Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 2.5 V6 proszę o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 2.5 V6 proszę o opinie
Autor Wiadomość
Horpi 



Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 4
Skąd: Wrocław/Kiełczów



  Wysłany: Sro Gru 08, 2010 00:03   Rover 75 2.5 V6 proszę o opinie

Witam!
Zakochałam się w tym modelu. Strasznie chciałabym go kupić. Mój mąż mieszka aktualnie w Niemczech, ale na dniach wraca i móglby przywieźć auto. Znależliśmy następujące ogłoszenie: Rover 75 2.5 V6 Celeste

Pomóżcie proszę. Jeździliśmy wcześniej Jaguarem i bardzo kochamy angielskie marki. Te Roverki bardzo mi się podobają i nie ukrywam, ale się napaliłam :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 08, 2010 00:03   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mike-l 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 361
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Sro Gru 08, 2010 07:57   

Witaj!
Zdjęcia słabe, mało widać...
Ale jeśli chodzi o wyposażenie to super :ok:
Ciekawie niski przebieg: 101k km.
Lepiej podejść do tego spokojnie i bardzo dokładnie obejrzeć auto "na żywo" bo nie jedna mina może być ukryta. Do sprawdzenia standard: blachy, szyby, zawieszenie, silnik, wentylator chłodnicy, klimatyzacja, elektryka (oraz zamki w tym roczniku). Dobrze byłoby go podpiąć pod Testbook T4.
I jeszcze raz, spokojnie, pośpiech to zły doradca.
 
 
Horpi 



Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 4
Skąd: Wrocław/Kiełczów



Wysłany: Czw Gru 16, 2010 00:59   

Witam,

tym razem melduje sie maz Horpi, to ja znalazlem ten samochod w niemczech gdzie jeszcze do wczoraj przebywalem. Chcialem go obejrzec no i wlasnie - oszustwo bez konca. Coraz czesciej zdarzaja sie w Polsce, Niemczech, Szwajcarii i zapewne w innych krajach oferty pieknych samochodow za "okazyjna" cene. Przestrzegam przed takimi "okazjami". Przy kontakcie otrzymuje sie prawie zawsze identycznie brzmiacy mail z wyjasnieniem, ze wlasciciel mieszka na wyspach (Irlandia, Anglia, itp.), pracowal w danym kraju, a teraz ma klopot bo kierownica po niewlasciwiej stronie i nikt nie chce na wyspach kupic - dlatego chca sprzedac tak tanio...
Do tego bzdura w rodzaju: "... podstawie auto w kazde miejsce w Europie na piec dni aby mogl pan obejrzec sprawdzic, itd., itp.). Sciema straszna, bo nie dosc, ze autko jest w rewelacyjnej cenie to jeszcze ma byc podstawione - lepiej od razu wyrzucic to bedzie mniejszy koszt dla "sprzedajacego". Nie podjalem dalszych krokow, nastepny bylby pewnie w rodzaju drobnej sumki jako kaucja powiedzmy 500 Euro przez Western Union na haslo albo cos w tym rodzaju... a koniec wiadomo - ani pieniedzy ani samochodu...

Powiem szczerze, ze bardzo chcemy kupic 75 ale teraz, po przeczytaniu kilku topikow tutaj mam niezlego stracha. Rozsadek dyktuje mi ze:
- samochody, ktore w Niemczech i Szwajcarii kosztuja drozej od tych oferowanych jako "igly", "bezwypadkowe", udokumentowane", itp. ale sprowadzone wlasnie z tych krajow po prostu nie moga byc prawdziwe! - sa na 100% po wypadkach albo kupione na zlomowisku albo:
- samochody na zachodzie szacowane sa raczej po przebiegu niz po roczniku - czesto starszy samochod ale z malym przebiegiem jest drozszy niz mlodszy z wiekszym przebiegiem, czyli po ludzku durgi typ "okazji", to raczej kupione autko na zachodzie z bardzo duzym przebiegiem skorygowanym w polsce... podrabianie ksiazek serwisowych, pieczatek, itd. to niestety tez chwyt czesto stosowany (sam dzwonilem znajomemu do Niemiec do warsztatu, w ktorym podobno auto bylo serwisowane... - niemiec malo nie dostal zawalu i chcial wolac policje a autka oczywiscie na oczy nie widzial...)

Ergo, na 1000% nie pojade nawet do jakiegokolwiek komisu, czy handlarza ogladac cokolwiek bo to nie moze byc uczciwy "deal". Pozostaja niby osoby prywatne ale sam juz nie wiem - wiele takich osob rowniez opisuje ze " sprowadzone stad i stad ale prywatnie dla siebie i z ciezkim sercem..." - jak tu komus uwierzyc na slowo?

Bede teraz szukal 75ki od osob prywatnych, ktore jezdza samochodem juz jakis czas w Polsce... - a moze mysle tez zbyt naiwnie? Inne pomysly na kupienie 75tki za rozsadne pieniadze w dobrym stanie?

Pozdrawiam

Jarema
 
 
mike-l 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 361
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Czw Gru 16, 2010 09:14   

Witaj! Niestety należy uzbroić się cierpliwość, szukanie po komisach to często strata czasu. Ale jak macie blisko to lepiej obejrzeć takie auto. Chociażby dla zdobycia doświadczenia :)
A te przekręty o których piszesz to dość powszechna praktyka, specjalizują się w tym gangi z Nigerii oraz Rumunii, tutaj taki ciekawy filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=7oQSBWadg5M
(heh i co widać w 43 sekundzie? )
W dziale giełda Forum czasami coś się pojawia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [ROVER 200] Proszę o opinie
Sati Chcę kupić ROVERka 11 Czw Sie 22, 2013 17:14
ADI-mistrzu
Brak nowych postów Rover 45 2.0 iTD Proszę o opinię
pawlo88 Chcę kupić ROVERka 3 Czw Sie 21, 2014 10:15
komarek
Brak nowych postów [Rover 75 2.0. CDT] Proszę o opinie
qwe12318 Chcę kupić ROVERka 8 Pon Sie 15, 2011 12:33
qwe12318
Brak nowych postów [Rover 25] Proszę o opinię
groohaa Chcę kupić ROVERka 17 Pon Wrz 30, 2013 14:44
bociannielot



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink