Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 75 1999 2.5 V6] Proszę o ocenę
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 75 1999 2.5 V6] Proszę o ocenę
Autor Wiadomość
pasek888 



Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pon Lip 11, 2011 00:29   [Rover 75 1999 2.5 V6] Proszę o ocenę

Witam,

noszę się z zamiarem zakupu Rovera 75 z silnikiem 2.5 V6 w automacie.
Znalazłem taki egzemplarz i proszę o jego ocenę: http://otomoto.pl/rover-7...-C19057353.html

Wyposażenie dosyć konkretne, a cena... przydałoby się coś uczknąć :)

Chodzi mi głównie o Wasze spostrzeżenia czy coś mogło być grzebane, coś do siebie nie pasuje, itd.
Co do stwierdzenia wypadkowości, otarć, malowania - ojciec zajmuje się tym zawodowo, więc idzie to sprawdzić na miejscu :) Ale widzę, że mogło mu coś być w prawy tył.

Pozdrawiam

Michał
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lip 11, 2011 00:29   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
0L0 




Pomógł: 54 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 836
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pon Lip 11, 2011 08:57   

Auto pewnie po dachowaniu, bo opisie jest szyberdach, a na zdjęciach dach jednolity :lol: Poza tym lakier jest "BEZ ZA SZCZERZEŃ"... nie wiem co to znaczy, ale raczej nic dobrego ;)

A tak na serio to standardowo w opisie znajduje się ESP i jest tylko w opisie. Auto niby w stanie idealnym, a na oparciu fotela pasażera widać otarcia pseudoskóry. Przebieg bardzo optymistyczny, dobrze było by to sprawdzić, bo kierownica świeci się jak nowa, a guma na pedale hamulca wytarta.
 
 
xROnx 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pon Lip 11, 2011 09:16   

... ja dodam od siebie że antena(ta z boku z tyłu) jest nie oryginalna i dokładana... swoją drogą.. szpeci ;)
poza tym więcej grzechów ze zdjęć nie widzę :)
 
 
kuba_b 



Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pon Lip 18, 2011 15:24   

jakoś w styczniu oglądałem ten egzemplarz (jak jeszcze stał na ul. ku słońcu w szczecinie za stacją shella, prawdopodobnie przeniósł się cały komis), generalnie stan wizualny ok, co do anteny z tyłu to jest to antena od gps (nie od radia) i chyba w modelach z gps tak po prostu jest. Niestety ten gps to wersja low, czyli pokazująca strzałki obok prędkościomierza, mapa bodajże z 2002 r i bez polski. Sprzedawca uprzedzał, że rozrząd robiony ok 60 tys temu więc trzeba by go robić niedługo. Poza tym miałem okazję się przejechać i już teraz wiem (kupiłem ostatecznie inny egzemplarz 75 2.5), że na pewno coś z VIS jest nie tak. Samochód bardzo mułowaty na niskich obrotach, nie mam tego u siebie więc mam porównanie. Jeszcze co do uwag to tłumik troche przyrdzewiały był jak mnie pamięc nie myli. Cena w styczniu była 15 200, a jeśli dobrze pamiętam bo obserwowałem ten samochód od dawna to około rok temu w sierpniu było ok 18 000. Wiec spada, myślę, że warto się targować i to ostro bo jak dla mnie to troche za dużo te 13 900 co jest teraz. być może i bym go kupił ale oferowałem max. 12 tys. no a sprzedawca był nie ugięty więc odpuściłem. Myśle, że ok jak sie zrobi porządek z VIS i rozrząd, choć jednak to koszty. No i trzeba pamiętać że 2.5 to jednak smok, więc jakby chcieć gaz domontowywać to tez koszt. Pozdrawiam
 
 
xROnx 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pon Lip 18, 2011 16:12   

kuba_b napisał/a:
co do anteny z tyłu to jest to antena od gps (nie od radia) i chyba w modelach z gps tak po prostu jest

oryginalna antena od GPSa nie wygląda tak. Ja mam wersję z GPSem i nie mam takiej. ;)
 
 
kuba_b 



Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pon Lip 18, 2011 16:46   

A to zwracam honor :) choć wydawało mnie się że dokładnie taką widziałem w innym egzemplarzu z gps. Ale si emoge mylić. Może to kwestia nawigacji low lub high?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [rover 200 1.4 16v 1999] prosze o opinie
gaxik Chcę kupić ROVERka 4 Nie Lut 02, 2014 22:09
gaxik
Brak nowych postów Bardzo proszę o opinię Rover 200 1.4 1999
michfra88 Chcę kupić ROVERka 13 Nie Wrz 12, 2010 11:48
michfra88
Brak nowych postów [Rover 75] diesel 1999-2000, bardzo proszę o opinie
SpiryT Chcę kupić ROVERka 0 Nie Sty 29, 2012 17:55
SpiryT
Brak nowych postów [Rover 420 DI] Proszę o ocenę.
NexT Chcę kupić ROVERka 0 Pią Lip 05, 2013 14:57
NexT



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink