Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Dyskusja nt. wydzielenia wątków
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 18:18
[Forum] Dyskusja nt. wydzielenia wątków
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Gru 31, 2008 17:49   [Forum] Dyskusja nt. wydzielenia wątków

maciej napisał/a:
Trochę posprzątałem.
jak chcecie się mnie pozby to mnie po rpostu wywalcie a nie rób maciej takich numerów, ze wszystko równo powycinasz bo napisałem kilka śłów m.in. prawdy, która być moze Cię w oczy kole. I co więcej był to taki sam OT jak to co pozostawiłes.
Ostatnio zmieniony przez Ley Sro Lut 17, 2010 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 31, 2008 17:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Gru 31, 2008 18:06   

czy maciej wywalił to czy przeniósł do innego wątku ..... jak ktos będzie chcial poczytać "Twoją prawdę", to znajdzie, a Ty wypij se meliskę ...... może ona jakoś zadziała, bo cała reszta jakoś zawodzi ....

Swoją drogą .. maciej powinienes zostac jasnowidzem :mrg: --> SB wpis z 17.30 :haha: pomyliłes się tylko trochę w czasoprzestrzeni :mrg:


PS. Coś czuję, że teraz ja przejmę schedę "zueeeeeeego na forum" :hahaha: ale mam to ----> :dupa:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Gru 31, 2008 18:11   

Thrillco napisał/a:
jak chcecie się mnie pozby to mnie po rpostu wywalcie

Nikt nie chce się Ciebie pozbyć, bo gdyby chciał, to już dawno byłoby to załatwione.

Zauważ, że to forum jest bardzo tolerancyjne i nieustannie wszyscy prowadzą tu z Tobą dyskusję i nikt nie próbuje "pozbyć się" Ciebie.

Thrillco napisał/a:
kilka śłów m.in. prawdy

Możliwe, że "między innymi" było tam kilka słów prawdy, choć było ich tylko kilka w potoku tych innych, ale te, które były nie były na temat.

W dość istotnym temacie, dotyczącym obowiązkowego wyposażenia pojazdów i pierwszej pomocy rozpocząłeś moim zdaniem offtopic nt. tego, kto udzieliłby takiej pomocy, a kto nie i od tego miejsca zostało to wydzielone, bo nie ma związku z samym niesieniem pomocy i prawnymi tego konsekwencjami.
Thrillco napisał/a:
która być moze Cię w oczy kole.

Żadna prawda mnie w oczy nie kole, bo niby dlaczego - zdaję sobie sprawę jak to w Polsce wygląda, osobiście uczestniczę w każdym kursie pierwszej pomocy w jakim mam okazję, więc nie wiem, co miałoby mnie kłuć w oczy.

To, że Ty uważasz, że jesteś jedynym bohaterem i tylko Ty masz prawo oceniać innych?

Czy to, że nie potrafisz rozpocząć rzeczowej dyskusji, tylko wyrażając swoje zdanie od razu rozpoczynasz osobiste wycieczki do osób, których poglądy nie zgadzają się z Twoimi?
Thrillco napisał/a:
I co więcej był to taki sam OT jak to co pozostawiłes.

Już wyjaśniam, bo nie mam nic do ukrycia - wątek podzieliłem w ten sposób, bo kolejne pozostawione wypowiedzi nie dotyczą tego "czy uczestnicy forum zatrzymaliby się widząc wypadek?", tylko dotyczą ewentualniej odpowiedzialności za udzielenie/nieudzielenie pomocy oraz w ramach rozwoju wątku

Możliwe, że masz rację - może trzebaby wydzielić z wątku "o apteczkach i żarówkach" wątek o obowiązku udzielania pierwszej pomocy i potrzebnych/przydatnych/istotnych szkoleniach i nadać mu znacznie bardziej znamienny tytuł, ale wydaje mi się (i dlatego dokaonałem takiego podziału), że gdy wydzieliłem się część emocjonalną resztę da się jasno wyczytać i z tego wątku.

Poprosiłem innych uczestników, a szczególnie modów i adminów o ocenę, czy słuszne, na razie, oprócz Twojego głosu nie usłyszałem innej krytyki moich poczynań.

Domyślam się, że to wszystko moi koalicjanci, ale skoro na całym forum są tylko tacy, to "Vox populi - vox dei".

Myślę, że argument, jeśli chciałbyś go użyć, że admini i modzi to sitwa, jest o tyle nie na miejscu, że wszyscy podlegamy kontroli Zarządu Stowarzyszenia, które jest wybierane w demokratycznych wyborach, więc tym bardziej "Vox populi - vox dei".

Cytat:
Swoją drogą .. maciej powinienes zostac jasnowidzem :mrg: --> SB wpis z 17.30 :haha: pomyliłes się tylko trochę w czasoprzestrzeni :mrg:

Przyczyny pomyłki są bardzo proste - od kilku godzin był spokój na forum, więc uznałem, że kolega Thrillco już świętuje sylwestra, więc odpisze cokolwiek dopiero w nowym roku.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Gru 31, 2008 18:13   

Thrillco napisał/a:
I co więcej był to taki sam OT jak to co pozostawiłes.

Jeżeli masz inny pogląd na to, co ma być wydzielone, to po prostu powiedz, to się wydzieli inaczej.

Thrillco napisał/a:
jak chcecie się mnie pozby to mnie po rpostu wywalcie

Chciałbyś, chciałbyś ;) Pewnie wtedy o beatyfikację męczennika będzie można wystąpić ;)

Thrillco napisał/a:
a nie rób maciej takich numerów, ze wszystko równo powycinasz bo napisałem kilka śłów m.in. prawdy, która być moze Cię w oczy kole.
Hehe, gdzie ta prawda, która w oczy kole? A no tak, nie mogę jej widzieć, bo mi oczy wykuła ;)

Maciej, nie spiskuj, nie poprawiaj historii, nie przeinaczaj faktów. To, że jako admin masz jakąś władzę na forum, to nie oznacza, że wszystko możesz powycinać i poprzekręcać niepostrzeżenie ;)
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Gru 31, 2008 18:21   

W odpowiedzi na pierwszy post w tym temacie, dodam tylko link do tego tematu: Regulamin forum Klubu ROVERki.pl. Zwracam uwagę na punkty: 2, 8, 9, 10 oraz 12.
 
 
 
WhoLeeGuns 




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 38
Skąd: Białystok



Wysłany: Czw Sty 01, 2009 21:29   

Thrillco - przepraszam ale muszę to powiedzieć - już mam dość tych twoich postów, coraz bardziej mnie odstraszasz od tego forum. Gdzie by się nie zajrzało to widać twoje posty - najczęściej bezsensowne, siejące jedynie zamęt.

Jak tak możesz? nie widzisz, że jesteś jedynym takim pieniaczem na tym forum? Na forum które zostało stworzone by pomagać i integrować ty wprowadzasz atmosferę niezgody.
Mam już ciebie serdecznie dość i miło by było gdybyś się wyniósł z tego forum z tym swoimi teoriami.

Przedstawione zdane jest moim prywatnym do którego mam prawo, nie mogę cię zmusić ale liczę na twoje sumienie które ci podpowie że z dnia na dzień twoja obecność tu jest coraz bardziej uciążliwa.

Chyba lepiej było pozostać przy grupach dyskusyjnych - tam jakoś tak przyjemniej było
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Sty 03, 2009 17:12   

WhoLeeGuns napisał/a:
Gdzie by się nie zajrzało to widać twoje posty - najczęściej bezsensowne, siejące jedynie zamęt.

Nie tylko jego.

WhoLeeGuns napisał/a:
Jak tak możesz? nie widzisz, że jesteś jedynym takim pieniaczem na tym forum?

Nie tylko on.
WhoLeeGuns napisał/a:
Na forum które zostało stworzone by pomagać i integrować ty wprowadzasz atmosferę niezgody.

Forum wciaz pomaga i integruje, nawet nie wiesz jak bardzo.
A co do niezgody, nie tylko Thrillco jest powodem.

WhoLeeGuns napisał/a:
Mam już ciebie serdecznie dość

Zawsze mozesz uzyc funkcji INGORE przy poscie danego uzytkownika.

WhoLeeGuns napisał/a:
miło by było gdybyś się wyniósł z tego forum

A to nie jest prywatne mieszkanie, z ktorego mozemy sobie wypraszac i zapraszac
kogo nam sie podoba.

WhoLeeGuns napisał/a:
Chyba lepiej było pozostać przy grupach dyskusyjnych - tam jakoś tak przyjemniej było

Najlepiej nie wlaczac komputera...

I na koniec mam pytanie, czy WhoLeeGuns to jest to samo co Marrkus?
Czy to sa dwa osobne profile, dwoch roznych osob?
Czy znowu mamy do czynienia z alter ego.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
WhoLeeGuns 




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 38
Skąd: Białystok



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:39   

ja tylko wyraziłem swoje odczucia do całej tej sytuacji którą zaobserwowałem na forum.

MaReK napisał/a:
Cytat:
WhoLeeGuns napisał/a:
miło by było gdybyś się wyniósł z tego forum


A to nie jest prywatne mieszkanie, z ktorego mozemy sobie wypraszac i zapraszac
kogo nam sie podoba.


A wystarczyło doczytać do końca zdania - tam jest napisane: ... wyniósł z tego forum z tym swoimi teoriami. ... - to było napisane od początku niczego nie edytowałem... ja nie miałem zamiaru wypraszać żadnego użytkownika z tego forum - jeśli ktoś się poczuł urażony przepraszam -nie mam zamiaru rozpychać się tu i szarogęsić

Co do teorii głoszonych przez Thrillco to niestety ale jak dla mnie są jakieś powiedzmy "niestrawne" i z tego co zauważyłem nie tylko dla mnie....

Z mojej strony to wszystko
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 20:16   

Okej. Uznajemy dyskusje za niebyla ;)
Wszystko juz jest wyjasnione ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 22:56   

A to? :

MaReK napisał/a:
I na koniec mam pytanie, czy WhoLeeGuns to jest to samo co Marrkus?


Skoro publiczne pytanie to odpowiedź ciekawi publikę ;>
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 23:30   

ezy napisał/a:
Skoro publiczne pytanie to odpowiedź ciekawi publikę
Jak znam MeReCkIeGo, to to też ściema była :hahaha:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sty 05, 2009 01:36   

Nie, to nie sciema. Kolega ma podobna sytuacje do mojej i Violli. Ja i Ona tez jestesmy z jednego IP :) Wiec to nic takiego.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 05, 2009 01:50   

MaReK napisał/a:
Nie, to nie sciema. Kolega ma podobna sytuacje do mojej i Violli. Ja i Ona tez jestesmy z jednego IP Wiec to nic takiego.

Nie tylko Wy. ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sty 05, 2009 01:52   

Tom214si: Z ta roznica, ze Marrkus, Violla i ja juz byslismy na spotach i mozna nas zidentyfikowac.
Ciebie jeszcze nikt nie widzial i musimy Ci wierzyc na slowo ;P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink