaż spróbować aby poprawić finanse Klubu, a dopiero jeżeli nie przyniosą one wystarczających dochodów, ogłosić cięcia. Nie powiem jakie pomysły bo nad tym nie myślałem, a gdybym wiedział to pewnie sam bym bogatym prezesem i pomysł podsunął przy okazji Zarządowi, a tak pozostaje mi tylko śpiewanie "Gdybym był bogaczem ..." :)
 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 19:58   

MaReK napisał/a:
Można dać jeszcze więcej Sympatykom w sferze internetowej, ale niech chociaż widzą reklamy, jeśli nie chcą w inny sposób wspierać Klubu. Ew. jest jeszcze propozycja macieja i może niedługo poznamy jej finalną wersję ;)

W każdym razie ukrytej myśli "Chcesz mieć więcej funkcji na forum/stronie, zapłać 50 zł" nie warto wprowadzać. Natomiast reklamy w każdej możliwej postaci, dla zwykłych użytkowników powinno się ;)
To jest bardzo dobry pomysł.

MaReK, co tym:
marthinez napisał/a:
A korzystajac z okazji, że sie tu udzielam to zapytam.
Zauważyłem, że zniknęły chmurki z podglądem treści postu po najechaniu na nazwe tematu oraz nie pojawia się gwiazdka przy nazwie tematu w którym się udzielałem.
Czy to też zostało wyłączone sympatykom?
Jeśli możesz...
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink