Forum Klubu ROVERki.pl :: ART-BIZAR i ich 75, zamienniki kontra oryginały, itd., itp.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ART-BIZAR i ich 75, zamienniki kontra oryginały, itd., itp.
Autor Wiadomość
ART-BIZAR 
Instytucja wspierająca



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1



Wysłany: Sro Sie 11, 2010 23:43   ART-BIZAR i ich 75, zamienniki kontra oryginały, itd., itp.

Prosimy o sprostowanie informacji odnośnie naszego MG ZT 260 V8.
Auto jest nasza własnoscią, nigdy nie miało innego właściciela w Polsce.
Auto jest profesjonalnie przełożone na ruch prawostronny, z wykorzystaniem oryginalnych częsci, w większosci nowych.

Pzdr
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Nie Sie 22, 2010 12:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Sie 11, 2010 23:43   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Sro Sie 11, 2010 23:50   

Ale tutaj nikt nie opisuje ani nie dyskutuje na temat waszego auta ?
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
ART-BIZAR 
Instytucja wspierająca



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1



Wysłany: Czw Sie 12, 2010 00:42   

kzrr napisał/a:
Ale tutaj nikt nie opisuje ani nie dyskutuje na temat waszego auta ?


W temacie podjety jest temat MG ZT kameleon, czyli naszego auta.

"O ile dobrze kojarze to Tomi ściągnał angola, przerobił i sprzedał. Przekozacki kolor miał, gdzieś na forum są fotki"

"nie TOmi, tylko Mariusz418 miał kameleona, teraz to auto ma art-bizar "

Kilka mijajcych sie z prawda faktów, lepiej nie dyskutowac niz tworzyc jakies plotki lub mity, bo czasem rece opadaja jak sie czyta tytaj niektóre posty, szczegolnie pisane od roverkowych speców od marki :)))
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 06:20   

Ale po co odrazu robić z tego jakieś sprostowania itp itd ?To jest luzna dyskusja i nic więcej, zostało gdzieś po drodze wspomniane na ten temat że gdzieś w Polsce takie auto jest i nic więcej ? Odrazu jakieś sprostowania, mity plotki ? Bez przesady
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 08:32   

http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0 :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 13:49   

ART-BIZAR, jeśli jakiekolwiek wyjaśnienia są tutaj potrzebne to jedynie od Mariusza418 i z nim proszę to sobie wyjaśniać i prostować.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
ART-BIZAR 
Instytucja wspierająca



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1



Wysłany: Czw Sie 12, 2010 21:29   

Witam,
Drogi Kasjopea ja oczekuje sprostowania od osób, które pisza to co wczesniej zacytowałem, nie oczekuje sprostowania od Mariusza 418 bo on tu nic nie pisał.
Mam prawo oczekiwac tego sprostowania publicznie na tym forum, tak samo jak oni mieli prawo pisac plotki.
W przeciwnym razie musze uznac ze na tym forum nie ma konkretnych zasad, i mało kto potrafi sie przyznac "okey, nie musiałem przytaczac tej informacji, ktorej nie jestem pewny".
My tego sobie nie zyczymy, aby publicznie mowiono o naszym aucie cos mijajacego sie z prawda .

P.S
Czy klub roverki.pl zamierza nam odpisac łaskawie na nasze e-maile w sprawach:
1. Zmiany danych firmy i wysokosci rabatów w opisie firmy
2. Odnośnie pytania na temat promocji naszej firmy za pomoca banera reklamowego - zapytanie o jakakolwiek mozliwosc rekalmy

Na nasze e-maile wysylane kilkukrotnie w przeciagu ponad kilku misiecy nie dostalismy zadnej odpowiedzi... :(

Czekamy na konkretna odpowiedz :)

Dziękuje
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 21:35   

ART-BIZAR napisał/a:
Drogi Kasjopea
droga :wink:

ART-BIZAR napisał/a:
Mam prawo oczekiwac tego sprostowania publicznie na tym forum, tak samo jak oni mieli prawo pisac plotki.
W przeciwnym razie musze uznac ze na tym forum nie ma konkretnych zasad, i mało kto potrafi sie przyznac "okey, nie musiałem przytaczac tej informacji, ktorej nie jestem pewny".
My tego sobie nie zyczymy, aby publicznie mowiono o naszym aucie cos mijajacego sie z prawda .
Naprawdę nie wiem czy jest o co kruszyć kopię. Tym bardziej, że wspomniane auto nie stanowi meritum tematu.

ART-BIZAR napisał/a:
P.S
Czy klub roverki.pl zamierza nam odpisac łaskawie na nasze e-maile w sprawach:
1. Zmiany danych firmy i wysokosci rabatów w opisie firmy
2. Odnośnie pytania na temat promocji naszej firmy za pomoca banera reklamowego - zapytanie o jakakolwiek mozliwosc rekalmy

Na nasze e-maile wysylane kilkukrotnie w przeciagu ponad kilku misiecy nie dostalismy zadnej odpowiedzi... :(

Czekamy na konkretna odpowiedz :)
Niestety żadne tego typu maile nie wpłynęły na pocztę klubową. Piszę to z pełną odpowiedzialnością, gdyż ją obsługuję. :/
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
ART-BIZAR 
Instytucja wspierająca



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1



Wysłany: Czw Sie 12, 2010 22:00   

No dobrze Droga Kasjopea :)
Podjąłem temat, bo uwazam, ze kazdy taki niejednorazowy popis (nieprawdziwymi informacjami) udzielających się na forum osób, tożsame jest z działaniem, które niesubiektywnie wpływa na moje dobre samopoczucie :)

Ja pragnę, i głęboko w to wierze, że forum bedzie w przyszłości miejscem dzielenia sie pewnymi i uczciwymi informacjami, i nie bedzie postrzegane jako działanie indywidualnych jednostek ale jako działanie grona ludzi, powiązanych z marką nie tylko wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną :)

Odnośnie e-maili, wysyłalismy je kilkukrotnie , nadawca:info@rover-czesci.pl
Ale co się odwlecze, to nie uciecze, zatem z ogromnym zniecierpliwieniem będę czekał na maila od zarządu roverki.pl w sprawie naszych zapytań :)

Dziękuje raz jeszcze
A-B
 
 
TomC 




Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 22:26   

ART-BIZAR czyli sugerujesz że ten ZT 260 z tej fotki ( http://forum.roverki.eu/f...131_800_177.jpg ) był od samego początku Wasz i Mariusz418 nie miał z nim nic wspólnego mimo że pod koniec tej strony: http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=40 sam Mariusz418 opisuje przekładkę z angola?? Jeżeli to sugerujesz to ktoś tu ściemnia....

ART-BIZAR napisał/a:
uwazam, ze kazdy taki niejednorazowy popis (nieprawdziwymi informacjami) udzielających się na forum osób, tożsame jest z działaniem, które niesubiektywnie wpływa na moje dobre samopoczucie


A na dodatek napinasz jakby ktoś Ci tego MG zwędził i masz do wszystkich pretensje o fakt że ktoś tu o tym ZT 260 wspomniał mimo że temat nie tyczy tej konkretnie sztuki. :roll:
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 22:33   

ART-BIZAR napisał/a:
Ja pragnę, i głęboko w to wierze, że forum bedzie w przyszłości miejscem dzielenia sie pewnymi i uczciwymi informacjami, i nie bedzie postrzegane jako działanie indywidualnych jednostek ale jako działanie grona ludzi, powiązanych z marką nie tylko wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną :)
Rozumiem, że wg Ciebie obecnie nie jest takim?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Czw Sie 12, 2010 22:47   

Znowu opera mydlana. Po co w ogóle te kłótnie. Czy aż tak istotne jest czyje to auto było kiedyś? Nikt nie napisał że je ukradliście z Chin tylko była wzmianka o jego nabyciu. Wystarczyło napisać że nie od Mariusza tylko sami je ściągnęliście dla siebie i tyle. Łooooooooooooooo Matko...
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Sie 12, 2010 22:56   

ART-BIZAR napisał/a:
Ja pragnę, i głęboko w to wierze, że forum bedzie w przyszłości miejscem dzielenia sie pewnymi i uczciwymi informacjami, i nie bedzie postrzegane jako działanie indywidualnych jednostek ale jako działanie grona ludzi, powiązanych z marką nie tylko wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną


...skoro pragniesz i w to wierzysz ( dziwne, że tego nie zauważyłeś :hm: ), to pomijając fakt, że wpadłeś w ten temat ni z gruchy ni z pietruchy, podziel się swoją wiedzą na temat : Rover 75 4.6 V8, czyniąc tym samym to o czym piszesz jak wyżej :ok:
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 23:05   

zamiast się spierać kto tam podał rzetelnie czy nierzetelnie jak już jesteśmy w temacie tej ciekawej furki może napiszecie w ramach rozładowania atmosfery jak się sprawuje, jak spalanie awaryjność i cała reszta :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Czw Sie 12, 2010 23:28   

dobryziom napisał/a:
jak się sprawuje, jak spalanie awaryjność i cała reszta :)

Pali tyle że chyba nie ma kiedy się psuć ;)
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
ART-BIZAR 
Instytucja wspierająca



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1



Wysłany: Nie Sie 15, 2010 21:25   

Jugol napisał/a:
podziel się swoją wiedzą na temat : Rover 75 4.6 V8, czyniąc tym samym to o czym piszesz jak wyżej


mam nadzieję że okazja do podzielenia się cennymi informacjami na temat tego auta znajdzie się, np przy okazji zlotu :)

dobryziom napisał/a:
zamiast się spierać kto tam podał rzetelnie czy nierzetelnie jak już jesteśmy w temacie tej ciekawej furki może napiszecie w ramach rozładowania atmosfery jak się sprawuje, jak spalanie awaryjność i cała reszta


j.w

Zukowaty napisał/a:
Pali tyle że chyba nie ma kiedy się psuć


Auto pali dość dużo i nie ma się kiedy psuć, bo jest użytkowane od niedzieli :)
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Sie 15, 2010 21:32   

ART-BIZAR napisał/a:
mam nadzieję że okazja do podzielenia się cennymi informacjami na temat tego auta znajdzie się, np przy okazji zlotu


...czyli pogadamy w Kiekrzu ?? :ok:
 
 
ART-BIZAR 
Instytucja wspierająca



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1



Wysłany: Nie Sie 15, 2010 21:43   

TomC napisał/a:
ART-BIZAR czyli sugerujesz że ten ZT 260 z tej fotki ( http://forum.roverki.eu/f...131_800_177.jpg ) był od samego początku Wasz i Mariusz418 nie miał z nim nic wspólnego mimo że pod koniec tej strony: http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=40 sam Mariusz418 opisuje przekładkę z angola?? Jeżeli to sugerujesz to ktoś tu ściemnia....


Pierwsze zdjecie przedstawia auto na naszym podwórku. Tak sugeruje , że auto od samego poczatku jest nasza własnościa. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości - na pewno przy najblizszej okazji, np zlot klubowy będzie okazja by to sprawdzić.


TomC napisał/a:
A na dodatek napinasz jakby ktoś Ci tego MG zwędził i masz do wszystkich pretensje o fakt że ktoś tu o tym ZT 260 wspomniał mimo że temat nie tyczy tej konkretnie sztuki.


Nikt się nie napina, ani nie ma pretensji :)
Cenimy uczciwość i szczerośc, dlatego czasem trzeba zareagować :)

Podsumowując, jeśli ktoś z forumowiczów ma jakieś pytania odnośnie takiego auta, lub przekładki, zapraszam do kontaktu e-mailowego: info@rover-czesci.pl


Temat uważam za zamknięty :)
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Pon Sie 16, 2010 09:30   

ART-BIZAR napisał/a:
Cenimy uczciwość i szczerośc, dlatego czasem trzeba zareagować :)
hehe :mrgreen: uczciwość? stosujcie ją także do swoich klientów, niestety zrobię Wam antyreklamę, bo nawet nowe części zakupione w Waszej firmie psują się po miesiącu czasu, szkoda słów...
Ostatnio zmieniony przez kris-tofer Pon Sie 16, 2010 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Pon Sie 16, 2010 09:35   

kris-tofer nieładnie pisać o kimś że nie jest uczciwy ponieważ nowa część którą sprzedał zepsuła się po miesiącu. Jest chyba jakaś gwarancja. Inną sprawą jest że to zdziercy, ich ceny są z kosmosu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów IDT kontra VVC
Gość Offtopic 309 Pon Lip 09, 2012 12:39
bociannielot
Brak nowych postów Micra kontra TIR
maciej Offtopic 20 Sob Maj 23, 2009 21:17
Zukowaty
Brak nowych postów BMW kontra reszta świata ;)
maciej Offtopic 49 Pon Paź 18, 2010 18:49
Oskar
Brak nowych postów Kolejna dyskusja LPG kontra diesel (wydzielony)
Wydzielone z tematu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=47129&postdays=0&postorder=asc&a
kasjopea Offtopic 81 Pią Lis 27, 2009 14:32
sobrus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink