Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Demontaż czytnika DVD / dlaczego nie dziala?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Demontaż czytnika DVD / dlaczego nie dziala?
Autor Wiadomość
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 10, 2011 14:10   [R75] Demontaż czytnika DVD / dlaczego nie dziala?
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: wszystkie Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Witam Was Panowie:)

Nie dziala mi czytnik DVD, nie moge wsadzic plyty w ogole, zadna dioda sie nie swieci i postanowilem sprawdzic czy w ogole jest podpiety. Ale nie wiem jak to wszystko rozebrac w bagazniku. Nie wiem czy obicie bagaznika ma zejsc z czytnika a on sam jest przymocowany do auta, czy z czytnika mozna sciagnac panel i wtedy bez uzycia sily zdjac obicie bagaznika, czy jak to sie w ogole robi?

Pomozcie o Wielcy Wiedza Przepelnieni :)

[ Dodano: Sob Gru 10, 2011 14:10 ]
Ok z demontazem sobie poradzilem. Wszystko niby podpiete bylo i mimo to nie dzialalo. Bezpieczniki posprawdzalem. Pytanie brzmi dlaczego? :(
Ostatnio zmieniony przez apples Wto Gru 13, 2011 01:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Gru 10, 2011 14:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
volverin 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 40
Skąd: krakow



Wysłany: Nie Gru 11, 2011 16:41   

hej! nie jestem pewien na 100% ale jak umnie czytnik nie działał to poprostu padł SOFT czasem się tak psuje jak szybko akumlator odepniesz zamiast poczekac aż sam sie wyłączy ten czytnik, z zimna, wiele powodów jest przynajmniej tak mi powiedział gośc który to naprawiał. Obawiam się że w Polsce nie ma bądz jest paru gości co maja SOFT ROVERowski zagadaj aby wgrali ci SOFT z BMW na wyswietlaczu bedziesz mial napis BMW i reszta bez zmian ja tak zrobilem powodzenia.
 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Nie Gru 11, 2011 18:43   

To juz chyba lepiej kupic mk3 z bmw i bede mogl sobie spolszczyc, wydaje mi sie ze taniej wyjdzie niz wgrac do mojego nowy soft, albo podobna cena. Ile Ciebie to kosztowalo?
 
 
volverin 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 40
Skąd: krakow



Wysłany: Nie Gru 11, 2011 18:46   

jesli dobrze pamietam 250 ale nie licze drogi a wgranie softu BMW na allegro chodzi od 200zl w gore,a czytnik mk3 700zl wiecej moze ciut mniej
 
 
marynabiala 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 178
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Gru 11, 2011 20:45   

U mnie rowniez tak jest napis BMW ale najwazniejsze ,ze lektor i menu PL i wgrywa sie samemu- zero kosztow
 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 12, 2011 23:28   

volverin, gdzie wgrywales soft? Ciagle sie zastanawiam co z tym zrobic. Gdy auto jest wylaczone po nacisnieciu przycisku wysuwania cd jest takie delikatne prztykniecie, to by mowilo ze czytnik probuje wysunac cd ale albo cos go blokuje albo poprostu nie ma tam cd. Gdy probuje wsadzic cd to wchodzi tylko do polowy i dalej nie ruszy. Po wcisnieciu przycisku zadna dioda sie nie zaswieca :/
 
 
volverin 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 40
Skąd: krakow



Wysłany: Wto Gru 13, 2011 10:31   

nie pamietam gdzie dokladnie to bylo facet oglosil sie na allegro przykro mi nawet nr nie mam:(, a jesli chodzi o diode skoro sie nie pali tzn ze ten soft nawalilposzukaj kogos na allegro czy jest wstanie wyeliminowac soft ROVERowski i wrzucic BMW oglaszaja sie ludzie
http://allegro.pl/listing...ing=naprawa+mk3 na tej stronie ludzie naprawiaja poczytaj jakie masz objawy w swoim aucie i porownaj dzwon zapytaj
 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 13, 2011 12:56   

Ok dzieki wielkie za pomoc :) znalazlem nawet kogos z mojego miasta, zadzwonie, popytam a o efektach na pewno poinformuje :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZT-T] padł akumulator, dlaczego?
arleta90 Rover serii 75, MG ZT 10 Pon Mar 14, 2016 20:36
SeniorA
Brak nowych postów [R75] Limit 140 km/h - dlaczego wyświetla ostrzeżenie
oSA Rover serii 75, MG ZT 19 Czw Kwi 14, 2011 23:07
kasjopea
Brak nowych postów [R75] Kontrolka od trakcji nie gaśnie, dlaczego
tomasz11 Rover serii 75, MG ZT 19 Pią Kwi 28, 2017 16:58
wielebny
Brak nowych postów [R75] TOAF nie dziala
grota10 Rover serii 75, MG ZT 0 Wto Mar 05, 2024 18:51
grota10
Brak nowych postów [Rover 75] ARS nie dziala
numenq Rover serii 75, MG ZT 1 Pią Kwi 10, 2015 10:15
SeniorA



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink