Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 45 prośba o opinię oferty
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 45 prośba o opinię oferty
Autor Wiadomość
Pinni3 




Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: Pobiedziska



Wysłany: Pią Maj 07, 2010 18:08   Rover 45 prośba o opinię oferty

Witam

Na wstępnie chciałbym się z Wami powitać. Od paru dni poszukuje autka, a konkretniej R45 :)
Znalazłem ciekawą jak dla mnie ofertę, chciałbym żebyście rzucili na to okiem i wypowiedzieli się co o tym sądzicie.

http://otomoto.pl/rover-4...a-C6823379.html

Rover 45 1,8-16V ** Bogata Wersja **Wydrukuj ofertę
Cena (brutto):

18 900 PLN / 4 525 EUR (do negocjacji)
Ubezpieczenie OC AC:

Oblicz i porównaj składki 12 towarzystw w naszym kalkulatorze OC AC
Kategoria:

Sedan / Limuzyna
Informacje:

Rok produkcji: 2002, Data rejestracji: 06/2002, Przegląd: 09/2010, Ubezpieczenie: 09/2010, 77 000 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 117 KM (86 kW), Pojemność skokowa: 1800 cm3, benzyna, srebrny-metallic, Liczba drzwi: 4/5, Status pojazdu sprowadzonego: sprowadzony/zarejestrowany, Kraj pochodzenia: Francja, Kraj aktualnej rejestracji: Polska.
Dodatkowe wyposażenie:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, szyberdach, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, podgrzewane fotele, światła przeciwmgłowe, kierownica wielofunkcyjna
Dodatkowe informacje:

pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, garażowany
Opis pojazdu:

Witam
Na sprzedaż mamy świetnego Rovera 45 z 2002 roku ze znakomitym wyposażeniem (m.in. klimatyzacja + szyberdach). Auto od niedawna jeździ po naszych drogach (sprowadzony we wrześniu - dla kobiety). Po wymianie oleju (5W40), świec (NGK), płynów: chłodzenia, hamulcowego i spryskiwaczy :)
Auto bardzo zadbane i dobrze utrzymane, ten niski przebieg widać po wnętrzu. Skóry jak nowe, nic nie powycierane i nie powygniatane. Na nadprożach jest jeszcze folia ochronna! Auto obecnie nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Posiada dodatkowy komplet kół na zimę. Polecamy i zapraszamy...

Uwaga: pojazd u klienta - przed obejrzeniem auta, prosimy o kontakt telefoniczny.

Troszkę obawiam się o spalanie w tym aucie. Mam nadzieje że przy rozsądnej jeździe utrzymam się na poziomie 8l (średnie).

Za wszelkie rady z góry dziękuję, mam nadzieję że już jutro do Was dołączę i stanę się posiadaczem R45 :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 07, 2010 18:08   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
marcinZG 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Zielona Góra

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 23:41   

Fajnie sie prezentuje, super opcja, za ta kase to faktycznie moze byc cos godnego uwagi.
Przebieg bije po oczach, ale wnetrze wydaje sie wyjatkowo zadbane, wiec kto wie, moze cud ;)
Znaczek "45" na klapie z tylu byl chyba ruszany, wydaje mi sie ze jest delikatnie przesuniety, dodatkowo w tym roczniku pod tym znaczkiem powinna byc jeszcze brytyjska flaga.
Warto wiec dokladnie przyjrzec sie tylowi, bo cos tam sie moglo dziac.
 
 
Andrzej_1272 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 304
Skąd: Gdynia



Wysłany: Sob Maj 08, 2010 10:15   

Co do przebiegu trochę mały,daje do myślenia.Napisane że wymienione oleje i tak dalej,ale najważniejszej rzeczy nie wymienił (rozrząd).Co do spalania 8 litrów w mieście,może być z tym problem.Ogólnie samochód ładnie wygląda,na pewno warto go obejrzeć.Dobra rada przy zakupie:jechać najlepiej ze znajomym mechanikiem,na pewno sprawdzić autko na stacji diagnostycznej jego stan,lakier,podpiąć pod komputer.Unikniesz wtedy przykrych niespodzianek,a na pewno będziesz wiedział co kupujesz.POWODZENIA :smile:

[ Dodano: Sob Maj 08, 2010 10:15 ]
Zapomniałem dodać że silnik 1.8 16V jest do R45 bardzo pozytywny. :ok:
 
 
marcinZG 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Zielona Góra

Rover 45

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:32   

Po co ladowac kase i zmieniac rozrzad przy tym przebiegu, skoro sprzerdaje sie auto?
Lepiej zostawic to nowemu wlascicielowi, ktory i tak to zrobi zaraz po zakupie.
 
 
Pinni3 




Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: Pobiedziska



Wysłany: Sob Maj 08, 2010 18:52   

nie dojechałem tam bo bankomat wpierniczył mi kartę i zdążyłem wypłacić tylko część pieniędzy...

ale.... Wpadłem na MG ZS 120 ....i wiecie co ? :) kupiłem :)

145k przebieg, 2002 rocznik, 1.8 120 km, za 12 tysięcy :) Jak to chodzi...zakochałem się w tym :) Także witam Was i lecę uaktualnić profil :)
 
 
dziadekc1 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 154
Skąd: Poznan

Rover 200

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 19:40   

to czekamy za jakimis zdjeciami, co za cudo udalo Ci sie wyrwac
 
 
staf 




Pomógł: 241 razy
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 20:44   

Pinni3 napisał/a:
nie dojechałem tam bo bankomat wpierniczył mi kartę i zdążyłem wypłacić tylko część pieniędzy...

ale.... Wpadłem na MG ZS 120 ....i wiecie co ? :) kupiłem :)

145k przebieg, 2002 rocznik, 1.8 120 km, za 12 tysięcy :) Jak to chodzi...zakochałem się w tym :) Także witam Was i lecę uaktualnić profil :)

Też jestem ciekawy.
szczęście w nieszczęściu? :wink:
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
Pinni3 




Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: Pobiedziska



Wysłany: Sob Maj 08, 2010 23:07   

no od razu Ci powiem że szczęście w nieszczęściu. Ma parę rzeczy do zrobienia jak wytarty fotel od kierowcy (część skóry), wymiana uszczelek przy oknach bo jakby zmęczone i w ogóle ....ale ta cena pozwoli mi na ewentualny montaż LPG ...i inne :D mam 7tysi na drobiazgi... Jutro pożyczę lustro i wrzucę foty, dam tutaj link.

Jednak co benzyna to benzyna...ten ryk silnika, po prostu podnieca

Mój MG pracuje tak jak to ale ciut głośniej...co jest piękne...takie rasowe....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sry za podnietę, ale do teraz mnie nie puściło :D

http://www.youtube.com/watch?v=yjFbrJhWzoM

jest pięknie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 75] Prośba o ocenę oferty
zomstar Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 27, 2014 12:11
damiwr
Brak nowych postów Rover 400 Prośba o ocenę oferty
tomaszek22 Chcę kupić ROVERka 8 Pią Paź 15, 2010 21:30
tomaszek22
Brak nowych postów [Rover 75] Opinie , oferty (lubelskie ,mazowieckie)
Shevy Chcę kupić ROVERka 4 Pon Kwi 08, 2013 16:49
Shevy
Brak nowych postów [mg mgf] prośba o ocenę oferty
łw5 Chcę kupić ROVERka 1 Pią Maj 16, 2014 11:12
Tinuviel



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink