Forum Klubu ROVERki.pl :: Polscy stróże prawa..rozczarowanie..
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Polscy stróże prawa..rozczarowanie..
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

  Wysłany: Sro Gru 16, 2009 22:47   Polscy stróże prawa..rozczarowanie..

Witam..
Pisze, żeby sie poprostu wyżalić :( ale od początku.
Jakieś 2 tyg temu mój tato wyjeżdżał ze szkoły do domku, na wyjeździe na główną drogę jakiś wiejski drifter prawie w niego przywalił próbując wjechać bokiem w wiazd, który prowadzi do szkoły. Tato zadzownił na policje, żeby opieprzyli tego gościa bo robił to akurat w takiej porze, keidy dziecaki wracają do domów. No i dziś, wracam od Eli, zajechałem na miejsocwy parking sobie bączki pokręcić bo śnieżek swieży, a tu zajeżdza mi droge właśnie ten sam samochód. Wyskakuje pijany menel i wydziera mnie z auta, drugi zabiera kluczyki :/ bornić się nie ma jak, rzucili mnie na ziemie i sie drą, że mój ojciec to kabel itp itd, chcą 200zł zeby mnie puścić. Mówie zeby sie odwalili, oddali kluczyki. To będą dzownić na policje i dostane mandat, mówie dobra, ja dzownie po tate. Tata zaraz przyjechał, jak się okazało to on wezwał policje. No i co, no i NIC. Gości tylko spisali, do tego wyparli się, że mnie wydarli z auta i zabrali kluczyki... a policjanci zbadali ich alkomate, pijani w sztok... ja wydmuchałem 0,00.. i ich puścili, a mi powiedzieli, że szkoda sprawy robić i się z menelstwem zadawać... bomba poprostu....
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 16, 2009 22:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Sro Gru 16, 2009 22:55   

Markzo napisał/a:
a tu zajeżdza mi droge właśnie ten sam samochód

Markzo napisał/a:
policjanci zbadali ich alkomate, pijani w sztok... ja wydmuchałem 0,00.. i ich puścili, a mi powiedzieli, że szkoda sprawy robić i się z menelstwem zadawać... bomba poprostu....

policja puściła pijanego kierowcę?ten pijany odjechał tym autem? na oczach policji?
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Gru 16, 2009 22:57   

jak to ... przyjechali pijani autem a ich tylko puścili ... przecież to pod kodeks podchodzi .... zastanowiłbym się nad jakimś zażaleniem na interwencję :roll: chyba jest coś takiego ...
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 22:59   

bylo ich 5, kierowca trzezwy.
Mieszkam w małej miejscowości, nie chce kłopotów... zrobie im sprawe a potem jeszcze wierdziel dostane... albo auta nam zdemolują... mimo, że jestem poszkodowany to jestem na straconej pozycji... heh, "bo to Polska własnie" :/
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Boncky 




Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:07   

eee, jak im popuscisz to czekaj jak zaraz będziesz miał rysę na drzwiach, jak to są ludzie tego pokroju to trzeba tym samym, polecam nie odpuszczać ja miałem podobnie, sąsiad wyleciał na mnie z drugim z siekierą, zdemolowali drzwi na klatce, oczywiście zgłosiłem sprawę na policje, zapłacili za szybę, dzień później koksy czekały na nich pół dnia na dworze- nie zeszli. Dwa dni później zeszli dostali po ryju i mam spokój. Polecam dodatkowo wyposażyć się w sprzęt w aucie, ja mam mały arsenał

pamiętaj że jak stracisz szacunek u meneli to nie dadzą spokoju, dodatkowo w cale nie będzie lżej. Nie obawiaj się że ktoś cie pobije, Morda nie szklanka :) a po za tym większość ma zawiasy więc nie jest tak opłacalne dla nich.
 
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:16   

Takie prawo u nas niestety. I niestety, stróże prawa mają rację. Sprawa z menelami może ciągnąć się rok, dwa a i efekty będą marnę, więc gdzie tu sens ? Prawidłowo powinni zabrać tych meneli, którzy narozrabiali na posterunek i tam porozmawiać z nimi dosyć wymownie. Kiedyś miałem przygodę, jak gość wtargnął na market pijany i zaczął powoli robić rozróbę. Z początku może i to śmiesznie wyglądało (choć zależy dla kogo), jednak z czasem zaczął przesadzać. Do tego doszedł mój kumpel, prosił menela o wyjście z marketu, jednak ten nadal pokazywał swoje 'ja', więc została wezwana policja. Po tym zaczął gadać, że policji się nie boi, wymownie, acz powoli kierując się w stronę wyjścia ;) Jednak mimo to blokowaliśmy mu możliwość wyjścia. Ostatecznie !@!$#ł na parking, ale tylko tyle udało mu się zrobić, po czym gościa zatrzymaliśmy za ubranko i poczekaliśmy na przyjazd policji. Było kilka wyzwisk z jego strony pod obecność policji. Przyjechał doświadczony policjant z jakimś nieopierzonym młokosem, który zaczął spisywać dane menela, kumpla i moje, po czym ten doświadczony widząc zachowanie menela powiedział 'Dobra, zostaw to, wsiadaj', pakując menela do auta i jazda na komendę.

Z menelami nie ma się co targać na sprawy sądowe, bo to strata czasu a i jak wspomniałeś, gdy Cię zna bądź wie jakim autem jeździsz, moze się mścić, więc takich tylko na posterunek i prawdziwa rozmowa. Albo się nauczy, albo zobaczymy się jeszcze raz. Aż wkońcu zesra się i odechce mu się.
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:18   

Markzo, to kiedy przyjechać? :wink:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:20   

Spot w Błażowej :haha:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:25   

chociaż tyle szczęścia mam, że teraz całymi dniami na polibudzie w Rzeszowie siedze a na noc auta stoja w garażach na ogrodzonej posesji, jak spróbuja wejść moją "kruszynka" (taki dość wyrośnięty owaczrek niemiecki) chetnie ich powita :) sprawe pewnie odpuszcze, co moge zrobić? tylko kłopotów sobie i swoim bliskim... chętnie bym poprosił o jakiś wpierdzielunek dla nich, ale raczej nie w moim stylu zniżać się do ich poziomu.. :/
a co do spota, to zapraszam bardzo gorąco :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:39   

niestety takie sprawy najlepiej załatwić od razu ... parę łomów na plecy i nogi żeby bolało ale żeby tez nie narobić hałasu i nie zrobić zbiegowiska gapiów jak by co menel się wywrócił i poobijał... tu niestety trochę gorzej jak mówisz ze było ich paru chociaż rzadko się zdarza ze jak dwóch dostanie parę strzałów przez plery to koledzy rusza z odsieczą.
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:43   

tylko te menele miały tak po 28lat mniej więcej... i z deka więksi odemnie :/ a klucz do kół w bagażniku więc nie ma sie czym bronić :/ to taki śmieszny typ człowieka, szkoły nie skończył, roboty nie ma, ale na wódke ma ;/ i kozaczy do policji, mojego taty, obraża wszystkich i nic mu nie wolno zrobić...
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:54   

a ja bym sprawy nie odpuscil. bo wlasnie na tym oni zeruja , ze wszystko im przechodzi latwo. sprawa zgloszona, musi byc odnotowana. mozesz na komendzie zlozyc zazalenie na sposob porwadzenia sprawy, policja nie moze namawiac cie do odpuszczenia sprawy .

niestety tez mam podobne doswiadczenia,... kradziez radia... po co , nei warto kwitow pisac, sprawcy i tak nie zlapiemy... :rotfl:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Czw Gru 17, 2009 00:00   

Kozaczy do Policji w ich obecności i oni nic nie robią ? Jeśli tak, to dziwię się i to bardzo. Kilka razy miałem 'przyjemność' oglądać coś takiego u siebie. Zwijają takiego intruza i na komendę.

Zdarzyła się kiedyś sytuacja, że przyszedł na 'zakupy' menel, który wszedł z fajką na market zapaloną. Miał zwróconą uwagę, że ma ją zgasić, jeśli nie to wyjazd. Zgasił, ale rzucał jakimś mięsem, co prawda nie w naszą stronę, ale robił to dosyć głośno. Szlajał się po markecie, szedłem sobie spokojnie za nim i czekałem na rozwój sytuacji. Ten oczywiście zaczął rzucać ponownie mięsem, także w moją stronę, więc pokazałem mu gdzie jest wyjście. W międzyczasie wykorzystał moją nieuwagę i zwinął kilka owoców, ale co się odwlecze to nie uciecze ;) Dorwałem go już na parkingu, gdzie obżerał się owocami. Dosyć szybko wyszedł z marketu, więc szybki replay na monitoring i już jest. Została wezwana policja. Po przyjeździe, wyszedł jeden dosyć uzbrojony i zapytał się gdzie jest. Zaprowadziłem a menel z przerażenia zaczął powoli odchodzić, jednak policjant go za szmaty, kilka ostrych słów i za bety na parking. Tam odwrócił go twarzą do auta, nogi szeroko, skuł go i wyjazd na komendę. Okazało się, że wcześniej także do nich trafił, gdzie mu sprawili łomot, stąd miał bandaż na głowie i etc., stąd także zapewne takie potraktowanie. Nie wnikam dlaczego mu sprawili taki łomot i niezbyt pochwalam to, ale skoro menel zasługuje na coś takiego to sprawa jasna. Narazie, na szczęście, nie spotkałem się u siebie z obojętnością ze strony policji.
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Gru 17, 2009 02:30   

Markzo, zamiast klucza do kół polecam: karabinek Scorpion M37F - [M37A], Mini Uzi, kbk AKMS i wiele innych, ktoś wspominał o spocie w Błażowej :hm: , to się dostarczy :ok: , a przy okazji, przestrzeliłbym parę kolan :cwaniak:

...a na poważnie, to jak koledzy wyżej pisali- na menelstwo, odpowiedzieć po ichniemu, przygotować się odpowiednio i nicholery nie popuścić- też masz w końcu kolegów :strzela:

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 02:30 ]
....a swoją drogą, ładna trasa do Ciebie, tyle godzin w Kochanicy :obłoki:
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Czw Gru 17, 2009 02:31   

Jugol napisał/a:
też masz w końcu kolegów :strzela:

I to ile?! :twisted:
Będą pajace straszyć "mojego" Roverka :evil:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 08:56   

Jugol napisał/a:
tyle godzin w Kochanicy


Jugol ty mały zboczeńcu :P

(sorry za OT ) :P
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Gru 17, 2009 09:03   

...bo jakie Jugol ma zboczenie, każdy widzi :taa:

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 09:03 ]
...a wracając do tematu, Radziszoka na ten spot :strzela: trzeba koniecznie zabrać- chłopina jak trza, to mu się niezły agresor włancza :taa:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 09:07   

a potem nakręcą o nas film pt: "jak Roverianie rozpętali 3 wojne światową" :D kurde miło czasem poczytać, że się ma takie wsparcie :) dzięki !! !!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Gru 17, 2009 09:17   

...zaraz tam III wojnę , armagedon przyśpieszymy :diabeł:
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 09:27   

Taaaak i wszyscy z hasłami - "ja to pierdo**** zdejmuje kominiarke" :D
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Polscy kierowcy
apples Offtopic 0 Nie Paź 10, 2010 22:53
apples
Brak nowych postów polskie drogi, polscy kierowcy...
.. czyli praktyczna nauka ratowania sie z opresji
Gość Offtopic 30 Czw Sie 13, 2009 17:50
Mombrey
Brak nowych postów Prawa autorskie, a nasze prawa do wolności osobistej
bociannielot Offtopic 0 Wto Cze 29, 2010 11:22
bociannielot
Brak nowych postów Rozczarowanie, przerażenie..
Markzo Offtopic 13 Wto Lis 03, 2009 15:28
Jugol
Brak nowych postów Pożegnanie - rozczarowanie - sprzedany
werdew Offtopic 14 Czw Sie 11, 2011 15:45
des



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink