Forum Klubu ROVERki.pl :: Fonik
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Fonik
Autor Wiadomość
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 20:00   Fonik

Jako ze mój SE K510i dogorywa a jest to już drugi SE i mam nadziej nei ostatni zastanawiam się na 3 typami :
- K770i,
- G502,
- C702

Ma to tylko być jako fonik a nie wszystko w jednym :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 20:00   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 20:15   

Ja bym wybrał tego G502, nie patrzyłem się pod kątem funkcji zupełnie, tylko pod kątem wyglądu :) Ja mam w tej chwili P1 i jestem bardzo zadowolony :) I też już kilka SE miałem, jakoś przekonany do tej firmy jestem :)
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
TomC 




Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 20:21   

BoloSr napisał/a:
Ma to tylko być jako fonik a nie wszystko w jednym

Z tych 3 to G502. Większy wyświetlacz, podobno dobra bateria, słabszy aparat, ciekawszy wygląd i mała waga 83,5g
K770i jeżeli chcesz troszkę lepszy aparat. Cięższy ale reszta funkcji prawie taka sama.
C702 nie brałbym pod uwagę. Czemu? Nie podoba mi się a ta pseudo nawigacja w Javie to porażka jest.
Wybierz pomiędzy G502 a K770i. Może któryś bardziej Ci się podoba?
_________________
-Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.-
 
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 20:21   

wiciu2xlc napisał/a:
Ja bym wybrał tego G502, nie patrzyłem się pod kątem funkcji zupełnie, tylko pod kątem wyglądu :) Ja mam w tej chwili P1 i jestem bardzo zadowolony :) I też już kilka SE miałem, jakoś przekonany do tej firmy jestem :)


dal mnie najwazniejsze jest to ze fon ma dlugo trzymac,
aparat moze byc 2 mg bo to tylko fon i duzy ekran mam miec nic pozatym wiec chyab dobrze gadasz :)

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 20:23 ]
TomC napisał/a:
BoloSr napisał/a:
Ma to tylko być jako fonik a nie wszystko w jednym

Z tych 3 to G502. Większy wyświetlacz, podobno dobra bateria, słabszy aparat, ciekawszy wygląd i mała waga 83,5g
K770i jeżeli chcesz troszkę lepszy aparat. Cięższy ale reszta funkcji prawie taka sama.
C702 nie brałbym pod uwagę. Czemu? Nie podoba mi się a ta pseudo nawigacja w Javie to porażka jest.
Wybierz pomiędzy G502 a K770i. Może któryś bardziej Ci się podoba?


G502 lepszy wedlug paramertow niektorych i ogolnie ładniejszy aparat niewazny dalmnie :)
 
 
Siwus181 



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 132
Skąd: Tuitam



Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 20:49   

K770i miałem - gitara, pod warunkiem, że czarny :razz: Dobry aparat, żywotna bateria.


Powiedz mniej więcej ile chcesz wydać. Z tego co się orientuje to dorzucisz 70-80zł i masz SE c902. Używam go teraz i jest na prawdę konkretny.

Jeżeli fon ma długo trzymać i nie potrzebujesz aparatu i innych pierdół - tylko i wyłącznie Nokia 6310i. Telefon niezniszczalny. :ok:
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:17   

Siwus181 napisał/a:
K770i miałem - gitara, pod warunkiem, że czarny :razz: Dobry aparat, żywotna bateria.


Powiedz mniej więcej ile chcesz wydać. Z tego co się orientuje to dorzucisz 70-80zł i masz SE c902. Używam go teraz i jest na prawdę konkretny.

Jeżeli fon ma długo trzymać i nie potrzebujesz aparatu i innych pierdół - tylko i wyłącznie Nokia 6310i. Telefon niezniszczalny. :ok:


K770i moge miec za 1 zeta a C902 to juz kwota 599 przy tej taryfie co mam :lol: wiec zostane przy G502 ktory jest nowy i troche mniej mnie bedzie kosztowal :) cale 49 zeta :)
tylko ze ja podpisuje umowe w 2009 a nie 205 kiedy to nokia wtedy wchodizla :mrgreen:
 
 
Siwus181 



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 132
Skąd: Tuitam



Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:30   

BoloSr, myślałem, że tak kupujesz fona, nie przy przedłużeniu umowy.

W takim razie, bierz co masz najtaniej a jest najdroższe na allegro :wink:

Dużo opinii na temat serii G w SE nie słyszałem. Pomyśl nad K770i bo to naprawdę solidny telefon. :ok:
 
 
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:36   

No to dobrze trafiłem :) Mnie się najbardziej podoba z tych trzech, ja to się przerzuciłem na małe studia multimedialne :P Miłego użytkowania kolego :)
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:37   

Siwus181 napisał/a:
BoloSr, myślałem, że tak kupujesz fona, nie przy przedłużeniu umowy.

W takim razie, bierz co masz najtaniej a jest najdroższe na allegro :wink:

Dużo opinii na temat serii G w SE nie słyszałem. Pomyśl nad K770i bo to naprawdę solidny telefon. :ok:


Na temat G nie ma duzni nic bo to nowy jest fonik a K juz mam 3 lata wiec nie wiem co amm myslec :(

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 21:42 ]
wiciu2xlc napisał/a:
No to dobrze trafiłem :) Mnie się najbardziej podoba z tych trzech, ja to się przerzuciłem na małe studia multimedialne :P Miłego użytkowania kolego :)

jeszce zobacze co mi zaoferuja w Erze w sumie bo amm 2 fony na jednym koncie jeden od 8 lat a drugi od 9 lat wiec albo cos bedzie za to albo nie :)
 
 
Eddek 




Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 250
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:50   

Ja od grudni amam C702 i jestem zadowolony. Nawigacja to tam bajer jest w sumie i bardziej sie google maps/google earth przydaje niz navi.

Mnie skusila latarka (po K750 bez tego to teraz mi jak bez reki, a C902 trzeba wlaczac aparat, bo dioda jest schowana normalnie), do tego telefon jest uszczelniony na pyl i wilgoc (a ze ja sie poruszam w pylacym srodowisku to nie jest to bez znaczenia) i calkiem niezle wyglada (pomijajac wersje blekitna). Moja polowica tez ma C702 i tez sobie chwali. Z mankamentow, to szklo na wyswietlaczu jest dosc latwe do zarysowania i jak sie bawisz BT, latarka i innymi zabawkami, to bateria styka na jakies 4 dni, ale ze paduje sie do full w jakies 1.5h, to jakis wielki problem to nie jest.

Co do wyposazenia, jest BT, jest 3G, jest cos na ksztalt aparatu (chodze z lustrzanka, najtansza ale zawsze i to cos co wsadzaja w telefony to jest dla mnei poprostu smieszne, nawet jak Nokia sie chwali, ze to Carl-Zeiss, to i tak matryca aparatu jest wielkosc lba szpilki i jest do d... :D ), jest stoper, jest programowalny cykliczny budzik (dla niektorych to dosc istotne), jest terminarz i notatnik, dzwoni i ma SMS. Czego chciec wiecej od telefonu? Wiecej zabawek to tylko krotsze trzymanie baterii i w sumie jest to juz rejon PDA :)
_________________
Naczelny Maruda Kraju.
Heretyk.
 
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 01:00   

Ja z kolei mam swira na smartfony HTC touch diamond, albo pro albo samsung omnia. Nic wiecej. To jest takie urzadzenie, ktore nigdy sie nie nudzi...caly czas zachwyca. a np diamond jest po prostu piekny i elegancki:)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Eddek 




Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 250
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 07:32   

Jesli HTC dalej sklada telefony z taka sama jakoscia jak wtedy, gdy puszczali to pod nazwa SPV, to ja podziekuje :]
_________________
Naczelny Maruda Kraju.
Heretyk.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 09:02   

A ja nie podziękowałem i HTC diamond jest zamówiony ;) Skiba by cuś wiecej powiedział na temat HTC ;)
faecd napisał/a:
caly czas zachwyca. a np diamond jest po prostu piekny i elegancki:)
:ok: :]
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
camaro17 




Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 09:19   

Panowie i ja się podczepię, może komuś to pomorze. Mianowicie do pewnego momentu miałem świra pod względem technologi i telefonów komórkowych. Ale mi przeszło jak pojawił się Roverek i Iphon. W kolejności miałem: Sagem, Simens C60, Nokia 6630, SE K550i, Motka V6maxx, SE K800i, SE P900, Nokia E61i, i teraz Iphon 2G po odblokowaniu z softem 2,2 z Iphona 3G. Generalnie jestem bardzo zadowolony, można powiedzieć super zadowolony, mam go już 4 mc. Jak dla mnie to bardzo długo i przeważnie się już nudził telefon. Co do aplikacji gier, programów które mogę wykorzystać na PWr. jest od groma i ciut, ciut. Jest duży to fakt ale mi to nie przeszkadza, i co jest najważniejsze takie opinie jakie ja przeczytałem na necie przed kupnem że to syf, badziew i kaszanka. :!: Ja mówię stanowczo nie :!: Po tygodniu miałem już go ustawionego tak że nie rozumiem o co chodziło tym osobom, chyba że byli totalnymi laikami którzy nie umieją się posługiwać nawet pilotem od TV. Do Iphona jest wszystko tylk trzeba poszukać, jest nawet pisanie sms w poziomie które jest na 1 planie jeżeli chodzi o wady Iphona. Tylko trzeba sobie poszukać, poczytać sprawdzić i działa. Dlatego polecam ten sprzęt na 100%, z racji że interesuję się nadal telefonią cyfrową to wiem na co stać Iphona. Krótko mówiąc Iphon nie jest dla laików chociaż jest prosty jak drut w obsłudze, ale trzeba mu poświęcić trochę uwagi na aplikację a stanie się najlepszym przyjacielem użytkownika w którym będziemy mieć najpotrzebniejsze aplikacje na różne sytuacje. :wink: I jak mówię o aplikacjach to nie mam na myśli to że za każdą aplikację-grę płacę, bo jak się może ktoś orientuję Iphon jest tak skonstruowany że za wszystko trza płacić, ale można to obejść z skutkiem 100%. Dla tego musi być odblokowany i tak u mnie działa przeszło 4mc. i wszystko za free z nowościami które wyszyło może 1-3 dni wcześniej. :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink