Forum Klubu ROVERki.pl :: Angel eyes- opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Angel eyes- opinie

zamierzam kupić, proszę o porady:)
Autor Wiadomość
Chesterrr 




Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 72
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sob Lut 21, 2009 17:00   Angel eyes- opinie

Zastanawiam się nad kupnem angel eyes'ow, konkretnie tych:

http://moto.allegro.pl/it...i_ae_black.html

Czy ktoś z was ma może takie same lub podobne i może mi coś powiedzieć na ten temat? Czy dobrze się sprawują czy nie ma żadnych kłopotów przy zakładaniu itd.? Czy widoczność w nocy jest lepsza czy może gorsza?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 21, 2009 17:00   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Sob Lut 21, 2009 17:22   

Czy ty wiesz co to takiego "szukaj" na forum??????????? Na forum ten temat był bardzo często poruszany wystarczy poszukać.
 
 
 
Chesterrr 




Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 72
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sob Lut 21, 2009 19:19   

Szukałam ale natknęłam się tylko na kłótnie dotyczące ksenonów i dyskusje z 2007 na temat AE, które jeszcze nie pojawiły się w Polsce...
_________________
http://www.polskajazda.pl...Rover/200/64899
 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Sob Lut 21, 2009 20:11   

Ja bym się nie zastanawiał tylko kupował a do tego wsadził żarniki xenonowe takie z temperaturą barwy 6000K. A tak na marginesie to sam choruje na takie i się cały czas zastanawiam dlaczego nie ma zamienników do mego R400.
 
 
 
Mistral 



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sob Lut 21, 2009 22:28   

No właśnie !
I znowu zaczęło się o ksenonach, a pytanie było o konkretne lampy, z konkretnymi żarówkami.
Też przymierzam się do kupna, tylko potrzebuję opinii użytkowników z naszego forum,
bo sprzedającym nie do końca można wierzyć, niestety.
Pozdrawiam.
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 21, 2009 22:48   

Zastanawiałem się nad takimi lampami, ogólnie to opinie są podzielone ;) są tacy co twierdzą: po co poprawiać fabrykę, a są i tacy którym to się podoba.
Rozmawiałem z paroma osobami co mają takie lampki w innych autach, widziałem jak świecą i bardzo mi się to podoba.
Z tego co wiem to dyskusje i na ten temat były, wg mnie jeśli masz pieniążki to kupuj, R zyska na wyglądzie i przy okazji będziesz miał dobre światła :) jedyne słuszne to właśnie takie, broń boże chromy ;)
Nie wiem na ile to prawda ale podobno niektóre lampy są skopane i ciężko albo niemożliwe jest ustawienie ich, poczekajmy na opinię innych.
Jakbym miał luźne 600zł to bym założył takie :mrgreen:

[ ]
Chesterrr napisał/a:
Czy widoczność w nocy jest lepsza czy może gorsza?


napewno lepsza!
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
des 



Pomógł: 47 razy
Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 1080
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Lut 21, 2009 22:57   

Chesterrr napisał/a:
Czy widoczność w nocy jest lepsza czy może gorsza?

Kozik napisał/a:
napewno lepsza!
Pewny jesteś na 100%?
Ja słyszałem, że niektóre świecą gorzej niż seria.
 
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 21, 2009 23:02   

Jestem pewny, gorszych świateł niż w R nie widziałem! nawet w maluchu miałem mocniejsze światła. Przy "aniołkach" wiązka światła nie jest tak rozproszona jak przy zwykłych.
Tylko kwestia tego czy w tych światłach nie występuje problem o którym pisałem.
Te które widziałem w innych samochodach opel astra, bmw3, megane dużo lepiej świeciły niż seria :)
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
DrMambo 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: Otwock

Rover 200

Wysłany: Sob Lut 21, 2009 23:06   

Miałem takie w oplu .. powiem tak: samochodzik szczególnie jak dla mnie z wersją black wygląda o niebo ładniej .. przy zamianie na nowe lampy zawsze będą świecić lepiej niż stare wysłużone .. co do wkładania jakiś tam mocniejszych żarówek to bym polemizował .. lampy te są robione nie wiem z pleksy lub podobnego materiału i zwyczajnie przy używaniu mocniejszych żarówek będą się przypalać .. i w miejscach gdzie strumień światła przechodzi przez reflektor żółknie .. potem czarnieje itp ludzie z forum opla radzili jak najmniej używać długich świateł ale widzę tutaj, że niektórzy od razu chcą wkładać jakieś żarówki 9999999 mocy :/ co do dopasowania to też zależy od producenta .. jak to bywa z zamiennikami czasem trzeba coś podgiąć a czasem przyciąć jakiś element gumowy ..
podsumowując : jak masz 600 luzem i nie chcesz wesprzeć innych forumowiczów w ich poważnych problemach ( np z kupieniem nowej turbiny :neutral: ) to nowe będą świecić lepiej niż stare wysłużone .. samochodzik będzie też ładniej wyglądał, a w szczególności w nocy .. jeżeli trafisz na na dobry model to nie będzie problemu z ustawieniem ani wymianą nowych lamp .. jeżeli nie .. cokolwiek nie zrobisz ludzie będą ci napierali długimi, że ich oślepiasz .. najlepiej jakby ktoś polecił konkretną firmę kto już w twoim modelu takowe ma .. pozdrawiam
 
 
Chesterrr 




Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 72
Skąd: Szczecin



Wysłany: Sob Lut 21, 2009 23:15   

Dzięki bardzo na opinie, oczywiście czekam na kolejne:)
Co do żarówek to z tego co wiem powinnam włożyć o takiej samej mocy jak mam teraz (teraz H4, w nowych H1).
A jak wygląda sprawa z homologacją? Sprzedawca pisze, że jest norma E ale czy na pewno nie będę miała problemów z policja w razie jakiejś kontroli?
_________________
http://www.polskajazda.pl...Rover/200/64899
 
 
tetryk 



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 372
Skąd: z gór



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 06:53   

h1 napewno świecą lepiej jak h4-wynika to z ich konstrukcji,mają wieksza strumień świetlny....
co do tego czy sie podoba czy nie nie bedę sie wypowiadał-mnie się wydaje że z co poniektórych aut to nawet refl.za 2 tys lexusa się nie zrobi,ale to moja prywatna opinia-sam też nie jeżdże jakąs super bryką.... :roll:
wiem że z tymi refle.są problemy pod względem pasowania-przeważnie po założeniu zostają jakieś dziwne szpary itp.ale nie zawsze,nie ma na to reguły,czasami trzeba np na nowo ustawić blotnik lub maskę.........zdarza się tez ze np parują,a w niektórych modelach (np.206) dostaje się woda do środka............
 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Nie Lut 22, 2009 13:04   

Moje zdanie na ten temat już znasz, moja inna rada to poszukaj w swoim mieście a widze że ze Szczecina jesteś, jakiegoś sklepu tuningowego, tak abyś na żywo zobaczył jak one wyglądają i kupił je na miejscu, bo jak coś nie będzie tak to lepiej iść do sklepu niż wydzwaniać po Polsce i umawiać się na allegro.pl
Skontaktuj się z klubowiczem z Wrocławia - drlubicz on ma je założone i widziałem to na żywo jest "the best", z tego co widziałem problem jest z pasowaniem do zderzaka od dołu, ale on ci powie wszystko co i jak.
Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
 
Chesterrr 




Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 72
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 13:26   

Daję pomógł za namiary :)

P.S.
camaro17 napisał/a:
zobaczył jak one wyglądają i kupił je na miejscu,

Jestem dziewczyną :)
 
 
Heju 



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 98
Skąd: Poznań/Wybrzeże



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 14:35   

Ja mam takie lampki tylko chrome, co do świecenia to jest o niebo lepiej, i moim zdaniem nie potrzebne są żadne xenonki. Co do poprawnego ustawienia, to rzeczywiście jest mały problem. U mnie to się uwidacznia bardziej dlatego że moja mama zaliczyła moim samochodem znak :D i zderzak trochę się wygioł i mam delikatne szpary, ale jak zmienie zderzak to będzie si. Poza tym to mocowanie górne (dwie sróby) jest jakby wyżej, także u mnie są wyregulowane maksymalnie nisko na silniczkach jak się dało, żeby nie oślepiać kierowców. Co do silniczków to jest jeszcze jeden śmieszny motyw (chyba że ja coś zrobiłem nie tak), ale silniczki w tych lampach mocuje się dogóry nogami i zamiast obniżać strumień światła, to idzie on do góry. Czyli problem włanczania długich świateł łatwo wyeliminować :P
Mimo wszystko efekt wizualny i świetlny uległ znacznej poprawie.
Mnie się czarne nie podobają, ale to jest rzecz gustu. Pozdrawiam
_________________
http://www.youtube.com/us...s/0/BpQYd6zm-Ws
http://www.streetforce.fora.pl/
 
 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Nie Lut 22, 2009 14:56   

Pardom!!!!!!! za brak spostrzegawczości :mrgreen: Dzięki za pkt. pomógł!!!! :mrgreen:
 
 
 
marcin8c 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 16:52   

a ja caly czas szukam jak by srebrny roverek wygladal z tymi chromowanymi angel eyes-ami bo wszedzie widze tylko ciemne samochody...
_________________
O_o
 
 
 
Chesterrr 




Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 72
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 17:13   

Wejdź sobie na stronę www.polskajazda.pl ,wyszukaj roverki i tam jest kilka, właśnie jasnych samochodów z chromowanymi światłami to sobie zobaczysz:)
 
 
MarioNH 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 193
Skąd: Kraków/Chicago



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 18:55   

albo TUTAJ :smile:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
marcin8c 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 256
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 22, 2009 21:32   

dzieki.. wyglada !@!$#... fajnie!
_________________
O_o
 
 
 
storm 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Tarnów



Wysłany: Wto Lut 24, 2009 12:26   

a ma ktoś fotke granatowy metalic z lampami chrome ? r200 ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [214 Si 103 KM] Angel eyes
GGoLy Tuning wizualny 12 Czw Wrz 30, 2010 11:51
memphisto
Brak nowych postów reflektory Angel Eyes
piotrek_2510 Tuning wizualny 16 Sob Lut 11, 2012 07:26
tuners
Brak nowych postów [ 214 Si 103 KM ] Angel eyes - soczewka ?
GGoLy Tuning wizualny 12 Pon Gru 20, 2010 22:36
memphisto
Brak nowych postów Angel eyes do R400
Resacro Tuning wizualny 1 Sro Wrz 16, 2009 12:00
PopaY
Brak nowych postów [R200]Angel Eyes
Bordos Tuning wizualny 7 Nie Sty 11, 2009 15:20
Korczus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink