Forum Klubu ROVERki.pl :: Najlepsza nazwa dla kapeli
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza nazwa dla kapeli
Autor Wiadomość
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 23:57   Najlepsza nazwa dla kapeli

Z racji tego że jest już wieczorową porą a brunet nie przyszedł i czuje się dość bezpieczy siedząc tutaj i widząc jak pada śnieg... na monitorze mojego kompa. Tak sobie kontempuje (po studencku kątempluje) i myśle sobie tak o. Jaka by była najlepsza nazwa dla kapeli rockowej/punkrockowej takiej nie grającej do romantic tańca ani do tego żeby publiczość siedziała na krzesłach i klaskała delikatnie po zakończeniu każdego kawałka i w dodatku panowie mieli by na sobie zwysy męskie a panie wielkie gacie zamiast stringów (to nie aluzja dla kolegi Stringa - którego serdecznie pozdrawiam ;) ) a biustonosze były by większe od właścicielek ich... (kurde zgubiłem wątek...)... no nic.
Więc wymyśliłem nazwe taką o: "MSZCZKPRF" :neutral:
Taka fajna nazwa. To nie jest żaden skrót a ni nic. Po prostu tak. I teraz wyobraźcie sobie taka sytuacje. Wychodzi kolo na scene i zapowiada zaspół: "A teraz ludzie wystapi zespół który przyjechał do Was aż z XXX <- tutaj pada nazwa miejscowości. Przed Wami MSZCZKPRF!!" a publika aaaaaaa jeeeeee uhuuuuuu....
A najlepsze by było po zagraniu wszystkich ich kawałków a publika chciała by bisy więc wszyscy pięknie i razem jednym głosem krzyczą: "MSZCZKPRF! MSZCZKPRF! MSZCZKPRF! MSZCZKPRF!" :haha:
Śmieszne co? Mi się podoba. Rezerwuje sobie tą nazwe jakby się pojawiła nagle taka na scenie polskiej lub zagranicznej to mam do niej prawa autorskie.
To pisałem ja xROnx jedyny kolo który potrafi wszystko zrobić pod warunkiem że to umie i będzie mu się chciało.... ot co
pozdrawiam Was i kocham. Czuwaj! :rotfl:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Gru 21, 2008 23:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 22, 2008 00:23   

xROnx, rzuć to świństwo :twisted:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 22, 2008 00:33   

xROnx napisał/a:
siedząc tutaj i widząc jak pada śnieg...

przeczytawszy to poczłapalem do okna, bom był pewien że jest +5 st....
a wróciwszy doczytałem:
xROnx napisał/a:
pada śnieg... na monitorze mojego kompa.

:wnerw: ;)

xROnx napisał/a:
wszyscy pięknie i razem jednym głosem krzyczą: "MSZCZKPRF! MSZCZKPRF! MSZCZKPRF! MSZCZKPRF!" :haha:
Śmieszne co?

Obawiam się że to jedyne pytanie jakie zdałeś :???: bo na pozostałe sam sobie odpowiedziałeś, i to pomimo że nie zawierały znaków zapytania "?" :bezradny:
No więc pytanie nie jest najłatwiejsze... ba! wydaje się być podchwytliwe :hm:

Sama nazwa też słaba, ponieważ jest ksywkogenna - "MORSZCZUK(i)" aż się prosi... albo się cieli... koci... rybi... morszczuczy... :hm: sam widzisz że sprawa jest mętna.

Dobra, coś konstruktywniejszego: jak brygada ma być tfarda, to odpadają spółgłoski mientkie (k,p,f). Trzeba je zamienić na G, B,W. Na przykład w Paincie :haha:
Początek bym wywalił... na tył, czyli wychodzi: GBRWMSZCZ
Niestety, teraz widzę tam "Gburowatego Morszczuka"... chociaż może i stety.
Wybór należy do Ciebe: "Gburowate Morszczuki" są miałkie i banalne, ale połowa populacji to wymówi. "GBRWMSZCZ" nikt nie wymówi, ale za to brzmi orginalniej niż "Rover" w Kopydłowie Średnim.

PS. rozmawiałem wstępnie z delegacją Morszczuków i nie mają zastrzeżeń. Dałem im namiary na ten wątek i odpisali że odezwą się 24 grudnia (czyli jeszcze przed Świętami ;) ).
:haha:
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pon Gru 22, 2008 07:25   

tom214Si napisał/a:
Obawiam się że to jedyne pytanie jakie zdałeś


celem tego jest dyskusja a co za tym idzie nie tylko zdania zakończone znakiem pytającym powszechnie uznanym jako -> "?" będzie pytaniem...

tom214Si napisał/a:
Sama nazwa też słaba, ponieważ jest ksywkogenna - "MORSZCZUK(i)" aż się prosi... albo się cieli... koci... rybi... morszczuczy... sam widzisz że sprawa jest mętna.


Troszeczke nie rozumiem aluzji do Morszczuka? Dlaczego nie: Mysz Czy Czek Na Peryferiach?
Ale skoro już się upierasz przy tych mokrych klimatach
tom214Si napisał/a:
Początek bym wywalił... na tył, czyli wychodzi: GBRWMSZCZ

tom214Si napisał/a:
Niestety, teraz widzę tam "Gburowatego Morszczuka"...

Wobec tego może zmieńmy na GBRWMSZPG.
Będzie to może ciekawsza nazwa szczegolnie bardzo wymowna na koncertach przez fanów grupy...
Ale tom214Si, czy czasami nie próbujesz mi tutaj odebrać 100% praw autorskich co do mojej pierwotnej nazwy? ;>
 
 
Konix 



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 473
Skąd: Katowice



Wysłany: Pon Gru 22, 2008 08:48   

xROnx napisał/a:
MSZCZKPRF!"
Śmieszne co?

Ższczownidza jest chyba lepsza. :roll:
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 22, 2008 20:09   

xROnx napisał/a:
Ale tom214Si, czy czasami nie próbujesz mi tutaj odebrać 100% praw autorskich co do mojej pierwotnej nazwy? ;>

Wystarczy mi 50,1%. Wtedy przegłosuję każdy Twój pomysł.

Cóż, widzę że cienko z tą dyskusją, ale poczekajmy do 24 jak się Morszczuki zalogują.
A co do ww. nazw to przecież nie można się zamartwiać że niektórzy mają wady wymowy... poćwiczą to wszystko wymówią bez wymówek. ;)
 
 
Morszczuk
[Usunięty]






Wysłany: Sro Gru 24, 2008 18:22   

No co tam xR, tom mi tu mowi że coś chcesz się podszyć pod Morszczuki ;>
W sumie to nawet wyglądasz podobnie :haha:
Sprawa jest prosta, dajesz 10 mln w nieoznakowanym bilonie i adresujesz do mnie i wrzucasz do kibelka. Za trzy dni powinno być w Bełtyku. Ponadto 10% od przyszłych dochodów kapeli i darmowe wejściówki dla wszystkich morszczuków.
Odpisuj szybko bo za5h i 40 minut kończy się wigilia :>
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Czw Gru 25, 2008 10:58   

:haha:
ale że co? wystawiasz fakturki? czy tak że tak powiem proszę ja Ciebie mój drogi z ręki do ręki? chociaż jeśli napisałeś
Morszczuk napisał/a:
adresujesz do mnie i wrzucasz do kibelka

to nie wiem czy tak z ręki do ręki. Bardziej z wlotu do wylotu :)
Poza tym: Myślę że stwierdzenie
Morszczuk napisał/a:
chcesz się podszyć pod Morszczuki

jest zbytnio wyolbrzymione ponieważ nie powstała całkowicie ta sama nazwa tylko jej podobieństwo. Nie mylić z podróbkami bo to nie to samo.
Kwestia jest tego typu że powstała nazwa mszczkprf a ponieważ pisząc to teraz mam wrażenie że tom214Si, specjalnie zaczął tutaj robić mataczenia (takie ostatnio dość popularne słowo) ponieważ jesteście w zmowie i chciał ukierunkować nazwe poto ażeby była jak najbliższa Twojej bądź też taka sama...
Na razie nie mam pewności co do tego że nie robicie jakiś mi tutaj przekrętów :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [all] Która marka części sam. ma najlepszą renomę?
elementy zawieszenia
Mayson Offtopic 20 Pon Cze 15, 2009 21:57
tetryk
Brak nowych postów nazwa dla OSK
pomóżcie mi wymyslić... :) <prosi>
bambi Offtopic 104 Sob Sty 17, 2009 19:58
bambi
Brak nowych postów Poprawna nazwa samochodu
Link Offtopic 1 Sob Kwi 04, 2009 16:20
Krzysi3k



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink