Forum Klubu ROVERki.pl :: *** BiałystoK *** 2016***
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
*** BiałystoK *** 2016***
Autor Wiadomość
Ignas 



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 46

Rover 75

Wysłany: Nie Lut 17, 2013 09:47   

postaram się jak najszybciej cos tam zrobić i wrzucic ;) staram się zaglądac tutaj regularnie więc jak tylko cos będzie postaram się zjawić :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 17, 2013 09:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pafcio88 



Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Białystok



Wysłany: Nie Lut 17, 2013 11:54   

Witam
Polecicie jakiegoś dobrego mechanika w Białymstoku do wymiany rozrządu i paru napraw w roverku 620 ? :-)
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Lut 17, 2013 14:50   

Ignas, witamy i jak najbardziej zapraszamy na spoty. :)
Cytat:
Witam
Polecicie jakiegoś dobrego mechanika w Białymstoku do wymiany rozrządu i paru napraw w roverku 620 ?

Swego czasu rozrząd w swoim poprzednim silniku robiłem w Martomie na kawaleryjskiej.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
pafcio88 



Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Białystok



Wysłany: Nie Lut 17, 2013 17:08   

Może ktoś jeszcze coś poleci o martomie słyszałem kiepskie opinie.
 
 
Ignas 



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 46

Rover 75

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 21:25   

Cześć to znowu ja ;) możecie powiedzieć gdzie można pod komputer swoje auto podłączyć w Białymstoku lub okolicach. zapala mi się kontrolka abs i od hamulców i nie wiem co się dzieje. Po zgaszeniu silnika i ponownym odaleniu problem znika. czytałem że może być problem z czujnikiem a najprawdopodobniej to przetarte kable ale ja w temacie machanikowania jestem kompletnym laikiem i nie poradze sobie sam nawet z szukaniem tego będę wdzieczny za odpowiedź;)
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Sob Lut 23, 2013 12:01   

Ignas napisał/a:
Cześć to znowu ja ;) możecie powiedzieć gdzie można pod komputer swoje auto podłączyć w Białymstoku lub okolicach. zapala mi się kontrolka abs i od hamulców i nie wiem co się dzieje. Po zgaszeniu silnika i ponownym odaleniu problem znika. czytałem że może być problem z czujnikiem a najprawdopodobniej to przetarte kable ale ja w temacie machanikowania jestem kompletnym laikiem i nie poradze sobie sam nawet z szukaniem tego będę wdzieczny za odpowiedź;)

Pewnie to wina któregoś z czujnika. joannak25, ma tam jakiegoś mechaniora z kompem który łączy się bez problemu z R75. :)
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Ignas 



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 46

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 23, 2013 20:14   

jak wejdzie to mam nadzieje, że mi podpowie kto to i gdzie;) chyba ze to jakas tajemnica;p
 
 
joannak25 




Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 284
Skąd: Białystok



Wysłany: Nie Lut 24, 2013 12:56   

Oto i jestem, najwytrwalszy klient mechaników w mieście Białystok :D
Hehe też ze 2 tyg temu przerabiałam temat czujnika ABS-u, z tym że u mnie nie działał też prędkościomierz, więc wiadomo było w którym kółku leży problem. Czujnik ABS tym razem kupiłam najtańszy na Allego za 50 zł, zobaczymy jak długo pociągnie.

Jeśli chodzi o podłącznie do kompa to ja jeżdże do Elcaru, ul. Pułkowa 8, tel. 85 653 86 75. Koszt to 60 zł, facet podłącza się bez problemu, Boschem. Niedługo dostanę tam kartę stałego klienta, mechanik tam już pamięta, ze na błąd z sondy lambdy za katem ma nie zwracać uwagi.
Jak będziesz wiedział już co do wymiany to być może zapoznam Cię z moim kolejnym mechanikiem :grin:
 
 
Ignas 



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 46

Rover 75

Wysłany: Nie Lut 24, 2013 14:56   

jeżeli tutaj będzie do wymiany tylko czujnik bądź te kable to mam znajomego który powinien mi to szybko i nie drogo zrobić;) jak będą jakieś grubsze naprawy to wtedy zapewne skorzystam ;) a co myślicie na temat zakładu przy nowym Auchan bodajże o nazwie Lenarciak. dobry zly tani drogi??


poczytałem teraz opinie o tym warsztacie i są strasznie kiepskie. piszą że to jakiś naciągacz, który nic nie potrafi zrobić.... mam mieszane uczucia... hehe
 
 
joannak25 




Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 284
Skąd: Białystok



Wysłany: Nie Lut 24, 2013 16:10   

Tego konkretnego warsztatu akurat nie znam, ale ogólnie moja opinia o warsztatach i mechanikach nie jest najlepsza. Jak się im nie patrzy na ręce i nie pilnuje to większość z nich to wykorzysta. A jak wyczują, że klient lub nie daj boże klientka nie zna się kompletnie na rzeczy, to już można czuć się lżejszym o grubą kasę. Niestety sama się o tym boleśnie przekonałam.
Nie twierdzę oczywiście, że wszyscy to oszuści i partacze, ale wiem jedno - trzeba uważać :neutral:
 
 
Ignas 



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 46

Rover 75

Wysłany: Nie Lut 24, 2013 17:36   

Czyli jechac smialo do tego Elcaru?
 
 
joannak25 




Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 284
Skąd: Białystok



Wysłany: Nie Lut 24, 2013 18:00   

Ja tam jeżdżę i póki co zawsze pomagało mi to rozwiązać problem, w dodatku cena chyba dosyć przystępna. Mnie zawsze obsługiwał taki młodszy, niski facet, który przynajmniej mówi mi co jest odpowiedzialne za jaki błąd, a nie tylko nazwę błędu, ale ja pewnie wyglądam na ofiarę ;)

Poza tym mój samochód nie chciał się łączyć z innymi komputerami. Jak do tej pory udało się tylko na T4 (najbliższy w Warszawie) i z tym właśnie Boschem. I nawet nie zbliżaj się do Bialmotu na Elewatorskiej, to był kiedyś serwis Rovera. Twierdzą, że też mają T4, ale nikt go nigdy nie widział na oczy. W czasie kiedy podłączają samochód nie wpuszczają nikogo do warsztatu, a to wszystko w cenie jedynie 120 zł. :o
 
 
JacK 



Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 246
Skąd: Białystok



Wysłany: Nie Lut 24, 2013 18:10   

w bialmocie byłem przy podłączaniu kompa :) i to jest zwykły laptop :D i płytki maja jakieś przegrywane, a nie żadne tam oryginały :P program wyglądał na serwisowy :) kable to mają oryginalne bo jest ich pare kolorów i ten taki moduł miedzy kompem a autem to chyba oryginał. ale nie pamietam :P
 
 
Jerzyk 



Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 1



Wysłany: Nie Lut 24, 2013 21:59   

Witam serdecznie kolegów.Mieszkam w Zambrowie.Od niedawna Rover 75.śledzę Wasze posty.Narazie swoim 75 przejechałem 1000km i nie mam problemów.Miło poczytach o swoich ziomalach.Pozdrawiam. :)
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 25, 2013 10:55   

Jerzyk napisał/a:
Witam serdecznie kolegów.Mieszkam w Zambrowie.Od niedawna Rover 75.śledzę Wasze posty.Narazie swoim 75 przejechałem 1000km i nie mam problemów.Miło poczytach o swoich ziomalach.Pozdrawiam. :)

Witamy i zapraszamy na spoty. :)
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
kondzio508 



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 400
Skąd: B-stok



Wysłany: Pon Lut 25, 2013 11:02   

JacK,

Jechaleś w środe 20.02 na ciolkowskiego laweta ? bo chyba trąbiles ale w ostatniej chwili Cię zauwazylem z Leszczem :D wracaliśmy z lotni ;D
 
 
 
joannak25 




Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 284
Skąd: Białystok



Wysłany: Pon Lut 25, 2013 11:32   

JacK, tez Cię niedawno widziałam na skrzyżowaniu Wiejskiej i Zwierzynieckiej/Kopernika, ale akurat jechałam Audikiem więc przemknęłam niezuważona :P

Jerzyk, hello :)
 
 
Ignas 



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 46

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 25, 2013 12:31   

dobra dzieki za rady:) odezwe sie co i jak po kontroli ;)
 
 
JacK 



Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 246
Skąd: Białystok



Wysłany: Pon Lut 25, 2013 22:09   

kondzio508 napisał/a:
JacK,

Jechaleś w środe 20.02 na ciolkowskiego laweta ? bo chyba trąbiles ale w ostatniej chwili Cię zauwazylem z Leszczem :D wracaliśmy z lotni ;D



Tak to ja tez w ostatniej chwili Cię poznałem :P

[ Dodano: Pon Lut 25, 2013 22:09 ]
[quote="joannak25"]JacK, tez Cię niedawno widziałam na skrzyżowaniu Wiejskiej i Zwierzynieckiej/Kopernika, ale akurat jechałam Audikiem więc przemknęłam niezuważona :P

pewnie ja bo czesto tamtędy wracam do domu :)

powitać nowych ziomków :D
 
 
joannak25 




Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 284
Skąd: Białystok



Wysłany: Wto Lut 26, 2013 12:45   

Znacie jakies miejsce w Białym gdzie mają tester na obecność CO2 w płynie chłodniczym?
Spierdziela mi płyn i to już takie ilości, że nie mogę udawać że nie widzę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink