Forum Klubu ROVERki.pl :: Wasze nick'i dlaczego akurat takie :D
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze nick'i dlaczego akurat takie :D

Pierwszy wytłumaczy sie thef(t) :P
Autor Wiadomość
Revolt 




Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 11:06   Wasze nick'i dlaczego akurat takie :D

Tak jak w temacie skad wzieły sie wasze nick'i co symbolizuja lub z czym sa zwiazane
Ciekawi mnie najbardziej nic Krzyska (thef) z angielskiego jesli by dodac literke "t" wyraz oznacza "kradzież" :D

Interesują mnie tez znaczenie nicków walkie, Ant, IIygas,sTERYD no i przedewszystkim zababmw :/ :P oraz wiele innych :)

Chciałbym tez zauważyć ze wiekszość grona moderatorskiego ma swoje imie w nicku(piter, maciej MaReK Brt -to chyba od Bartek? emes -to od Przemka Irek wiadomo, Pablo i Paul to juz chyba ksywki ? :P czyzby jakas tradycja :]
_________________
http://images84.fotosik.p...0586bcc2med.jpg
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 12, 2007 11:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 11:14   

Hmm jak słusznie zauważyłeś Brt to od Bartka ;) Początkowo na stronie klubowej był inny nick - ksywka ze szkoły średniej (patrz: email ;) ) ale został zmieniony na łatwiejszy :D

Hmmmm wypadałoby, żebyś też ze swojego nicka sie wytłumaczył :P

PS. Emes nie jest od Przemka ;) ale niech sam napisze jeśli chce :D
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Revolt 




Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 11:14   

Thef chyba kluczem do tej zagadki beda słowa "upadły anioł" :) czemu np nie zbuntowany czy cóś :P :mrgreen:

[ Dodano: Sob Maj 12, 2007 11:15 am ]
ja poźniej :P
_________________
http://images84.fotosik.p...0586bcc2med.jpg
 
 
llygas 




Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 296
Skąd: Zamość/Warszawa

Rover 25

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 11:30   

Revolt napisał/a:
Interesują mnie tez znaczenie nicków walkie, Ant, IIygas


Mój jest bardzo prosty. Składa się z pierwszej litery imienia (Łukasz) i całego nazwiska (Łygas) a w związku z brakiem polskich znaków zostało 2x L. llygas :smile:

A wybrałem taki nick dlatego że taki identyfikator do systemu mam w pracy.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
reed 



Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 172
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:05   

A ja mam Reed bo kiedys pod wrazeniem przeczytania ksiazki (od deski do deski - w dwa wieczory :D ) Robocop spodobala mi sie postac sierzanta Warren Reed'a. I jego nazwisko "przejalem" :-)
_________________
Adam
 
 
 
Piotrass 




Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 430
Skąd: Lubsko

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:13   

Piotrass - Piotr - to chyba jasne :mrgreen:
_________________
F.T.H8TER5 and join the music!
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:17   

thefallenangel - tak było w oryginale, zresztą po mailu można sprawdzić. Historia błaha, miałem swego czasu duże problemy osobiste i mega doła. No i w związku z tym bywałem często nieznośny dla znajomych, co dla tych, którzy mnie bliżej znają mogłoby się wydawać nie możliwe. No i tak raz mi kumpel powiedział, że z aniołka zmieniłem się w diabełka, po czym dodał: "fallen angel". Tak więc przylgnęło do mnie na jakiś czas, co zaowocowało kilkoma nickami w necie "thefallenangel", aż się wziąłem w garść i wyleczyłem z głupiego dołowania i pogłębiania tylko problemów. Postanowiłem się też odciąć od mrocznego nicka, a że jego skrót, którego używali ludzie piszący do mnie spodobał mi się no to jest teraz THEF.

PS>mail niestety został :neutral:

Revolt, hmmm.. grałem kiedyś z kumplami w akademiku na kompach w takie samochodziki zdalnie sterowane :)
 
 
Revolt 




Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:41   

thef napisał/a:
Revolt, hmmm.. grałem kiedyś z kumplami w akademiku na kompach w takie samochodziki zdalnie sterowane


Hmmm nie o gre chodzi w moim przypadku.

Moja historia kiedys była całkiem podobna do tej opisanej przez Thef'a i dlatego tez powstał Revo za dawnych czasów od rewolucji - przemiany ale ze nie było na niektórych portalach lub forach miejsca dla takiego nica wiec dodałem "lt" i powstał Revolt.
_________________
http://images84.fotosik.p...0586bcc2med.jpg
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:55   

Revolt napisał/a:
Interesują mnie tez znaczenie nicków walkie...


To taka wędrowniczka jest, jak zdążyłem zauważyć :mrgreen:
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 13:20   

Hehe, mój nick to nie ksywka żadna tylko imię :D (a że w zamorskim języku..... ) :mrgreen: :twisted:
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 14:02   

Adrian no to imie chyba :wink: a 355 dało mi allegro a żeby było łatwo zapamiętać to wszędzie mam Adrian355
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
pawciu87 




Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 15:01   

cos o mnie teraz... wszyscy od kiedy pamietam nazywali mnie pawciu, byla to ksywka pochodzaca oczywiscie od mojego imienia - Pawel, a ze latwo mi jest to zapamietac to bardzo czesto jej uzywam ;] na niektorych forach uzywam nicku K_A_T - mialo wowczas to skutek na temat fscynacji pewnego zespolu i zbyt glebokie wglebienie sie w jego filozofie :???: co nie znaczy nadal lubie sobie go posluchac... :roll:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
tian 




Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 206

Rover 200

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 15:24   

mrd - tajemna symbolika literowa pochodząca z kultury Inków, a każda z liter zawiera moc żywiołów :) żartuje oczywiście.

Kiedyś miałem ksywkę "murdock" (jeden oszołom z "drużyny A"), a ze często lubiłem pograć w stare gierki (wpisy 3 literowe) to zrobił sie taki skrócik.

Na forum perkusji online też mnie pytali o znaczenie tego skrótu - odpowiadałem ze to: Mam Rozje.....y Drumset (z ang. zestaw perkusyjny) używałem wtedy starego Polmuza :)

Teraz to może Mam Rover Dalekobieżny?

pozdrawiam
mrd
_________________
Był: rower Wigry 3
Jest: ®200 RF ('99) - 1.4i & Zafira B ('06) - 1.8
 
 
xavier 




Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 49
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 16:42   

xavier..fascynacja bajka X-man`s..i goscia w niej. Dr Xavier to jedna z postacji tej bajki ktora potrafila mieszac ludzia w umyslach..ja staram sie to robic za pomoca gramofonow i plyt vinylowych :twisted:

pozdr
_________________
R620Si ltd Nightfire Red
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 17:41   

a mój nick to po prostu moje inicjały :mrgreen:
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 19:43   

To ja też coś napiszę na ten temat, po prostu iniciały, dokładnie tak samo jak w przypadku giewu :-)
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:12   

Tomi - wiadomo :mrgreen: ,
114 -> Pierwszy Roverek i w ogóle pierwszy samochód. Od 2000r. zawsze była w domu 114 jest.. i zawsze pewnie już będzie... Może inne Roverki będą się zmieniac ale R114 ma miejsce w historii, w sercu i w garażu oczywiście :D
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
bialy114
[Usunięty]






Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:42   

Co prawda nie było mnie na liście do wytłumaczenia, a że też mam 114, więc się odezwę:
bialy - taki kolor włosów(kilku widziało :wink: ), "siwy" w klasie już był, więc od młodych lat został "biały"
114 - mam co prawda 600-kę, a nie 114 - przy ustawianiu pierwszego konta pocztowego "bialy" już był zjęty, więc strzeliłem "114" i tak już zostało.
...i to by było na tyle...
 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 22:31   

No to i ja się dorzucę - żem ogólnie wyzwolony duchem to z dawnych lat spodobało mi się określenie easy rider a że słuchałem i wciąż wracam często do muzyki Hendrixa to zapożyczyłem od niego mini skrócik ezy bo na płycie było EZy rider ( samo EZ by pewnie wystarczyło ale głupio by wyglądało). No pozaty to ezy bardzo przystaje do moejgo usposobienia więc przyjąłem :)
Nic z imieniem ani z nazwiskiem za to nick zawsze w necie przeze mnie stosowany.
Gdybym miał stare ksywy używac to by było johnny lub jose (przez to parszywe hiszpańskie "h" - hose)

[ Dodano: Sob Maj 12, 2007 10:39 pm ]
Ciekawym tez dlaczego przemek_docent docentem jest a piter34 ma 34 (lat?) lub walkie! - jej całokształt :)
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
Ostatnio zmieniony przez ezy Nie Maj 13, 2007 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 23:05   

U mnie jerzu bo tak wszyscy do mnie mówią. Powstało to od nazwiska Jerzyński :) Taki jeżyk z błędem ortograficznym :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Piekne, mocne samochody amerykanske...dlaczego takie wolne?
Camaro, Mustang, Charger
faecd Offtopic 19 Sob Sty 23, 2010 14:00
Mayson
Brak nowych postów [ Ankieta ] Czy nick i/lub avatar z kreskówki przystoi poważnym ludziom?
Gość Offtopic 6 Nie Mar 16, 2008 20:39
Brt
Brak nowych postów Wasze ulubione drinki
kepo Offtopic 17 Pon Sty 03, 2011 12:59
kajox1
Brak nowych postów Wasze sukcesy w 2010
Pawkaz Offtopic 6 Nie Sty 02, 2011 22:14
colin1983
Brak nowych postów Wasze pozycje w aucie
Viniu Offtopic 56 Nie Kwi 12, 2009 22:21
gustav.pl



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink