Forum Klubu ROVERki.pl :: Tuning wizualny r600
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Tuning wizualny r600
Autor Wiadomość
jabco 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: Golub-Dobrzyń

Rover 600

Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:20   

Bosniak napisałeś "Wkurza mnie tylko przerabianie klasycznej pięknej limuzyny, na siłę na cos a'la The fast and the furious rodem z Japonii." Sorki te wyżej wklejone zdjęcie accorda to pewnie twoje dzieło???Naprawdę super miałeś pomysł z tą 5cm gałką normalnie jak w klasycznej Limuzynie rodem z Japonii.Chyba też sobie odetnę z 10cm.Do tego ta jasna skóra moim skromnym zdaniem chyba nie pasuje do czarnej tapicery co innego u PAWCIU87 :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez jabco Czw Lis 01, 2007 22:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
karasbp 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 352
Skąd: B-stok-Bielsk Podl.

Rover 600

Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:24   

Masz rację jabco. Samochód ma się podobać właścicielowi
_________________
Roverek sprzedany :/
 
 
 
KRYS 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 766
Skąd: Gorzów Wlkp



Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:32   

Zobacz zegarki z tego psta moim zdaniem lepiej im to wyszło

http://www.roverki.pl/for...ghlight=#107308

A zwłaszcza te bezowe

A poza tym to co sie tak rozjuszyłeś?

Pokazałes zdjecia i oczekujesz samych pochwał?
_________________
http://www.fundacja-smolenia.org/
 
 
 
jabco 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: Golub-Dobrzyń

Rover 600

Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:35   

Nie nie oczekuje pochwał tylko nie lubię jak ktoś krytykuje a sam robi lipę.

[ Dodano: Czw Lis 01, 2007 22:40 ]
Jutro postaram sie zrobić fotki jak będzie jasno.Jak nie świeca też wyglądają ciekawie.
 
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:41   

mysle ze tutaj nie ma co dyskutowac nad przerobkami r600 w ten sposob bo kazdy ma swoj gust o ktorym... i nie ma co wypisywac ze np r600 w orginale jest tylko ladny i kazda przerobka jest blee-takie osoby wogole nie powinny tu zagladac bo wiadomo jak ocenia kazda modyfikacje - poprostu blee
dla kolegi ktory ma kogos z wulkanizacjna
1. zeby miec 205/45/17 to trzeba umiec jezdzic na takim profilu a po drugie opony sie nie zdzieraja i nie wychylaja bo nie maja jak a po trzecie jak ktos ma porzadne felgi to nic mu sie nie gnie
2.
bosniak napisał/a:
chcę tylko powiedzieć że to nie golf III, ani calibra
chcialem ci tu napisac historie tuningu i wogole ale nie chce mi sie bo dostrzegasz chyba tylko wies tuning, bo przeciez wszystkie golfy i calibry sa bee

jabco twoje fele i gleba super graja ze soba, zegary bardzo mi sie spodobaly (musze poszukac na allegro) ale mysle ze logo H i type r mozna zlikwidowac
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
jabco 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: Golub-Dobrzyń

Rover 600

Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:52   

No niestety z logo rovera nie było :cry: Poczytajcie trochę o tym www.moman.pl są różne kolory do wyboru i teraz już chyba można na zamówienie zrobić.

Są jeszcze tarcze bez nadruku wiec można kombinować na wiele sposobów a nie montować kolorowe diody. http://www.moman.pl/index.php?a=t&id=10
Ostatnio zmieniony przez jabco Czw Lis 01, 2007 23:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Czw Lis 01, 2007 22:57   

wlasnie czytam i nie wiem czy ma do diesla czyli obrotek do 6
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
bosniak 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 163
Skąd: Nowy Sącż



Wysłany: Czw Lis 01, 2007 23:18   

jabco napisał/a:
Bosniak napisałeś "Wkurza mnie tylko przerabianie klasycznej pięknej limuzyny, na siłę na cos a'la The fast and the furious rodem z Japonii." Sorki te wyżej wklejone zdjęcie accorda to pewnie twoje dzieło???Naprawdę super miałeś pomysł z tą 5cm gałką normalnie jak w klasycznej Limuzynie rodem z Japonii.Chyba też sobie odetnę z 10cm.Do tego ta jasna skóra moim skromnym zdaniem chyba nie pasuje do czarnej tapicery co innego u PAWCIU87 :mrgreen:


nie moja tylko kolegi nie ja odcinałem tylko on a skóra taka jest w standardzie, w accordzie znawco tjuningu wiejskiego kolor deski rozdzielczej był albo czarny albo szary, niestety nie było jak w Rover'ku, przy beżowej skórze, beżowej deski ha ha

[ Dodano: Czw Lis 01, 2007 23:27 ]
orzech napisał/a:
dla kolegi ktory ma kogos z wulkanizacjna
1. zeby miec 205/45/17 to trzeba umiec jezdzic na takim profilu a po drugie opony sie nie zdzieraja i nie wychylaja bo nie maja jak a po trzecie jak ktos ma porzadne felgi to nic mu sie nie gnie


czyt. ze zrozumieniem, chodziło o ten rozmiar z felgą szer. 8 cali, tzw.jojo, niszczy się "bark" opony, a felga się krzywi, jak opona spadnie z felgi (na dziurze, koleinie) bo jest do niej za wąska i chyba nie po to producenci głowią się ze zrobieniem na oponie "wargi" osłaniającej felge przed zadrapaniem, żeby później tego nie wykorzystywać, tylko nieumiejetnie dobierac rozmiar opony do felgi.
_________________
MG TF 160 z 2004r.
 
 
 
jabco 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: Golub-Dobrzyń

Rover 600

Wysłany: Czw Lis 01, 2007 23:28   

Dlatego kupiłem roverka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Czw Lis 01, 2007 23:36   

bosniak napisał/a:
czyt. ze zrozumieniem, chodziło o ten rozmiar z felgą szer. 8 cali, tzw.jojo, niszczy się "bark" opony, a felga się krzywi, jak opona spadnie z felgi (na dziurze, koleinie) bo jest do niej za wąska i chyba nie po to producenci głowią się ze zrobieniem na oponie "wargi" osłaniającej felge przed zadrapaniem, żeby później tego nie wykorzystywać, tylko nieumiejetnie dobierac rozmiar opony do felgi.

caly czas rozmawiam o szerokosci 8", spojrz na zdjecie i zobacz jakie jajo jest z 205 i czy wedlug ciebie nie ma wargi
moze gdyby zarzucil 185 albo 195 to moze i byla by lipa a tak jest dobrze juz tyle czasu
robienie jaja na oponach to np nieodlaczny element cult stylu
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
bosniak 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 163
Skąd: Nowy Sącż



Wysłany: Czw Lis 01, 2007 23:39   

cult styl? ta ta a świstak siedzi i ..............
_________________
MG TF 160 z 2004r.
 
 
 
jabco 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: Golub-Dobrzyń

Rover 600

Wysłany: Pią Lis 02, 2007 00:08   

tiruces chyba mamy podobne alu :mrgreen:
 
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Pią Lis 02, 2007 08:03   

ale sie dyskusja rozgorzala, o tych zegarach indigo mozna dyskutowac tak samo czy jest slusznosc gleby czy nie :roll: w moim przypadku nie ma, tym bardziej jak zaloze 15* na zime to bedzie jeszcze troszke nizej stal - wiec nie widze sensu, jak ciezko jest mi znalesc odcinek drogi bez dziur :???: mi w tych zegarach wlasnie nie podoba sie znaczek hondy, dlatego jak juz kiedys pisalem chyba zdecydowalbym sie na te bezowe :wink: pytanie brzmi do kolegi jabco, jak sobie poradziles ze scignieciem wskazowek od wymiany tarcz? i czy nie bylo jakis jaj przy tym, bo tego sie najbardziej obawiam przy wymianie wyzej wymienionych :mrgreen:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
jabco 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: Golub-Dobrzyń

Rover 600

Wysłany: Pią Lis 02, 2007 10:01   

Montaż jest bardzo prosty wskazówek nie trzeba ściągać,bo na tych tarczach jest spory otwór przez który przechodzi wskazówka.Trzeba tylko delikatnie obchodzić się z nimi bo można je uszkodzić przy składaniu licznika.Ja oczywiście jedną uszkodziłem i musiałem dokupić.
 
 
 
tiruces 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 139
Skąd: Brzeg Dolny/Wrocław



Wysłany: Pią Lis 02, 2007 11:38   

jabco napisał/a:
tiruces chyba mamy podobne alu :mrgreen:


no rzeczywiście są podobne, ja swoje w zimie oddaję do malowania bo są trochę zniszczone, a jeśli chodzi o tarcze indiglo, to skoro robią je na zamówienie, to czy nie można zamówić tarcz do Accorda ale bez znaczków, albo w miejsce ich jakby wsadzili znaczek Rovera??
 
 
jabco 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 119
Skąd: Golub-Dobrzyń

Rover 600

Wysłany: Pią Lis 02, 2007 12:46   

No moje też są już trochę zniszczone.Niestety już takie kupiłem.Mam zamiar na wiosnę je pomalować lub wypolerować,ale chyba jednak zdecyduje się na malowanie.

[ Dodano: Pią Lis 02, 2007 13:22 ]
Tak to wygląda w dzień.Jak się znudzi zawsze można zdjąć.

[ Dodano: Pią Lis 02, 2007 13:23 ]
Koniecznie muszę zmienić kierownice.Może ma ktoś z jedną na zbycie :?:
 
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Pią Lis 02, 2007 13:36   

jak chcesz kierownice to sie odezwij do tego samego kolesia od ktorego kupiles auto, na pewno bedzie miec :mrgreen:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
bialy114
[Usunięty]






Wysłany: Pią Lis 02, 2007 14:35   

jabco napisał/a:
Koniecznie muszę zmienić kierownice


http://allegro.pl/item262...kierownica.html

Przy wymianie trzeba wziąć pod uwagę różnicę w budowie.
3-ramienna jest "dłuższa"
4-ramienna - pod nią montowana jest taśma poduszki - różnica ok. 1cm, ale wystarczy żebyś nie miał prądu do klaksonu :mrgreen:
Ja "wyrzeźbiłem" odpowiednik taśmy, czyli krążek z wszczepionym miedzianym (lub mosiężnym) ringiem z oryginalnej (3-ramiennej) kierownicy.
Zamiasta poduszki oczywiście zaślepka.
 
 
Marrkus 




Pomógł: 67 razy
Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Pią Lis 02, 2007 23:20   

Szczerze mówiąc to i mi te zegary nie leżą - fajne bo inne ale ...

Honda accord to można powiedzieć bliźniak R600 ale każdy z tych modeli ma inny styl -Honda bardziej krzykliwa sportowa (i takie zegary są jak ulał) a Rover stonowany, klasyczny, elegancki (jak dobrze dobrany garnitur gdzie honda do dobrze dobrane wdzianko sportowe...)

ktoś podawał na forum link do firmy która może wykonać tarcze na zamówienie trzeba tylko przygotować projekt. Wydaje mi się że wygląd taki jak jest w r75 - całe cyferblaty podświetlane - mógłby wyglądać ciekawie

Ewentualnie coś co kiedyś proponował Tomaszi



Tak czy inaczej liczą się chęci
 
 
damian369 



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Murowana Goślina



Wysłany: Nie Lis 11, 2007 20:46   

Jabco powiedz mi miałes duzy problem z demontarzem zegarów, ja nie wiem od czego zaczac a nie chce czegos skopac.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Tuning wizualny"
piter34 Tuning wizualny 0 Pon Kwi 02, 2007 11:08
piter34
Brak nowych postów [MG TF] Wizualny Tuning MG TF
Creme Tuning wizualny 2 Wto Cze 19, 2012 21:28
rovek
Brak nowych postów Tuning wizualny MGF/TF
practicator Tuning wizualny 2 Pią Kwi 15, 2011 00:37
practicator
Brak nowych postów MG ZR tuning wizualny pomoc ;)
moras Tuning wizualny 1 Pon Lip 19, 2021 10:11
MMlodyMMechanik
Brak nowych postów tuning wizualny Rover 620
gdzie mozna czesci dostac
danterape Tuning wizualny 24 Sro Mar 20, 2013 21:14
Marrkus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink