Forum Klubu ROVERki.pl :: Kampania "Użyj wyobraźni"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania "Użyj wyobraźni"

"Przeciw", czy "dla" motocyklistów
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 16:14   Kampania "Użyj wyobraźni"

To coś o żalu i dewaluacji wartości...tym razem czegoś co nazywamy "Życie"..tak, tak...zaskakujące.
O co chodzi?
O akcje policji skierowaną do (IMHO raczej przeciw) motocyklistom, której hasłem przewodnim jest "Idzie wiosna, beda warzywa".
Jakiś wielce oświecony bolo z KGP to wymyślił uznając że skoro nie można po dobroci to trzeba uzyć mocnych słów. Co wyszło....w moich oczach jako kierowcy i motocyklisty?

Dewaluacja wartości życia jako takiego. mamy już dalekich od prawdy "dawców nerek" teraz już oficjalnie przez organ sprawujący czy raczej nadzorujący zostaliśmy nazwani wprost warzywami. Ekstra!
Teraz sytuacja na drodze...jedzie "dresik" i IQ 10 (dzięki temu że wziął ze soba na przejażdżkę swojego bulteriera) i wali podczas wyprzedania w motocykliste...no cóż...nic sie nie stało to tylko warzywo prawda.

Żal nam dzieci i ofiar tragedii pożaru ale jak ginie ogólie nieprzyswajalny element społeczny-motocyklista zwany dawca nerek i od niedawna warzywem to jest ok...ba, sa tacy co potrafią stwierdzić - "dobrze mu tak jednego głupka mniej".

I po co takiemu narodowi doroczne ogłaszanie Żałoby Narodowej, skoro ona trwa cały rok...jest to załoba nad bezmózgowiem...obchodze ją codziennie.
Ostatnio zmieniony przez maciej Wto Kwi 21, 2009 08:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 16:14   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 16:20   

Thrillco napisał/a:
teraz już oficjalnie przez organ sprawujący czy raczej nadzorujący zostaliśmy nazwani wprost warzywami. Ekstra!
Teraz sytuacja na drodze...jedzie "dresik" i IQ 10 (dzięki temu że wziął ze soba na przejażdżkę swojego bulteriera) i wali podczas wyprzedania w motocykliste...no cóż...nic sie nie stało to tylko warzywo prawda

Nie zrozumiałeś. Akcja jest przeciw tym bezmózgim motocyklistom, którzy jeżdżą ogromnymi prędkościami po miastach i wąskich drogach, narażając przy tym innych. Nigdzie nie słyszałem, żeby byli mieszani do tego ci, którzy jeżdżą po ludzku.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 16:32   

hahaha...dobre...wiesz...mi nie trzeba tłumaczyc ze palant w VW to nie "krawaciarz" w Pasacie CC...ale to jest wrzut do jednego kosza za 3 punkty. Nasze wielce swiatłe społeczenstwo akurat nie bedzie sie zastanawiało...a jakby nie było to DEKRA i wiele innych instytucji ds. bezpieczenstwa udowodniło juz dawno ze za iwększość wypadków z udziałem motocyklisty odpowiedzialny jest kierowca samochodu. Dla większości to jednak nie ma znaczenia w tym kraju i jesli gdzieś usłysza, zobacza ze jest wypadek z motocyklista to stwierdzenie będzie jedno "pewnie głupie warzywo zap...ło to i sie zabiło"...nie wazne ze wina i zdarzenie mogło być zupełnie inne.
W kraju gdzie kupuje się Golfa bo się nie psuje nie uwerzę, że wiekszosc odsiewa tych porzadnych od garstki durniów.
Motocyklistów jest już ponad 1mln. ale zopiniowani zostali obecnie przez policyjną akcje wymierzona w 1/10 tej liczby...Wiesz...znam paru "łysych bezkarkowców" i obiegowa opinia jest jaka jest...i co z tego, ze ci których znam nijak się w nią nie wpisują, postrzegani sa i tak w negatywie.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 18:32   

Akcja jest skutkiem wzrostu wypadków spowodowanych PRZEZ motocyklistów. Wzrost wynika z głupoty kierujących. Jak to zwykle bywa, jeden baran może zepsuć opinię dzisięciu innym ale takie jest życie. Kupił sobie "łebek" motorek na 18-kę i rwie 200km/h po wsi. Może taka akcja uruchomi chociaż (albo aż) jedną myślącą komórkę jego mózgu i gostek postawi się w sytuacji warzywa, przez co może zdejmie rąsię z manetki. Taki przynajmniej był zamysł akcji. A że są skutki uboczne; chyba jesteś dorosły i rozumiesz, że wszystko ma swoje skutki uboczne...
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 18:36   

Nie umiem zrozumiec skutków ubocznych, które zabijają pacjenta :0 Swoją droga ciekawa teoria o tym, ze akcja jest powodem wypadków powodowanych PRZEZ motocyklistów...skad takie informacje posiadasz? Bo ja mam zupełnie inne
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 18:40   

Tylko w tym przypadku "skutki uboczne" stały się chyba skutkiem głównym akcji, bo, moim zdaniem, o ile inne hasła i obrazki na stronie: http://uzyjwyobrazni.pl/ (np. http://uzyjwyobrazni.pl/projekt.php?id=37) są rozsądne i dobrze, że się pojawiają, to w tym jednym nie widać wogóle w rozróżnienia, a obrazek, na którym jest wypisane to hasło sugeruje, że "każdy kto siada na motor to marchewka".

Ktoś niestety chyba wylał dziecko z kąpielą i zrobił motocyklistom większą krzywdę niż pomógł.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 19:03   

Thrillco napisał/a:
skad takie informacje posiadasz?

Dziś, chyba w "Trójce" jeden z twórców akcji wypowiadał się.

Swoją drogą osobiście coraz częściej widuję zamiast normalnie jadących motocyklistów, przecinaki na tylnych kołach, wyprzedzanie z lewej strony wysepek itp. Kiedyś to był margines, teraz to się pleni. Uważam, że nawet jeśli przy okazji tej akcji ucierpią normalni użytkownicy motorów (a i tak zwykli ludzie źle myślą o "przecinakach"), to może nastąpi większa mobilizacja w tym światku i wywrą jakąś presję wśród samych siebie, na ten odłam, który przysparza niepochlebnych opinii.

Efekt na zasadzie: "Hej! zobaczcie co przez tych wariatów piszą o nas w świecie! Trzeba ich docisnąć!"
Lepsza akcja, co wywoła kontrowersje, bo zacznie się o tym problemie mówić, niż pusta akcja dająca do myślenia i tak tylko tym, którzy już dawno myślą. Skoro zależy im na dobrej opinii, niech ją tworzą i sami spośród siebie wywalają plewy.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 19:57   

Mayson napisał/a:
Efekt na zasadzie: "Hej! zobaczcie co przez tych wariatów o nas piszą w świecie! Trzeba ich docisnąć!"

Wiesz...skoro Twój swiat zamyka się na przestrzeni RP to ok...niestety to o czym piszesz to jakieś mzonki, które byłbym w stanie przypisac jednemu z naszych szurniętych politków niż człowiekowi który patrzy codziennie na swiat rzeczywisty.

TomC...droga wolna...ciekawe dlaczego tak wielu górników spierdzieliło za miedze, skoro tak świetnie byliby sobie w stanie poradzić. Idealizujesz i coś krecisz (szczególnie z tymi chorobowymi) a prawda jest taka - wybrali taki a nie inny zawód (sa cieższe i siedza cicho) a od każdego człowieka nie różnią się niczym - pojda tam gdzie jest lepsza kasa...dlaczego to ma być dotowane z kieszeni każdego podatnika? Dlaczego znowu mam płacic 2 razy za to samo (1. podatkiem którego część jest ładowana w górnictwo, 2. płacac za energię produkowaną z surowca wydobytego). To jest oa sama sytuacja jak z płatnymi autostradami. Wybudowane za panstwowe, płatne do prywatnej kieszeni...a i tak dlaeko im do nazwania autostradami .

Co do kampanii...każde lub większośc z tych haseł brzmią jak układane przez kogoś kto za bardzo wierzy w to co słyszy z TV ogladając w nim Jeremyego i spółke...normalnie niektóre hasła to sa zywe cytaty...makabra.
Zdjęcia szkła, czy dziury w jedni sa dość...hmmm...kurde gdzie my mamy takie ładne drogi?!!? :)
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 20:26   

Thrillco napisał/a:
Wiesz...skoro Twój swiat zamyka się na przestrzeni RP to ok...niestety to o czym piszesz to jakieś mzonki, które byłbym w stanie przypisac jednemu z naszych szurniętych politków niż człowiekowi który patrzy codziennie na swiat rzeczywisty.

Rozumiem, że Twoje horyzonty są tak szerokie, że przy kulistym świecie wracają skąd wychodzą czyli lepiej nie robić żadnej akcji, bo i tak nie podziała albo robić taką, która podziała tylko na i tak już myślących?
maciej napisał/a:
A wierzysz, że takiego debila coś powstrzyma?
Bo ja nie.

Presja środowiska potrafi zdziałać wiele. Jeśli ktoś wylucza Cię z jakiejś społeczności, to zaczynasz zastanawiać się nad tą sytuacją, powodami, i bardzo często dochodzisz do ciekawych wniosków. Oczywiście pomijam typowych debili z definicji, tu faktycznie nic nie podziała. Mówię o młodych ludziach, którzy w necie naoglądali się wygłupów motocyklowych i być może po prostu NIE ROZUMIEJĄ, że mogą sobie lub komuś zrobić krzywdę albo, że można wyszaleć się na torze albo w inny (bezpieczny) sposób.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 21:55   

Mayson napisał/a:
Rozumiem, że Twoje horyzonty są tak szerokie, że przy kulistym świecie wracają skąd wychodzą czyli lepiej nie robić żadnej akcji, bo i tak nie podziała albo robić taką, która podziała tylko na i tak już myślących?
Nieczego nie rozumiesz a przede wszystkim nie rozumiesz tego, że to tylko w naszej zasciankowosci ludzie ograinczeni poglądowo już dawno wrzucili wszystkich motocyklistów do jednego worka :kretynów którzy chcą sie zabić na własne zyczenie". Dlaczego wiele z akcji jakie widuje tu w polsce nie widywałem poza jej granicami...ba...widywałem wrecz przeciwne, czyli ustepowanie motocykliście, robienie mu miejsca itp. itd. Tu widze tylko ataki, zajezdżanie, spychanie itp. Wystarczy wyściubić kawałek nosa z tego padołu i sie okazujeze nie wszedzie jest tak źle.

Mayson napisał/a:
można wyszaleć się na torze albo w inny (bezpieczny) sposób.
Podziwiam naiwnośc takich stwierdzen...pomijając juz sam fakt ze mamy aż JEDEN znośny tor pod poznaniem, który do niedawna miał powazne kłopoty z sasiedztwem, któremu nie przeszkadzają samoloty wojskowe i inne ale przeszkadzają od czasu do czasu rozgrywane rundy MP...kolejna różnica między naszą "wsią" a światem jest taka, że...polecam lekture na ścigacz.pl o wyścigach 24h LeMans...tą ostatiną Łukasza Świderka i te sprzed 2 lat moją - tam w tekście zawartych jest wiele róznic jakie dzielą nas od normalnych ludzi :)
Zaczynając od tego, ze nie wyobrażam sobie w tym kraju imprezy na 100tys osób z alkoholem itp. bez ani jednej rozruby, bo to jest niemozliwe a kończac na tym, ze ktoś potrafi się cieszyć, że nie pośpi 3 doby :) Bo ktoś inny się sciga i kilkasettysięcy ludzi sie temu przygląda.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 08:41   

Mayson napisał/a:
Presja środowiska potrafi zdziałać wiele. Jeśli ktoś wylucza Cię z jakiejś społeczności, to zaczynasz zastanawiać się nad tą sytuacją, powodami, i bardzo często dochodzisz do ciekawych wniosków.

Mayson, zobacz w danych ile jest zarejestrowanych motocykli - prawie milion - to nie jest "środowisko" tylko pewnie z pół miliona ludzi (bo część z tych moto pewnie stoi i się kurzy) - to są setki "środowisk" i każdy znajdzie sobie takie "na jakie zasłużył".
Mayson napisał/a:
można wyszaleć się na torze albo w inny (bezpieczny) sposób.

No z tym to nie trafiłeś - w Polsce nie ma kompletnie takich miejsc, bo tor w Poznaniu jest bardzo słabo dostepny i bardzo drogi.

Budowa i udostępnianie takich torów byłyby fajną metodą profilaktyki, bo jak tam się ktoś położy, to jest bezpieczne, a pokaże takiemu "łebkowi" jakie mogą być skutki, ale łatwiej jest ogłosić kolejną kampanię. :(

Przy okazji, skoro już na moto zeszło:
http://www.joemonster.org...10309_do_ml.pdf
Projekt trafił już z konsultacji między resortowych do Rady Ministrów.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:12   

mnie tylko zastanawia dlaczego Thrillco nie może się zgodzić z tym co powiedziałMayson czyli:
Mayson napisał/a:
Akcja jest przeciw tym bezmózgim motocyklistom

skoro sam pisze:
Thrillco napisał/a:
palant w VW

Obaj wywnioskowaliście i tak nazwaliście użytkowników tych grup ze względu na parę(set) sztuk z całych ww. "środowisk". Różnaca jest taka, że Thrillco, nie należy do grupy użytkowników VW i może o nich mówic tak jak mówi ale na swoją grupę BEZMÓZGICH motocyklistów się nie zgadza :???:

Może mały OT od tematu ale wkurzające jest na tym forum generalizowanie i określenia buraki w BMW i Golfach/VW. Buraków można znaleść w każdej grupie użytkowników różnych marek ale w każdej jest to jakiś mały odsetek i nie powinno się tego uogólniać.

[ Dodano: Wto Kwi 21, 2009 09:14 ]
kiedyś zasłyszane hasło: idiotów jest mało na świecie ale są tak logicznie porozmieszczani, że mażna ich spotkać na każdym rogu ;) analogicznie można napisać o burakach :lol:
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:19   

Dam-Kam napisał/a:
Może mały OT od tematu ale wkurzające jest na tym forum generalizowanie i określenia buraki w BMW i Golfach/VW. Buraków można znaleść w każdej grupie użytkowników różnych marek ale w każdej jest to jakiś mały odsetek i nie powinno się tego uogólniać.

O tym juz pisalismy w odpowniednim watku o burakach.
Doszlismy do wniosku wspolnie, ze "buraki" jezdza tym do czego wsiada ;)

Statystycznie jednak (w/g powszechnych opinii) najwiecej buractwa znalezc
mozna w samochodoach marki BMW i VW. Niestety z wlasnych doswiadczen
moge to tylko potwierdzic. Chociaz sa wyjatki i nawet niedawno
bylem mocno zaskoczony bo w starym BMW jechal dres, ale byl
b. kulturalny. Wpuszczal tych co chcieli zjechac na jego pas,
nie cwaniakowal, stal w kolejce jak inni...
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:24   

MaReK napisał/a:
Doszlismy do wniosku wspolnie, ze "buraki" jezdza tym do czego wsiada


Madagaskar 2 napisał/a:
i to jest coś z czym się mogę pogodzić
;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:27   

Cytat:
mnie tylko zastanawia dlaczego Thrillco nie może się zgodzić z tym co powiedział Mayson

Moim zdaniem (zgadzam się z Thrillco) powody są dwa:
- akcja społeczna powinna być przeciw ZACHOWANIOM, a nie przeciw ludziom
- ten konkrentny plakat i hasło generalizuje i wrzuca wszystkich motocyklistów do jednego worka

I dlatego, jak już napisałem, ktoś "wylał dziecko z kąpielą", bo przejrzałem stronę tej kampanii i wiele haseł i projektów plakatów jest bardzo ok, ale akurat akcja zyskuje rozgłos dzięki temu hasłu, które, moim zdaniem, generalizuje i przedstawia obraz pól miliona użytkoników dróg na podstawie kilku-kilkunastu tysięcy tych, którzy pewnie nie powinny mieć prawa jazdy nawet na deskorolkę.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:32   

Może dodam coś od siebie: jeśli zamiast napisu na plakcie "idzie wiosną, bedą warzywa" było by napisane np: "proszę jechac wolniej" to myśle ze nikt nie zwrócił by na to uwagi. Ta akcja nie tylko ma trafić do środowisk motocyklowych ale to każdego użytkownika drogi (właśnie przez swoją kontrowersyjność) i oto chodzi, jest dyskusja itp itd. A jeśli dzięki temu uda się zachować chociaż jedno życie to i tak będzie pełny sukces :)
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:33   

tak zgodzę się ale mi nie chodziło o hasło kampanii a o właśnie generalizowanie. Thrillco generalizyje i nazywa użytkowników VW palantami ale jak Mayson nazwał motocyklistów bezmózgimi to już jest źle. W żadnym wydapku nie uderzam tez w Thrillco, chodzi mi tylko o to generalizowanie.
A co do tego co wypunktowałeś to tez się zgadzam choć mnie ta grupa nie dotyczy ;)
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:40   

Thrillco, jesteś motocyklistą prawda ?
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4533
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 09:46   

kzrr napisał/a:
jeśli zamiast napisu na plakcie "idzie wiosną, bedą warzywa" było by napisane np: "proszę jechac wolniej" to myśle ze nikt nie zwrócił by na to uwagi.

Jasne, ale czy nie wydaje Ci się, że akurat to konkretne auto naprawdę u wielu ludzi potwierdzi tylko przekonanie, że motocyklista "sam się prosi"?

Sam właśnie zrobiłem kat. A i szukam pierwszego moto i spotykam się wśród moich bliskich znajomych, skądinąd ludzi, o których mam dobre zdanie i uważam ich za ludzi z szerokimi horyzontami, z opiniami "o kolejny dawca", "komu zapisałeś nerkę" itp.

Taka kampania tylko upewnia ludzi, że to są fakty dotyczące całości użytkowników jednośladów, a nie niewielkiej cześci motocyklistów.

W tym haśle i plakacie "z marchewką" nie ma nigdzie śladu po tym, że:
Mayson napisał/a:
Akcja jest przeciw tym bezmózgim motocyklistom

Ten plakat, jak dla mnie, odnosi się do wszystkich użytkowników jednośladów.

Poza tym, jak już napisałem, taka akcja nie ma prawa być "przeciw ludziom", a powinna być "przeciw zachowaniom", bo odniesie odwrotny skutek.

Czy sądzisz, że 18-latek nazwany wprost "warzywem", "bezmózgiem" itp. zareaguje pozytywnie na taką kampanię?

Śmiem wątpić.

To hasło nikogo nie przekona, a utrwali tylko fatalny stereotyp.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dareke 




Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 81
Skąd: Strzelce Opolskie

Rover 25

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 13:16   

Słuchajcie , kto wie , ale może poprzez takie hasło już osiągnięto jakiś wstępny efekt. Trwa tutaj o tym dyskusja i kto wie może to był główny cel,zacząć rozmawiać o tym co się widzi. Wywołać ogólną dyskusję w kraju , zwrócić na to uwagę. W niedzielę jadąc poza moje miasto 2 krotnie spotykałem kolumny motocyklistów. Świetnie wyglądali w tych swoich strojach , na tych ręczych rumakach. Natomiast wieczorami wracam z Opola i tu spotykam , albo raczej ledwo zdążę zauważyć motocyklistów którzy swoją jazdą stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Nie chcę tu używać epitetów pod ich kierunkiem ,ale powiem krótko powinno się ich eliminować . Jest to moja prywatna opinia.
_________________
góry rover rowery
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów nowe stawki akcyzy od 2017 według "dobrej zmiany"
WitekWawa Offtopic 23 Pon Lut 27, 2017 11:14
bociannielot
Brak nowych postów Dyskusja o cenach paliwa - z "Chcę kupić Roverka"
thef Offtopic 29 Czw Cze 25, 2009 15:52
Viniu
Brak nowych postów Co mogą znaczyć słowa "może świadczyć tylko o tym"
Mayson Offtopic 8 Wto Paź 26, 2010 11:14
piter34
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów Gdzie dostane konkretny "zabytkowy" stolik
Pawkaz Offtopic 7 Sro Maj 16, 2012 20:16
NiceMan



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink