Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 25 - sprzedaż auta - wycena
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 25 - sprzedaż auta - wycena
Autor Wiadomość
Mundekk 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 241
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 15:36   Rover 25 - sprzedaż auta - wycena

Witam, nie wiedziałem w jakim dziale napisać ale zdecydowałem się ostatecznie na ten. Mam do was prośbę o wycene auta za ile mógłbym sprzedać swojego Rovera 25 z silnikiem iDT. Auto pochodzi z końca 2000 roku, w 2009 roku było sprowadzone z włoch od pierwszego właściciela, pół roku przed sprzedażą od pierwszego włąściciela miało 120 czy 130 tys km, zobaczyłem to po kartce naklejonej przy wymianie oleju. Ja jestem drugim właścicielem w polsce i auto ma na liczniku 152 tyś km. 2 tyś km temu był wymieniany rozrząd(kompletny), a około 400km temu olej. Jako, że auto pochodzi z włoch i było garażowane nie ma w nim rdzy, mam u siebie kanał i ogladałem go dokłądnie od spodu - jest idealny. Zawieszenie też jest idealne(amortyzatory delphi). Jest to wersja pięciodzwiowa koloru niebieskiego z listwami w kolorze nadwozia. Wyposażenie to :
- 4 elektryczne szyby
- klimatyzacja
- elektryczne lusterka
- 2 poduszki
- radio z bluetooth i sterowaniem przy kierownicy, 6 głośników + mały subwoofer pod fotelem kierowcy(przednie głośniki wyciszone).
- o reszcie nie piszew bo takie rzeczy jak centralny a alarmem na pilot to chyba byl standard
Jeśli chodzi o usterki to podgrzewanie szyby i lusterek nie działa, roverowe bolączki typu rezystory dmuchawy zostały wymienione, przepływomierz wymieniony na oryginalny bosha. Biegi wszystkie wchodzą bezproblemowo, jedynie wsteczny potrafi nie wskoczyć ale to chyba jest w każdym egzemplażu. Silnik pali na dotyk i nie kopci nic a nic. Stwierdziłem jednak, że na uczniowską kieszeń to troche za drogie auto i chciałbym kupić poloneza caro 1.4 z gazem ;p http://imageshack.us/f/7/zdjcie080z.jpg/
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 15:36   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
azer 




Pomógł: 115 razy
Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 15:55   

okolice 10tyś myśle
_________________
R25 sprzedany :( | Mazda 3
 
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 16:13   

10tyś?? nie wydaje mi się.. widze po sobie, wystawiłem MG swojego bo kase potrzebowałem pilnie i za 13tyś bym oddał i zero zainteresowania a ja mam 2004r i w sumie dość mocno doinwestowanego.. jak wezme 12to max to za takiego R25 myśle w okolicach 8500-9000zł
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 16:45   

Mundekk, te listwy rzadko były malowane w serii - ja bym już miał poważne wątpliwości i targował bym cenę :wink:
komik88 napisał/a:
to za takiego R25 myśle w okolicach 8500-9000zł

Też tak myślę - z tym że może i tak być ciężko :neutral: r 25 bardzo mało popularne są i bardzo nisko wyceniane niestety.
 
 
 
komik88
[Usunięty]






Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 19:45   

nawet te co są po 8tyś na allegro widzę stoja ;/ troche to przykre bo to bardzo przyjazne autka a jeszcze nie doceniane przez ludzi ;/ :(
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 20:29   

Mundekk, ja miesiąc temu sprzedawałem swoją 25-tkę i po 3 dniach od wystawienia udało mi się ją sprzedać za 10000zł. Miałem ten sam rocznik tylko benzynę+LPG. Zrób ładne zdjęcia, wstaw wyczerpujący opis i powinno się udać sprzedać za dobrą cenę. Mogę się mylić, ale to, że mieszkasz w dużym mieście powinno być na plus bo być może akurat ktoś w Twoich okolicach takiego szuka i nie chce mu się daleko jechać, ja tak miałem. Przez te 3 dni miałem 3 telefony od potencjalnych kupców, ale już pierwszy oglądający go kupił. Powodzenia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [400 2.0 Di/105km] Sprzedaż auta - WYCENA!
RovereK420 Chcę kupić ROVERka 9 Pon Mar 07, 2011 16:28
bociannielot
Brak nowych postów Rover 214Si - sprzedaż auta - prośba o wycenę
KKamil Chcę kupić ROVERka 1 Nie Lis 20, 2011 13:28
leszczu
Brak nowych postów [R25] wycena auta
wongszen Chcę kupić ROVERka 1 Nie Wrz 16, 2012 15:31
brkzzz
Brak nowych postów [R400] Wycena auta
Jawaa Chcę kupić ROVERka 6 Sro Sie 01, 2012 12:01
Jawaa



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink