Forum Klubu ROVERki.pl :: TVN Turbo->Wypadek-przypadek->Rover 800 Tarnów
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
TVN Turbo->Wypadek-przypadek->Rover 800 Tarnów
Autor Wiadomość
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Sro Mar 04, 2009 21:50   TVN Turbo->Wypadek-przypadek->Rover 800 Tarnów

Właśnie przed chwilą oglądałem ten program i na koniec pokazali R800, złoty kolor, Tarnów lub okolice, puknięty przez naczepę TIRa. Brzydki widok, szkoda autka, wyglądało na zadbane :sad:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Mar 04, 2009 21:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomek1212 




Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Mar 04, 2009 22:15   

Raczej nie było widać początku numeru rejestracyjnego ?? Nie widziałem jeszcze w Tarnowie ani jednego jeżdżącego R800 poza moim.
 
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Sro Mar 04, 2009 22:28   

Tomek1212, to lepiej idź zobacz czy jeszcze stoi :)
 
 
 
Tomek1212 




Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Mar 04, 2009 22:41   

Ale mój nie jest złoty tylko zielony (niebieski?) metalik, poza tym nazwać go zadbanym to duża przesada...

http://www.polskajazda.pl...Rover/800/49392
 
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Sro Mar 04, 2009 22:51   

za to nieźle sierściuch się władował w zdjęcie. Jeszcze się głupio uśmiecha :)

..do zielonego to temu kolorowi dużo brakuje, przynajmniej z tych fotek
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Mar 04, 2009 23:26   

azer napisał/a:
..do zielonego to temu kolorowi dużo brakuje, przynajmniej z tych fotek
Obstawiam, że to Caribbean Blue Pearl ;)
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 09:47   

Tomek1212 napisał/a:
Raczej nie było widać początku numeru rejestracyjnego Nie widziałem jeszcze w Tarnowie ani jednego jeżdżącego R800 poza moim.

No właśnie nie - zasłaniają numery. A Tarnów, bo wypowiadał się gostek ze straży poż. i podpis był że jednostka z Tarnowa, a do wypadków najbliższe jadą, no to Tarnów lub bliskie okolice.
Ale ten program chyba powtarzają cały tydzień, to można jeszcze zobaczyć.

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 19:03 ]
Powtórka dziś o 23.30
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 19:59   

widziane przed chwilą w "uwaga pirat" jak kierownik 400tki przy wyprzedzaniu zajechał drogę policjantom, którzy próbowali wyprzedzić 400tkę i prawię skończyli w rowie :lol: ...co prawda widziałem tylko krótką powtórkę manewru jak już tłumaczyli policaje co zostało zrobione, więc nie wiem do końca co tam się naprawdę stało. 250zł i 5pkt chyba tragedii nie było
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 20:26   

Hehehe, też to widziałem :lol: Ewidentnie zepchnął radiowóz z drogi - miał jaja :lol: A później pokazywali jak TIR wepchnął się na rondo przed będący już na rondzie radiowóz i wyhamował go do zera. Też solidnie go potraktowali. Popieram. :lol:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
rodi_ 




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 635
Skąd: Cork, Sokolka

MG ZT

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 20:43   

To to nic, a ten BMW co wyprzedzal wszystkich na zakazach. Prawidlowo go potraktowali 29pkt. i juz se posmigal :wink:
_________________
Don't drink and drive, just smoke and fly
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:24   

Ale z tym Peugotem to dla mnie śmieszne jest... dość ładna droga a Ci ciągną się powoli, już za nimi się sznur zrobił... specjalnie żeby kogoś ud*pić. Dla mnie taka postawa jest karygodna i bohater całego zajścia ma w 100% moje poparcie, że w tym wypadku Policja kosi byle kosić... Zamiast zrobić porządne drogi ekspresowe i autostrady po których możnaby się bezpiecznie poruszać z dużymi prędkościami to jeżdżą i zarabiają na mandatach.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 11:17   

Krzysi3k5 napisał/a:
i bohater całego zajścia ma w 100% moje poparcie

Czyli to nie ma znaczenia, że wyprzedzał na pasach, na skrzyżowaniu, na podwójnej ciągłej, na zakazie i co tam jeszcze było? Pomijam, że wyprzedzając napewno przekraczał prędkość ale gliniane misie też to pominęły... Aha, no i wszyscy jechali spokojnie w kolumnie, tylko on miał coś pilnego :lol: A! I zbita tylna lampa!
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Mar 06, 2009 11:33   

i chamy gliniaste misie "ciągli się" 50km/h po zabudowanym specjalnie, żeby ud..**ć ;) a gdyby przekroczyli, to w połowie lokalnych gazet by było, że policja bez sygnału łamie przepisy ;) ..... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 11:46   

panowie, chyba dokładnie nie oglądaliście tego kawałka. Ja miałem takie same odczucie jak Krzysi3k5, że policaje tylko polowały na kogoś, było widać jak tamują ruch i tylko wzrok cały czas na ekraniku i to oczekiwanie wypisane na twarzach "no dalej który pierwszy?, już więcej nie zwolnimy" :lol: . Według mnie kara zdecydowanie za wysoka. Zresztą obaj funkcjonariusze byli bardzo irytujący swoim sposobem bycia.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Mar 06, 2009 11:59   

azer, a jechali wolniej niż przepisowo w tym miejscu ?? przyznam ... prędkosci nie widziałem ale ...... jeśli jechali przepisowo to co .... też polowali ?? czy po prostu jechali przepisowo ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 12:10   

już nie chodzi o tą prędkość bo też nie zwróciłem na to uwagi, ale podejrzewam że nie byli demonami prędkości jak za nimi był taki korek. Chodzi mi o ich zachowanie. Czyli to co wspominałem wcześniej nie patrzenie na drogę tylko ekranik i czekanie na ofiarę.

Wiadomo mieli ze sobą gościnnie ekipę i pewnie mieli nagrać materiał do tv, że z tyłu też mogą złapać, tak samo potem nie mogą przymknąć oko przed kamerami na jakiś pierdół bo byłoby żę nie wykonują poprawnie swoich działań. Ale żeby za takie coś od razu 24pkt?


odnośnie tej prędkośći to akurat kończy mi się kryzysowy tydzień wolnego, więc już 3ciej powtórki pewnie nie obejrzę jak dzisiaj o 10tej :lol:
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 12:34   

azer napisał/a:
panowie, chyba dokładnie nie oglądaliście tego kawałka.

azer napisał/a:
już nie chodzi o tą prędkość bo też nie zwróciłem na to uwagi

No to oglądałeś ten odcinek dokładnie, czy nie? :wink:
Po prostu jechali przepisowo, pewnie był teren zabudowany albo ograniczenie do 70km/h - tak zazwyczej jest w pobliżu pasów i skrzyżowań.
Wiecie co mnie zawsze "oburza"?(jestem delikatny) Gdy cała ferajna jedzie przepisowo w kolumnie, nikt się nie wychyla; aż tu nagle.... Jakiś młotogniot, mając wszystkie przepisy, wszystkich kierowców i zwykłą przyzwoitość, ZA NIC - jedzie po kozacku lewym pasem... Dobrze, że nie mam CB, bo by mi pewno uszy uschły, co inni o nim sądzą.

Właśnie dlatego uwielbiam oglądać, gdy tacy cFaniacy zostają przyłapani na cFaniactFie i język im się płącze w tłumaczeniach; "Jaki to ja biedny, świat przeciw mnie, policja tylko karze, zamiast pomagać - przecież wszyscy łamią przepisy!"
Żałosne i tyle. Każdy powinien spojrzeć najpierw na siebie, a potem na innych. Zasada nr 1: Bądź mężczyzną! Łamiesz prawo - grzecznie ponoś tego konsekwencje!
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 14:03   

To nie był teren zabudowany... Pewnie ograniczenie do 70 km/h bo było to skrzyżowanie. Ale oni nie jechali 70 km/h... Jeśli będzie leciało jeszcze raz to się przyjże jaka tam jest prędkość. Ale jechali zdecydowanie wolniej niż było można. I nie tylko on się wykruszył, zaraz za nim inny wyprzedzał, oraz jakiś samochód drugi od radiowozu się wychylił, ale tamci już wyprzedzali. Nie powiedziałem, że popieram jego wyczyny na podwójnej ciągłej itp, ale to, co mówił, że Policja szkodzi obywatelowi. I w tym przypadku ma 100% racji, ponieważ Policja specjalnie blokuje ruch, robi się za nią sznur, a niektórzy nie mają dużego zapasu czasu. Traktuje się nas - kierowców jak krowy dojne !! ! Bo skoro człowiek uciułał pieniądze na samochód to znaczy, że ma kasy jak lodu i starczy mu na utrzymanie go w dobrym stanie, paliwo i jeszcze na mandaty. A przecież wiadomo, że pieniądze idą na wiele innych rzeczy oprócz samochodu. Doszło do tego, że jadąc 70 km/h na 50-tce patrze po lusterkach czy nie jedzie przypadkiem za mną szara Vectra na białostockich numerach.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 17:52   

Krzysi3k5 napisał/a:
Traktuje się nas - kierowców jak krowy dojne ! Bo skoro człowiek uciułał pieniądze na samochód to znaczy, że ma kasy jak lodu i starczy mu na utrzymanie go w dobrym stanie, paliwo i jeszcze na mandaty.

Za to można mieć pretensje do Rządów, nie do Policji; oni tylko egzekwują to, co ustawodawca przykazał. Taka praca; np. komornik sądowy też musi z czegoś żyć.

Reszta Twojej wypowiedzi nie wymaga ponownego komentarza :razz: :wink:

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 22:42 ]
Właśnie oglądam powtórkę. Od momentu, kiedy pokazany jest widok z kamery do tyłu, prędkość radiowozu to 63km/h, rośnie, i gdy już Peugeot kończy wyprzedzanie, jest 68km/h. Pytanie, czy prędkość na kamerze jest z prędkościomierza auta czy z GPSu, jeśli GPS (a tak przypuszczam), to radiowóz jechał równo 70km/h (tyle zwykle jest przy krzyżówkach i pasach), bo licznik auta przekłamuje nawet do 6km/h, a nie wierzę, że gliniany miś jechał wg wskazań wyświetlacza kamerki (mały i skierowany nie w stronę kierowcy). Samo zachowanie policji rozumiem - gościu próbował wmówić, że czarne jest białe, więc 2 razy pokazali mu nagranie, wtedy wyskoczył, że policja jest be..
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
greg_szczytno 




Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 277
Skąd: Szczytno

Rover 400

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 22:42   

Krzysi3k5 napisał/a:
Ale z tym Peugotem to dla mnie śmieszne jest... dość ładna droga a Ci ciągną się powoli, już za nimi się sznur zrobił... specjalnie żeby kogoś ud*pić

Właśnie to oglądałem i konkluzja - panowie policjanci jechali 86 - 89 km/h czyli ok - właśnie wyjechali z obszaru zabudowanego. Więc sory ale gość przesadził zdrowo = do tego dobrze że nie policzyli mu prędkości :) - no i ta lampeczka ;P

A druga sprawa z odcinka ktoś lukną hehehe spalanko na kompie w Vektrze 16l/100km :P a potem kasiorki brakuje :p
_________________
Pozdrawiam
Szczytno warmia - mazury
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wypadek - Przypadek na TVN Turbo
greg_szczytno Offtopic 9 Pon Gru 22, 2008 14:31
Raptile
Brak nowych postów Rover 75 w dzisiejszym MOTORZE i `Wypadek-przypadek`
Mayson Offtopic 5 Czw Maj 28, 2009 00:52
MaReK
Brak nowych postów Wypadek-Przypadek
damiwr Offtopic 4 Pią Gru 19, 2008 14:31
MaReK
Brak nowych postów Rover Turbo bez Turbo :)
dobryziom Offtopic 8 Sro Lis 11, 2009 11:43
Brt
Brak nowych postów Wypadek na S2
gnusman Offtopic 0 Wto Lip 22, 2014 22:23
gnusman



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink