Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Jak wprowadza się kod radia?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: apples
Pią Paź 19, 2012 18:47
[R75] Jak wprowadza się kod radia?
Autor Wiadomość
baca1924 



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Łosice



  Wysłany: Czw Mar 20, 2008 19:37   [R75] Jak wprowadza się kod radia?
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.8 Rok produkcji: 2002

Witam, jak wprowadzić kod radia w moim rowerku, według instrukcji obsługi to mam radioodtwarzacz Harmony. Ładowałem akumulator i teraz nie moge uruchomić radia, żadne przyciski nie reagują oprócz przycisku programu radia (1), ale po naciśnięciu tego przycisku pojawiają sie tylko zera, za każdym naciśnięciem. Z góry Dziekuje za informację.
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Sob Lis 27, 2010 23:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Mar 20, 2008 19:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Cygnus 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 44
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Mar 20, 2008 21:32   

Instrukcja w języku angielskim, strona 181. :wink:
 
 
 
przemo285 




Pomógł: 81 razy
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 901
Skąd: Poznań



Wysłany: Czw Mar 20, 2008 21:38   

Właśnie w momencie gdy pojawią się zera ciśniesz na przycisk strzałka od programowania stacji radiowych , jak ustawisz pirwszą cyfrę potwierdzasz naciskając przycisk 1 zacznie mrugać następne zero strzałkami znowu ustawiasz cyfrę i znowu potwierdzasz przyciskiem 1 i tak do końca aż ustawisz cztery cyfry i na końcu potwierdzasz przyciskiem 1 ,i powinno działać. :wink:
_________________
Sprzedaż części, diagnostyka komputerowa Rover MG Land Rover oryginalnym komputerem T4- POZNAŃ . RÓWNIEŻ NAJNOWSZE MODELE LAND I RANGE ROVERA ,z firmą Rover MG Land Rover jesteśmy związani od 1995 roku TEL. 0698363760, parts2@wp.pl / britcars@wp.pl
 
 
 
baca1924 



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Łosice



Wysłany: Pią Mar 21, 2008 09:56   [R75 1.8b 2002r.] Jak wprowadza się kod radia?

przemo285 napisał/a:
Właśnie w momencie gdy pojawią się zera ciśniesz na przycisk strzałka od programowania stacji radiowych , jak ustawisz pirwszą cyfrę potwierdzasz naciskając przycisk 1 zacznie mrugać następne zero strzałkami znowu ustawiasz cyfrę i znowu potwierdzasz przyciskiem 1 i tak do końca aż ustawisz cztery cyfry i na końcu potwierdzasz przyciskiem 1 ,i powinno działać. :wink:


Dzięki serdeczne już wszystko elegancko działa. DZIĘKI!!!
 
 
maciekmpl 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 85
Skąd: Gdynia



Wysłany: Nie Gru 07, 2008 13:09   

Wreszcie wczoraj, po kolejnej próbie, udało mi się wprowadzić ten nieszczęsny kod.

Dowcip polega na tym, że nie wprowadza się 4 zer a dopiero potem kodu, tylko wprowadza się każdą cyfrę po kolei. Najpierw przyciskiem 1 wprowadza się pierwsze zero i potem dowolną strzałką ustawia się żądaną cyfrę, nastęnie zatwierdza się przyciskiem 1 i dopiero - znowu przyciskiem 1 - wprowadza się kolejne zero i dowolną strzałką ustawia się kolejną cyfrę kodu i tak po kolei, za każdym razem potwierdzając wybór klawiszem 1, po czym gdy już jest wprowadzony cały kod, zatwierdza się wszystko po raz ostatni przyciskiem 1. Radio zaczyna grać po ok. 2 sekundach.

Nie namordowałbym się tak nad tym, gdyby w polskiej instrukcji obsługi (pdf ściągnięty z tego forum) był w ogóle opis wprowadzania kodu do tego akurat radia - jest wprowadzanie kodu do radia CD32 i tam jest napisane jak powyżej, żeby najpierw wprowadzić wszystkie cztery zera. Prawidłowy sposób wprowadzania kodu podany jest dopiero w instrukcji po angielsku, ściągniętej ze strony http://rover75.110mb.com/download.html

M
 
 
Fitus 



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 23
Skąd: PL



Wysłany: Pon Maj 17, 2010 15:12   

Panowie robie wszystko tak jak mowicie a mi dalej nie zaczyna grać tylko wyskakuje WAIT ;/ I co teraz mam zrobić??
 
 
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pon Maj 17, 2010 15:24   

masz zły kod i tyle nie ma opcji dobry kod wchodzi i działa.
a swoja drogą jakie masz radyjko bo wbija się kod w różnych różnie. Pobierz sobie instrukcję obsługi po angielsku masz oba sposoby bo w polskiej jest tylko jeden ten do radia harmony

[ Dodano: Pon Maj 17, 2010 15:24 ]
instrukcje namierzysz w wątku "Workshop..." (przyklejonym)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Maj 17, 2010 15:39   

Fitus skąd masz ten kod?
 
 
Fitus 



Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 23
Skąd: PL



Wysłany: Pon Maj 17, 2010 19:12   

Panowie metodą prób i błędów kod który miałem 1874 był inny,a ten podał mi poprzedni własciciel kod okazał sie 1781 :] pobawiłem się w odłączanie akumulatora i doszedłem wreszcie do kodu poprawnego i wszystko działa ;] Dziekuje wszystkim za wyrażenie chęci pomocy : )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Car-audio, nawigacje, radia cb"
piter34 Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Pon Kwi 02, 2007 11:09
piter34
Brak nowych postów [R ALL] ABC CB Radia
jak był temat to wybaczcie !
memphisto Car-audio, nawigacje, radia CB 13 Pią Maj 15, 2009 09:56
memphisto
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [R75] Kod do radia
Markzo Car-audio, nawigacje, radia CB 3 Pią Maj 21, 2010 11:29
Markzo
Brak nowych postów [R75] Alpine - kod do radia
recruit84 Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Czw Kwi 14, 2011 12:32
seyfer
Brak nowych postów [R75] Demontaż radia
wojcio0 Car-audio, nawigacje, radia CB 13 Sro Mar 26, 2014 04:43
rafalmis1



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink