Forum Klubu ROVERki.pl :: Opinia o "rover-75-sliczny-cdti"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Opinia o "rover-75-sliczny-cdti"
Autor Wiadomość
Cieszyn 



Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Mar 01, 2011 11:34   Opinia o "rover-75-sliczny-cdti"

Witam
Chciałbym zakupić Rovera 75 i ten wydał mi się, jak w nazwie aukcji, całkiem śliczny. Problem w tym ze on jest taki piękny już dłuższy czas na allegro. Czy ktoś się z nim spotkał? przejrzałem forum ale nie znalazłem żadnego topicu o tym egzemplarzu. Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki

Cytat:
http://otomoto.pl/rover-75-sliczny-cdti-C15481111.html

od
P.H.U "TOP-STAR"
Orzeszkowej 2 ; Swierczewskiego 68 43-252 Golasowice ; Pawlowice
Tel: +48 - 503 - 129842+48 - 727 903157+48 - 324723279
Fax: +48 - 32 - 4723279
adres strony: http://top-star.otomoto.pl/


Dodatkowo bardzo proszę o sprostowanie mojego toku myślenia. Wymyśliłem, że diesel w automacie będzie najbardziej przyjazny użytkowaniu, ponieważ nie ma wymiany rozrządu, nie ma żadnych VIS'ów ani innych problemów z uszczelkami, nie ma pompki sprzęgła, czy w automacie jest dwumasa? czy tylko w manualu? Ogólnie odpadają najstraszniejsze naprawy jakie można zaaplikować Roverowi. Dodatkowo jest webasto które można zaadaptować do ogrzewania postojowego. Mam rację? Bo wydaje mi się, że gdybym miał, to byśmy wszyscy jeździli tylko tymi modelami...

Wiem, że na minus jest możliwość zapchania wtrysków kiepskim paliwem, ale staram sie już teraz nie tankować najgorszego g*wna... Poza tym, co to jest 'kiepskie paliwo'? Czy na tesco, które ciągnie podobno paliwo od BP czy ORLENA jest kiepskie paliwo? Czy może wystarczy tankować na Orlen, BP, Shell, inne znane? A może dobre paliwo, które nie zatka wtrysków to tylko najlepsze paliwo z najlepszych stacji tylu Verva?

Pozdrawiam
Cieszyn

[ Dodano: Wto Mar 01, 2011 11:34 ]
Z tego co widze:
brak ozdobnych znaczków ROVER na dekoracji drzwi tylnych (mogło nie być od nowości)
chyba zepsuty uchwyt na kubeczek, jest krzywy i coś tam białego z niego wystaje (mała strata)
Całkiem świeża kierownica, może potwierdzać przebieg, jednak do handlarza wypada podejść z rezerwą, być może świadczy to o wymianie kierownicy? Czy widzicie w środku jakieś ślady zużycia?
Niestety nic nie potrafie wiecej powiedzieć o tych zdjęciach, moje oko nie jest jeszcze zbyt wprawne w ocenie Roverów
pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 01, 2011 11:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Mar 02, 2011 00:28   

pełna wersja wyposażenia, a mnie dziwi brak halogenów... to jedno, a drugie uchwyt na kubek pewnie tak jak u mnie coś się skićkało i trzeba go ręcznie wyciągać... nie odskakuje po przyciśnięciu
_________________
75 Red Edition
 
 
mike-l 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 361
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Sro Mar 02, 2011 06:58   

Zdjęcia takie trochę słabe, brak fotki silnika czy bagażnika.
Przebieg bajka ;)
ESP na pewno nie posiada.
"pełna opcja" a audio podstawowe -tzn słabe. No i ten brak halogenów.
Cena atrakcyjna, trzeba obejrzeć - jak każde auto - dokładnie.
Przy okazji, dobrze kombinujesz - diesel i automat :ok: ale tylko jak jeździsz w trasy.
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Mar 02, 2011 19:29   

Cieszyn napisał/a:
brak ozdobnych znaczków ROVER na dekoracji drzwi tylnych (mogło nie być od nowości)


odnośnie tego... niedawno ktoś na forum podał adres strony gdzie były wymienione różnice w roverach 75. Pamiętam, że w którymś roku te znaczki faktycznie zniknęły. Niestety nie pamietam szczegółów

[ Dodano: Sro Mar 02, 2011 19:29 ]
nie wiem też czy dobrze widzę... ale warto zerknąć na lampy czy to nie angliki. jak coś było z przodem to wiadomo angliki są dużo tańsze
_________________
75 Red Edition
 
 
Mestor00 



Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 13
Skąd: Nisko, Wrocław



Wysłany: Sob Mar 05, 2011 14:00   

Odnośnie automatu w dieslu to nie wiem czy jest to najlepsza opcja czy nie ale mogę Ci powiedziec że regeneracja tego automatu wynosi 2000 zł. Sprawdzenie kondycji skrzyni mi na przykład zakład oferował za darmo o ile olej nie był nie dawno wymieniany. Z tego co rozmawiałem z człowiekiem od automatów ta skrzynia Jatco spokojnie 200 000 wytrzymuje. A czy więcej to zależy już od tego jak się ją traktuje. Większośc uważa że jeśli co 60 000 zmieni się olej to będzie bezproblemowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Chcę kupić ROVERka"
piter34 Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lut 08, 2008 14:51
Brt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów opinia o "Rover 75 2,0L V6 BENZYNA+LPG"
Cieszyn Chcę kupić ROVERka 1 Sob Kwi 23, 2011 09:45
0L0
Brak nowych postów "ROVER 220 SDI '97" - pilne . prosze o ocene
musialek80 Chcę kupić ROVERka 15 Pią Sie 06, 2010 18:56
musialek80
Brak nowych postów "[ROVER 45] Proszę oceńcie ten samochód"
Messiash34 Chcę kupić ROVERka 0 Czw Mar 15, 2012 16:30
Messiash34



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink