Forum Klubu ROVERki.pl :: [Roverek 75] Proszę o opinie - hep me, plisssss ;-)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Roverek 75] Proszę o opinie - hep me, plisssss ;-)
Autor Wiadomość
kosinsky999 



Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Gru 15, 2011 15:06   [Roverek 75] Proszę o opinie - hep me, plisssss ;-)

Witam
Pojawiło sie nowe ogłoszenie :
http://otomoto.pl/rover-75-C22155362.html
Garażowany??? Przebieg ... tradycyjnie od czapy ;-)
Ktoś widział to autko?
Jest warte tej ceny?

Pozdrawiam
Jacek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Gru 15, 2011 15:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
encor 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 168
Skąd: tbg

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 15, 2011 17:43   

Ogólnie fajne, jednak w ogłoszeniu nie ma żadnych informacji o aucie. Z przodu jest trochę nierówna szpara między maską a zderzakiem, z jednej strony zderzak styka się z maską, a z drugiej jest szpara.

Na pewno nie ma ESP, nic nie pisze czy autko jest bezwypadkowe czy nie, no i cena z kosmosu 33 tysiące to myślę, że jednak zbyt dużo jak za R75.

Trzeba by się zapytać czy był wymieniany olej w skrzyni, jeszcze niby nie ma przebiegu 100 000, ale autko ma już 6 lat, a z tego co pamiętam to zalecana wymiana jest co 4 lata :)

Prawdopodobnie sprowadzony z Niemiec (wnioskuję po napisie na tylnej ramce na rejestrację), więc w przebieg raczej bym nie wierzył za bardzo, aczkolwiek nie mówię, że jest nie realny :P

Jeśli dobrze pamiętam to kolego kosinsky999, pisałeś kiedyś o Roverku w Wawie, a jako miejscowość wpisaną na forum masz właśnie Warszawę i z ciekawości zapytam czy byłeś go oglądać ?

PS. U nas w Tarnobrzegu mówi się, że nie kupuje się samochodu, którego rejestracja zaczyna się od litery T (Tasmania :P ). To taka mała dygresja półżartem - półserio. :grin: :wink:
_________________
Sprzedam Radia z Androidem do Rovera 75 / BMW e46
 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 15, 2011 17:49   

Rowniez uwazam ze cena bardzo wysoka, pozatym stan siedzenia kierowcy i pedalu hamulca mowi ze przebieg jest przynajmniej 2-3x wiekszy od deklarowanego, chociaz kierownica jest bardzo ladna. Potrzeba wiecej info od sprzedawcy wyciagnac :)
 
 
PawelSki99 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 146
Skąd: Aalsmeer-Holandia

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 15, 2011 18:01   

maska odstaje, przepalona jakaś żarówka i brak jednej śruby w skrzynce bezpieczników więc możliwe że coś tam było kombinowane. Chyba nie wart tej kasy
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 15, 2011 18:34   

encor napisał/a:
Z przodu jest trochę nierówna szpara między maską a zderzakiem, z jednej strony zderzak styka się z maską, a z drugiej jest szpara.
bardziej to wygląda na opadnięty zderzak, widać że brakuje parę elementów pod maską więc przód i silnik coś było rozbierane...

PawelSki99 napisał/a:
maska odstaje
gdzie ? bo nie widzę ?

w dodatku przedliftowe boczne kierunkowskazy zamontowane na błotnikach, ale w sumie mi też te białe się nie podobały i mając na stanie kierunkowskazy przedliftowe zamontowałem do swojego po lifcie,

przebieg oryginalny w R można sprawdzić pod T4, brakuje dekielków z logiem rovera na felgach, koledzy czy po lifcie nie występowały czasem tylko znaczki flagi brytyjskiej na tylnych drzwiach tutaj mamy logo R jak by sprzed liftu do rocznika 2002 te znaczki były tam montowane, jeśli chodzi o wyposażenie dość ciekawe, pamiętajcie że cenę zawsze można zbić :)
 
 
kosinsky999 



Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Gru 15, 2011 18:41   

Odp. Encor ;-)
Zgadza się mieszkam w Wawie ale oglądać nie byłem ... przyznaje.
Przyznaje się że fachowiec ze mnie raczej marny a ostatni samochód jaki kupiłem bo niestety spodobał mi się musiałem wyremontować za równowartość samochodu :mrgreen:
Było to BMW E36 i wymieniłem w nim wszystko od zapalniczki poprzez stacyjkę po kpl. zawieszenie i silnik skończywszy ;-) Po takich doświadczeniach wolę sam nie kupować, tym bardziej tego co mi się podoba :mrgreen:
Pzdr
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Roverek 75] Proszę o opinie
encor Chcę kupić ROVERka 16 Wto Gru 06, 2011 18:58
encor
Brak nowych postów [Roverek 200] Proszę o opinie
sowus Chcę kupić ROVERka 11 Sro Wrz 19, 2012 16:21
sowus
Brak nowych postów [Roverek 75] Proszę oceńcie ten samochód
adzior86 Chcę kupić ROVERka 5 Sob Mar 27, 2010 16:42
adzior86
Brak nowych postów ROVER 200Vi 1.8 VVC+gaz- roverek forumowicza -proszę o opini
wieczny2002 Chcę kupić ROVERka 9 Czw Cze 03, 2010 13:40
Mosiek
Brak nowych postów [MG ZR] Proszę o opinie
kerol Chcę kupić ROVERka 22 Pią Kwi 10, 2015 20:32
j0zek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink