Forum Klubu ROVERki.pl :: OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:44   

Pływak napisał/a:
Szkoda tylko, ze na tym forum zawsze się tak wypowiadam i kilkukrotnie nawet Markzo przytakiwał. No ale chodziło o inne auta szkoda, ze jeśli chodzi już o jego auto to taki styl moich wypowiedzi jest beee i ma go w dupie.

a co, mam się popłakać i ze skruchą rozebrać motor i wszystko zrobić tak, żeby sie Tobie podobało? Nie podoba Ci się, wieje wiochą, spoko. Takie masz zdanie, napisałeś to wyraźnie i oki, chcesz sobie poszydzić, to sobie szydź, zwisa mi to kalafiorem ;) Mam czysty silnik, zadnego syfu w komorze, 4 czerwone elementy i troche polerki - straszne ;) jak będe mial ochote to go całego na czerwono pierdyknę i jezcze czerwoną choinkę zapachową zawieszę, oj wtedy to sobie dopiero użyjecie ;) smacznego rosołku :)

Pływak napisał/a:
ze macie do dyspozycji przycisk Ignoruj przy każdym moim poście tak więc uczulonych na krytykę i sarkazm namawiam do jego użycia będzie wam naprawdę lżej bo po co się stresować?

chyba jedyny się tutaj Ty stresujesz :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:57   

Chyba pare osób pominęło wypowiedz Markzo gdzie była informacja, że motor i osprzęt już były tak pomalowane.

Przy czyszczeniu silnika benzyna ekstrakcyjna, nitro oraz inne środki nie spowodowały najmniejszego zniszczenia na czerwonym lakierze co sie rzadko zdarza bo nitro potrafi mocno uszkodzić lakierowane powierzchnie. Tym samym ktoś wcześniej musiał sie mocno natrudzić żeby tak trwale wymalować kolektor, przewody, alternator, pompe wspomagania, miske i rozrusznik. Tym bardziej nie dziwie się, że czerwone elementy pozostały w samochodzie.

A co do przyspieszenia... Jechałem tym kiedy było odwrotnie założone MBC i w porównaniu do 1.8 ... heh to nawet nie ma czego porównywać 1.8 sie chowa. Więc z teraz powinno spokojnie zejść na ok 6s.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 11:17   

Markzo napisał/a:
jak będe mial ochote to go całego na czerwono pierdyknę


Na różowo !! :mrgreen: !!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Yog-Sothoth 




Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 501
Skąd: Warszawa

Rover 800

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 11:33   

W twoim przypadku na zielono Rap :mrgreen:

Markzo kupiłem Greddy RZ style, może dziś jak ogarnę podłączenie wastegate bezpośrednio pod przepustnicę i nic nie klęknie to coś nagram ;)
_________________
Sprzedam części R800 turbo 200KM - https://www.dropbox.com/s...qkqhx/graty.txt
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 14:44   

greg-si napisał/a:

Czasami się zdarza ;)

Widać wystarczy zawołać i się pożalić i już są, a w innych tematach brak. Niby wszyscy wyluzowania, a warn za napięta atmosferę? To jak to w końcu jest spinacie się czy nie? :rotfl:

Cytat:
Pływak, nie próbuj na siłę kogoś umoralniać i naprowadzać na swój tok myślenia. To że Tobie się to nie podoba nie oznacza że Marek ma to od razu zmienić. Próbujesz na siłę go przekonać do czegoś o czym widzę trochę a nawet bardzo nie masz pojęcia.

Napisałem co mi się nie podoba i co bym zmienił po raz kolejny kolejna osoba wykazuje się absolutnym brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Przeanalizuje ejszcze raz pisze w pierwszej osobie, a nie rozkazuje komuś. Jesli ktoś nie wyłapał żartu w poście kierowanym nota bene bezpośrednio do dobregozioma a nie do Markzo to sorry winetou będę następnym razem tłumaczył bo widać stosowanie emotek niewiele wyjaśnia niektórym :]

Cytat:
Dlatego zbastuj trochę bo wprowadzasz napiętą atmosferę w tym temacie.
Właśnie za to w tym momencie dostajesz ostrzeżenie.

Jak wyżej niby nikt się nie stresuje, a jednak napięta atmosfera? Już nie rozumiem no ale cóż nie pierwszy nie ostatni warn na tym forum walnięty z kapelusza. Dodaj jeszcze punkt do regulaminu zakazujący krytyki i używania sarkazmu oraz ironii będziesz mógł trzepać warny za każdego mojego posta :lol:

Przepraszam, zę skrytykowałem i zrobiłem to w tym samym stylu co od ponad 4 lat. Widac jak krytykuje innych jest ok ale jak już się skrytykuje nie tam gdzie trzeba "to stwarzam napiętą atmosferę" mam nadzieje, że będziesz konsekwentny w swoich warnach :lol:

EOT nie przerywam już więcej podniecania się
Pozdrawiam :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 15:24   

O wow ;)
To ja chyba też się kwalifikuję do warn'a, od greg-si bo śmiałem napisać, że podzielam zdanie Pływaka w kwestii koloru czerwonego :)

Dobrze, że Greg-si nie czytał tematu o organizacji Zlotu ;)

Wracając do meritum, nie sądziłem że Markzo pisze o postach Pływaka.
Jego posty odebrałem jako konstruktywną uwagę, bo nawet nie krytykę.
Żart o ilości koloru czerwonego też w/g mnie nie był kierowany do markzo.
Ot taka ironiczna uwaga, ale żeby to odbierać w ten sposób?

No chyba faktycznie kogoś poniosło z tymi warnami ;)

Może lepiej rzeczywiście nie zaglądać tu i nie pisać jeśli nie ma się zamiaru klaskać autorom ;/ Wszystko co zostanie napisane na "nie" i późniejsza obrona swoich argumentów będą traktowane jako posty prześmiewcze czy próba wywołania zadymy.

No trudno. Napisałem zatem czekam na warna ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 15:43   

Ja swoje zdanie na temat tego co Markzo ma pod maską wyraziłem kilka stron temu żeby nie było :P :P

Mnie tylko zastanawia jedno (sory za ot) na jakiej podstawie Pływak dostał warna ? Jeden mod stwierdzi że się należy, drugi że w ogóle i jest ok. Powinny być jasne i przejrzyste zasady "karania" a nie trochę według własnego widzi-misie ;)
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 15:50   

kzrr napisał/a:
Mnie tylko zastanawia jedno (sory za ot) na jakiej podstawie Pływak dostał warna ? Jeden mod stwierdzi że się należy, drugi że w ogóle i jest ok. Powinny być jasne i przejrzyste zasady "karania" a nie trochę według własnego widzi-misie ;)

Też bym chciał wiedzieć co ma na celu podważanie przez Marka mojej decyzji.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 15:50   

mi też się nie podobają te czerwone dodatki... Bardzo dobrze że jednym się podoba a drugim nie jak by każdy miał tak samo nie było by o czym dyskutować :)

PS wydaje mi się ze Marek powinien dostać Warna za podważanie autorytetu moderatora... i to bezapelacyjnie :p
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 15:50   

kzrr kogo masz na myśli pisząc że jeden uważa że okej, a drugi nie?
Ja np. moderatorem nie jestem i tylko wyrażam swoją opinię na ten temat? Może nie wiem wszystkiego, może opis tego warna jest niewystarczający i jest spowodowany jakimś innym jeszcze działaniem jego odbiorcy. Wiem natomiast, że pojawianie się Twojej osoby w temacie o warnie dla Pływaka będzie odbierane przez resztę społeczeństwa forumowego, które zna relacje pomiędzy użytkownikami, że zostałeś przysłany w celu obrony Pływaka :)

Co do przyznawania warnów, jest na pewno temat w administratorce, który pozwala na dyskusję pomiędzy moderatorami jeśli jeden z nich nie ma pewności czy dany warn się należy. Nie widziałem takiego odnośnie tego przypadku. Widocznie greg-si uznał że ma 100% racji. Ja bym takiej decyzji nie podjął, nie zależnie od tego czy to Pływak czy TheArt ;)

Robimy jednak kolejny off w temacie. Lepiej byłoby napisać o nim w innym wątku tego forum.
Może greg-si przeniesie jak przeczyta.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 15:58   

Cytat:
kzrr kogo masz na myśli pisząc że jeden uważa że okej, a drugi nie?


No nie wierzę że tylko ten temat greg czyta a żaden inny moderator nie :) Greg stwierdził że Pływakowi należy się warn i ok, według niego się należał i podjął taką a nie inną decyzję, ale oprócz Grega są inni moderatorzy którzy pewnie też czytali tą wypowiedz/wypowiedzi i według ich wszystko jest ok i nie ma tam żadnych rzeczy które nadają sie na warna.

MaReK napisał/a:
Wiem natomiast, że pojawianie się Twojej osoby w temacie o warnie dla Pływaka będzie odbierane przez resztę społeczeństwa forumowego, które zna relacje pomiędzy użytkownikami, że zostałeś przysłany w celu obrony Pływaka :)


No to jest conajmniej śmieszne, wypowiadałem się w tym temacie już dużo wcześniej. Zresztą heh " w celu obrony Pływaka" :mrgreen:

A kto mnie przysłał ?
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 16:06   

greg-si napisał/a:
Też bym chciał wiedzieć co ma na celu podważanie przez Marka mojej decyzji.


dobryziom napisał/a:
PS wydaje mi się ze Marek powinien dostać Warna za podważanie autorytetu moderatora... i to bezapelacyjnie :p


Ja nie podważam decyzji. Być może jest słuszna i to ja nie mam racji.
Odpowiadam jednak w temacie poniekąd na post Pływaka.

Mnie się wydaje, że warn został dany nie za treść tylko za to kto ją wygłosił ;)
Gdyby trzymać się reguł, to już w tym temacie Ratpile powinien otrzymać warna.
Po pierwsze nie wniósł nic do tematu, po drugie zastosował ironiczną uwagę :)

Jeśli moderacja uważa, że podważam zdanie mod'a - proszę o karę ;)
Z banem najlepiej - Violla się ucieszy :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 16:30   

a mi sie wydaje, że szydzenie to nie jest wyrażanie opinii :) i nie jest to konstruktywna
krytyka, bo taka była troche wcześniej, kiedy normalnie pisał co mu pasuje a co by zrobił inaczej. Odniosłem się do tego tak samo jak on napisał posta - normalnie, kulturalnie. I w tym momencie jak dla mnie powinien się skonczyć temat koloru. Jednak i głupiue odzywki Maniaqa o osiągach, które już zostały wyjaśnione z 10 stron temu (prędkość licznikowa vs. rzeczywista) jak i pozniejsze posty Plywaka to po prostu trolowanie i robienie syfu w temacie. Raptile napisał posta nie na temat, ale bez szydzenia i dogryzania, a to jednak różnica. Takie mam na ten temat zdanie, a wydzielenie tematu nie jest złym pomysłem - tu i tak jest za duzy bałagan.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 16:39   

MaReK napisał/a:
Ja nie podważam decyzji.

To po co to:
MaReK napisał/a:
Co do przyznawania warnów, jest na pewno temat w administratorce, który pozwala na dyskusję pomiędzy moderatorami jeśli jeden z nich nie ma pewności czy dany warn się należy.


MaReK napisał/a:
Dobrze, że Greg-si nie czytał tematu o organizacji Zlotu ;)

Czytał, czytał ;)

Pływak napisał/a:
Napisałem co mi się nie podoba i co bym zmienił po raz kolejny kolejna osoba wykazuje się absolutnym brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.

A Ty po raz kolejny chcesz zrobić z kogoś idiotę, głupka i debila który poza czytaniem linijek w internecie nic więcej w życiu nie przeczytał (no może programu TV), niczym innym się nie zajmuje i żyje tylko forum i dla forum.
Jako osoba wszechwiedząca, oświecona i wszechstronnie utalentowana powinieneś wiedzieć by się nie powtarzać. Ale Ty wolisz pisać pomimo tego że Markzo przestał reagować na Twoje i innych zaczepki. Twoje zdanie musi zawsze być na końcu i zawsze masz coś do dodania. Kogoś odsyłasz do ignorowania postów a sam tego nie umiesz zrobić.
Spoko, pisz sobie ale póki jestem moderatorem na tym forum (cóż może się okazać że zaraz nim nie będę) i mam jakieś swoje pole do ogarnięcia to będę reagował według swojego klucza i stosował swoją interpretację regulaminu forum.
Jeśli dalej będziesz stosował taki przyśmiewczy tryb wypowiedzi oraz szydził z tego co ktoś napisał/zrobił czy też stosował niejednoznaczne porównania to nie omieszkam jeszcze raz dać Ci warna a nawet zablokować Ci pisanie.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
Ostatnio zmieniony przez greg-si Nie Wrz 02, 2012 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 16:40   

Cytat:

a mi sie wydaje, że szydzenie to nie jest wyrażanie opinii :)

Dokładnie to samo chciałem napisać. Pływak, ciągle wszystkim zarzucasz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, a sam robisz taki sam błąd. Przyczepiłem się do Ciebie (i dostałeś warna) nie za to, że "osobiście uważasz", tylko za przytoczony w moim poprzednim poście szyderczy tekścik, jakoby pomalowanie elementów na czerwono dawało ekstra power.
Osobiście wydaje mi się, że lansujesz się na wszechwiedzącego super gościa i oczekujesz, że Twoje zdanie będzie dla wszystkich odnośnikiem. Ciągle masz racje, ciągle wszystko wiesz najlepiej, dyskusji z Tobą nie ma.
Czy ktoś na tym forum pamięta, żeby kiedykolwiek Pływak przyznał się do pomyłki?
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 16:48   

Powiem szczerze, że zaciekawiłem się tematem, bo robię poprawne wyświetlanie się obrazków w LIGHTBOXie. Teraz jest źle i próbuję to poprawić. Wciągnąłem się w temat bo wydaje się ciekawy. Są zmiany, jest jakiś opis prac, są fotki. Jest okej. Też napisałem o kolorach, mimo, że było wcześniej o tym pisane. Sorry w takim razie ;)

Myślę, że gdyby posty były napisane przez kogoś innego niż Pływak nie byłoby tematu :) A tak jest sensacja. Być może, że potrafię się zdystansować od jego postów, to zdziwiła mnie reakcja.

Moja opinia na ten temat jest moją prywatną nie związaną z funkcją administracyjną.
Nie zależy mi na zmianie decyzji i cofnięciu warna. Zwróciłem na to uwagę w toku dyskusji w temacie.

Śmietnik jest, ale zaczął się już dużo wcześniej. Jeśli o mnie chodzi, moje posty odnośnie koloru czerwonego możecie wywalić do kosza. Obrazki mogą trochę szwankować, ale spróbuję to poprawić. Gdyby ktoś się pytał - błąd - zgłosił Pływak :)

Pozdrawiam i więcej dystansu i luzu, bo teraz też podobnie jak Pływak uważam, że go brakuje i znowu się tworzą jakieś nieprzyjemne sytuacje. Poniekąd sam trochę ją podgrzałem, dlatego zamierzam już nie dyskutować. Ogarnięty mod niechaj przeczyści niczym laxigen ten temat nieco.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 16:58   

MaReK, ja się jeszcze nigdy o nic o Pływaka nie czepiałem, ale miarka się przebrała.
Poza tym mówisz, że gdyby szydził ktoś inny to nie byłoby nagonki... Owszem, byłaby. A że Pływak ma swoją 'markę' na forum to chyba też o czymś świadczy. ;)
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 17:04   

Jezuu ile wy piszecie zanim ja zrobię wyślij, to już jest 10 tematów ;)
A mail się spóźnia i jeszcze podaje złą godzinę :P

greg-si napisał/a:
To po co to:

To była odpowiedź dla kzrra.
Gdyby zależało mi na zmianie decyzji pewnie napisałbym w w/w temacie, a nie tu publicznie.
Tutaj się zastanowiłem głośno i trochę wystraszyłem, że jak się ma inne zdanie niż autor to można się stać ofiarą regulaminu :) Ale może zbyt pochopnie tak oceniłem.

greg-si napisał/a:
Jako osoba wszechwiedząca, oświecona i wszechstronnie utalentowana powinieneś wiedzieć by się nie powtarzać. Ale Ty wolisz pisać pomimo tego że Markzo przestał reagować na Twoje i innych zaczepki.

Odniosę się do tego mimo, że nie do mnie pisane.
Gdzie są te zaczepki? Może ja już jestem tak zdystansowany, że tego nie widzę ;)

Krzysi3k napisał/a:
Ciągle masz racje, ciągle wszystko wiesz najlepiej, dyskusji z Tobą nie ma.
Czy ktoś na tym forum pamięta, żeby kiedykolwiek Pływak przyznał się do pomyłki?

Z Pływakiem jest trochę tak jak z maciejem kiedyś. On po prostu potrafi bronić swoich argumentów i jemu chce się to robić. Przez to pewnie zdobywa wielu przeciwników, bo nie każdy potrafi się przyznać do błędu, który on wytknie :)

Przyznaję, że jest wkurzający i czasami sam mam go dość, ale uważam, że ma trafione komentarze i w większości przypadków zgadzam się z jego zdaniem. Osobiście go nie znam, nie wiem nawet jak ma na imię ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 17:09   

MaReK, mi zarzucasz że bronie Pływaka (co nie jest prawdą) a sam to Robisz...
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 17:57   

MaReK napisał/a:
Gdzie są te zaczepki? Może ja już jestem tak zdystansowany, że tego nie widzę ;)

Sam środek 41 strony.

MaReK napisał/a:
Z Pływakiem jest trochę tak jak z maciejem kiedyś. On po prostu potrafi bronić swoich argumentów i jemu chce się to robić.

Co innego bronić a co innego wałkować jedną rzecz kilka razy. Jak dałem tego warna to wiedziałem że będzie burza i zaraz znajdą się obrońcy krzy... znaczy wolnego słowa.
To że ktoś nie lubi czerwonego to luz. Ja to Markowi napisałem jeszcze jak miał kv że mi to nie leży. Jemu się to podoba szanuję to i jest spoko. Tak samo z silnikiem. Dla mnie po fotach wisi krzywo ale skoro Markzo ma go przed oczyma i widzi wszystkie poduchy, silnik nie wyskakuje z komory to jest ok. To jego samochód, jego myśl, jego styl.
Nie będę co drugi post pisał zrób to czy tamto.
Po co się powtarzać, stosować jakieś głupie porównania że nieodizolowany stożek to wieś a odizolowany to hi-tech?
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wakacje czas zacząć .
borsi Offtopic 16 Czw Lip 01, 2010 21:40
kzrr
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów warszafka (wycięto z tematu "Zlot a powódź")
Perez Offtopic 64 Pon Maj 31, 2010 23:16
azer
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink