Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZT-T] Złotoryja - prośba o ocenę
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZT-T] Złotoryja - prośba o ocenę
Autor Wiadomość
Wojtek_Lodz 



Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 22:38   [MG ZT-T] Złotoryja - prośba o ocenę

Witam znawców tematu! Od dawna rozglądałem się za interesującym Roverem 75 tudzież MG ZT-T i zaintrygowało mnie takie ogłoszenie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1233209248

Sprzedawca trudni się hm... nazwijmy to eufemistycznie "tuningiem optycznym"... ale opinie ma dobre i staż na alledrogo duży.

Być może auto zakupił pod siebie i sprzedaje po 1,5 mies. bo coś wyszło nie tak?
Jak wiadomo okazji nie ma, nikt oferuje idealnego auta za niską kwotę... Proszę o kilka opinii od znających temat - mniej więcej wiem na co zwrócić uwagę przy oględzinach, ale zawsze oko znawcy wypatrzy coś, czego ja nie dostrzegam. A może ktoś oglądał egzemplarz lub go kojarzy z jakiegoś Mobile.de? Do Złotoryji mam kawałek drogi, więc nie chciałbym jechać tam na marne.

Czy takie przyciemnienie szyb było fabryczne? Czy spasowanie klapy bagażnika nie jest podejrzane?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 22:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 08:13   

Witaj ;)
Generalnie nawet opis nie mija się za bardzo z prawdą, więc jest + ;)

Spasowanie karoserii wygląda raczzej oki, zastanawia mnie tylko, czy nie powinno być znaczka "190" pod ZT-T ;) Chociaż.... z tyłu nie jest to tłumik końcowy od benyzny, raczej od diesla albo jakiś zamiennik, oryginał powinień miec 2 proste końcówki, a w zderzaku ozdobną ramke nad nimi...więc możliwe, że to zderzak od R75 tourer...

Pod maską brakuje plastikowej pokrywy akumulatora ;)

Środek wygląda oki jak na ten przebieg, widać wypalone linie na wyśiwetlaczu komputera, pozatym niezabogate wyposażenie ;)

Pozdrawiam!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
0L0 




Pomógł: 54 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 08:28   

Pod szybami z tyłu raczej czegoś brakuje.
 
 
Wojtek_Lodz 



Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 22:09   

No właśnie - ten tył mnie lekko zastanawiał - dziękuję za spostrzeżenia. Inny tłumik, zderzak, brak listewek ozdobnych przy bocznych oknach z tyłu... Być może był mniej lub bardziej puknięty? Fakt faktem - w ogłoszeniu nie ma wzmianki o tym, że auto jest bezwypadkowe :neutral: Czyli pierwsze co warto uważnie sprawdzić to tylną część podwozia.

Przebieg - w Polsce ten parametr nie ma racji bytu, ale może i faktycznie ktoś jeździł nim mniej niż 15000km... Z wyposażenia brakuje mi w zasadzie tylko podgrzewanych foteli i ewentualnie ich elektrycznej regulacji.

Mam nadzieję wybrać się po auto na początku października (choć aukcja kończy się niedługo), więc nadal mile widziane wszelkie sugestie i opinie, tak, bym wiedział na co spojrzeć uważnie i by sprzedajacy widział, ze mam względne pojęcie o samochodzie :wink:

Cena nadal wydaje mi się lekko podejrzana, więc i tak jestem gotowy na 2-3 tys zł. wydatku na początek - oby to był tylko mój pesymizm. Jeszcze tylko spytam jaki jest interwał wymiany rozrządu i jego orientacyjny koszt?

[ Dodano: Wto Wrz 28, 2010 22:09 ]
Wypłynęly na świat jeszcze dwa ciekawe ogłoszenia z Grudziądza (a dotyczące tego samego egzemplarza):

http://otomoto.pl/mg-zt-t...-C10918476.html

http://otomoto.pl/mg-zt-zt-t-rover-C14990276.html

W stosunku do ZT-T ze Złotoryji widzę lepsze wyposażenie (jest chociażby tempomat i GPS), ale nadal podgrzewanych foteli brak ;) . Cena identyczna (choć nie rozumiem różnicy między 23.900 z jednego a 22.900 z drugiego ogłoszenia, no ale może to jakieś komisowe gierki), ale rocznik 2002 i przebieg niby większy.

No i teraz mam zagwozdkę - nie chciałem auta z komisu, bo nie lubię cwaniactwa personelu, który zazwyczaj tam pracuje... Ale z drugiej strony ten MG jest bliski mojego ideału (kolor przeboleję) i teoretycznie mógłbym tam oddać swoją Lucynę w rozliczeniu.

Pomóżcie w dylemacie :bezradny:
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 23:07   

W tym pasowałoby pomalować te chromowane nakładki na progi, bo lakier odlazł (norma), pozatym auto wygląda raczej ok, nie brakuje chyba żadnego charakterystycznego elementu...ja bym go obejżał :ok:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZR] Prośba o ocenę.
jcob Chcę kupić ROVERka 4 Wto Lis 18, 2014 21:13
j0zek
Brak nowych postów Prośba o ocenę MG
masterrafis Chcę kupić ROVERka 11 Wto Paź 28, 2014 23:11
Lysack
Brak nowych postów prośba o ocenę.
mundek Chcę kupić ROVERka 4 Nie Lis 28, 2010 12:10
Gość
Brak nowych postów [R45] prośba o ocenę
marius__ Chcę kupić ROVERka 7 Pon Mar 29, 2010 21:55
marius__
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi prośba o ocene mg zt
Meru Chcę kupić ROVERka 3 Pon Paź 27, 2014 19:29
szoso



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink