Forum Klubu ROVERki.pl :: Spot Bialystok
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Spot Bialystok
Autor Wiadomość
Marrkus 




Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:45   

JA niestety dziś odpadam - za dużo % było wczoraj i dochodzę do siebie. A szkoda bo prócz starych znajomych mają zamiar pojawić się nowi.

Za tydzień będę na 99% (yuch właściwych % nie tych z butelki)

Pozdrówki
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:47   

Thrillco napisał/a:
16 pasi, zajade. A nie da się tej baterii tak ustawić zeby stykło kabla??

No właśnie nie... Ale już mam patent... Tylko trzeba 2 osób do odpalenia.... Heheh... :mrgreen:
_________________
Hasła są jak majtki. Nie zostawiaj ich w miejscu, w którym inni mogą je zobaczyć, zmieniaj je regularnie ...i lepiej nikomu nie pożyczaj.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:48   

Możesz odstawić numer mojego kuzyna - podjechac do najblizszego patrolu i poprosić o przedmuchanie bo nie wiesz czy mozesz prowadzić ;) Kuzyn oczywiscie był wtedy trzeźwy jak świnia ale zabawa była...i policjanci tez sie uśmiali :)
 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:48   

Marrkus napisał/a:
JA niestety dziś odpadam - za dużo % było wczoraj i dochodzę do siebie.

To może ktoś mógłby Cie zabrać po drodze? Zawsze to ważny człowiek, a nie auto... Chyba, że nie dasz rady się z domu ruszyć...
_________________
Hasła są jak majtki. Nie zostawiaj ich w miejscu, w którym inni mogą je zobaczyć, zmieniaj je regularnie ...i lepiej nikomu nie pożyczaj.
 
 
Marrkus 




Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 13:58   

mcteusz napisał/a:
To może ktoś mógłby Cie zabrać po drodze? Zawsze to ważny człowiek, a nie auto... Chyba, że nie dasz rady się z domu ruszyć...


Rozpocząłem kuracje witalną :wink: trochę witaminek, zaraz będzie obiadek - może się jednak uda mi stawić na spotkanie :mrgreen: . Odnoszę wrażenie że to bardziej zmęczenie niż kac :wink:
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 01, 2009 14:17   

maślanka w ilości 1l zagryzanie buła plus cos naprawde kalorycznego i nie powinno być śladu po wczorajszych ekscesach.
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Mar 01, 2009 15:02   

Łykaj przed piciem witaminę C :) przed snem też można.
Mi pomaga ;)
 
 
marcin_g 




Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 204
Skąd: LOMŻA



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 16:37   

już po 16 to wy pewnie na spocie a ja dopierko wróciłem z 2 domku dziś to już na pewno nie dojadę ale za tydzień dlaczego nie i tak mam zamiar jechac do media markt po sprzęcik tak ze jak cos planujecie to ja się piszę tylko wcześnie piszcie , miałem jechc do Białego w sobotę a w niedziele do wawy do Maximusa ale zawsze mogę przestawic troszkę traskę :grin: ciszy mnie bardzo ze są nowi ludzie tak ze trzeba zrobic kiedy większy spocik , a w lato dłuższy spocik już z %%%%% jak na mazurkach :wink: B-stok brawo więcej Roverkowiczów ,U nas dalej tylko Ja i Dziekano
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Mar 01, 2009 18:26   

mcteusz, mówiłem Ci o "miłych Panach" na przejeździe kolejowym Nowe Miasto - Kleosin, jak wracałem to już komuś mandat dawali ;)

I dobrze mówiłem, że 240 NM ma ;) wersja 113 KM ma 260 NM
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 01, 2009 19:00   

A ja wreszcie stwierdziłem działanie ABSu jak wracalismy tam przed światłami, sie tak napedziełm że w sumie miałem poleciec ale wymysliłem ze dobrze bedzie jak przez chwile jeszcze oba R postoją obok siebie...no i prawde mowili na przeglądzie że lewy tył słabiej bierze bo ciut go przekosiło ale tylko przez ułamek sekundy :) Ciekaw jestem jak to z tyłu wyglądało :)

Krzysi3k5...tak sobie przypomniałem jakie nasze R mają swiatła...ktoś mógł pomysleć że 4 motoRovery jadą :hahaha:
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Mar 01, 2009 19:13   

Widziałem właśnie, jak po hamulcach dałeś :P ja miałem chyba stówke na liczniku, a Ty depnąłeś jeszcze ;) Myślałem, że przelecisz, a tu patrze stopy się zapalają.
Rzeczywiście trochę Cie wygięło. U mnie też chyba lewy hamulec lepiej bierze, od prawego :/ Niedługo mam badania techniczne to wszystkiego się dowiem ;)

Szybkie te motoRovery ;)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Mar 09, 2009 18:32   

Zgodnie z umową...wczoraj - byłem, kwitłem do 16:20 i pojechałem, najwyraźniej wszystkich zatrzymał 8 marca ;)
 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Pon Mar 09, 2009 18:49   

Thrillco napisał/a:
Zgodnie z umową...wczoraj - byłem, kwitłem do 16:20 i pojechałem, najwyraźniej wszystkich zatrzymał 8 marca ;)

Fajnie, że byłeś... Ja w ogóle byłem poza Białymstokiem... Kolejna niedziela też się tak zapowiada...
_________________
Hasła są jak majtki. Nie zostawiaj ich w miejscu, w którym inni mogą je zobaczyć, zmieniaj je regularnie ...i lepiej nikomu nie pożyczaj.
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Czw Mar 12, 2009 16:43   

Ja niestety nie mogłem... :/
 
 
Marrkus 




Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Mar 12, 2009 20:12   

Ktoś wybiera się w najbliższą niedzielę??

może pomimo tych ustaleń że:


w każdą niedzielę o 16 na parkingu galerii na zielonych wzgórzach tuż obok toru cartingowego spotykają się miłośnicy marki ROVER z podlasia oraz wszyscy inni chętni


anonsujmy się też tu, na forum...

a w najbliższą niedzielę planuję - jeszcze nie wiem co wyjdzie ale planuję :wink:
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Mar 12, 2009 22:12   

ja tym razem raczej odpadam :/
 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Czw Mar 12, 2009 22:20   

Ależ kurde szkoda, że nas tak mało, bo ja w tą niedzielę będę poza Białymstokiem.
Deklaruję się natomiast na za tydzień. Trzeba by Łomżyniaków powiadomić na gg.
_________________
Hasła są jak majtki. Nie zostawiaj ich w miejscu, w którym inni mogą je zobaczyć, zmieniaj je regularnie ...i lepiej nikomu nie pożyczaj.
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Wto Mar 17, 2009 14:47   

Witam :smile:
Wiecie może czy w Łomży można się gdzieś podpiąć pod komputer by sprawdzić co u mnie jest z tą migającą lampką SRS?
 
 
Geny 




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 61
Skąd: Łapy (Białystok)

Rover 45

Wysłany: Wto Mar 17, 2009 15:31   

Witam, ja myślę że nie ma co jeździć w każdą niedzielę na parking :d
tylko umówić się na konkretną niedzielę i to na świeżym powietrzu a nie na parkingu podziemnym :)

musimy poczekać na pogodę, ale pewnie w tą niedzielę bedzie niezła pogoda :) (22 Marca)
 
 
Marrkus 




Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Mar 17, 2009 19:05   

Geny napisał/a:
Witam, ja myślę że nie ma co jeździć w każdą niedzielę na parking :d
tylko umówić się na konkretną niedzielę i to na świeżym powietrzu a nie na parkingu podziemnym :)

musimy poczekać na pogodę, ale pewnie w tą niedzielę bedzie niezła pogoda :) (22 Marca)


Co do pogody to się jeszcze okaże -a spotkać się można... może pozostańmy przy zielonych wzgórzach??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink