Forum Klubu ROVERki.pl :: British Cars Owners Meeting 2013 - Frenstat Czechy - 25 maja
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
British Cars Owners Meeting 2013 - Frenstat Czechy - 25 maja
Autor Wiadomość
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Sro Maj 08, 2013 20:25   

Dołączyć swoim flagowym modelem czyli galeonem największym I (hi hi )
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Maj 08, 2013 20:25   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Maj 08, 2013 22:22   

Na pewno będziemy spotykali się gdzieś po drodze, może w okolicach granicy i dalej do Czech pojedziemy w kolumnie. Bliżej terminu obgadamy, co i jak.

Zapytałem na ich forum, czy założą jakiś osobny temat i czy będą jakieś szczegóły. Zobaczymy, co odpiszą :)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Maj 13, 2013 10:07   

Emes, co odpisali?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Maj 13, 2013 23:06   

Pojawiły się szczegóły.

Link do informacji, wymaga logowania

Zlot w Frenstat będzie 2-dniowy. Noclegi i wyżywienie zapewniamy sobie we własnym zakresie - poprzez rezerwację we wskazanym miejscu - do wyboru kemping, hostel i hotele.

W sobotę organizowany jest rajd. Impreza podobna jak u nas - niestety na forum nie ma wiele szczegółów co do samej formy rajdu. Organizatorzy zapewniają jedynie, że będziemy potrzebowali dobrego pilota, mapy, a nawigacja w niczym nie pomoże :)
Udział w rajdzie wymaga rejestracji na miejscu zlotu najpóźniej w sobotę do 9:30. Rajd rozpoczyna się o 10:00. Planowane zakończenie rajdu około 17:00.
Później integracja :)

Tyle udało mi się wyłapać z forum.

Poniżej podaję tłumaczenie informacji od organizatorów (Google Translator):

Cytat:
XVII. BRITISH CARS SPOTKANIE właściciela - Frenstat 2013

XVII BCOM spotkań dla całej brytyjskiej marki nadchodzi. Numery startowe są w druku dzisiaj, odwzorowane ośmiu godzinom i przygotowany do przerażających momentów, które mogą wystąpić, jeśli planują Państwo przyjazd po 9,00 h wtorek 25 maja 2013 w początku obozu w Frenstat.

Cała impreza jest dla właścicieli samochodów marki Austin, Morris, wszystkie rodzaje Mini, Rover, Jaguar, MG, Triumph, Lotus, Marcos, i inni. Przyjmowanie samochodów, wpis numerów jest możliwe w piątek wieczorem i sobotę rano od 8,00 h w obozie. W tym roku kontroli pojazdów pod kątem zgodności z uczciwości konkurencji.

Program - Pierwsze kroki w obozie około 9,30 i debaty, czy to działa na 10,00 startu Rajdu Frenstat.
Ten rok będzie bardzo ważna debata, bo po 13 rok nawigacji wg trasy rajdu dopasować do nowego formatu niepewny rajdu.
Kliknij w obozie, trasa prowadzi z powrotem do grzbietach Beskidów. Na pewno nie pożałujesz, jeśli masz ze sobą kompas, linijka, dobry nawigator, mapy również polecane. Nawigacja nie działa, przykro mi - azymut funkcje zazwyczaj nie. Również Wujek Google nie pomaga.
Frenštátská rajd odbywa się zgodnie z dokumentami, do normalnej pracy. Pobierz ostatni przed rozpoczęciem pasażera - dostać się tu w umowie forum.
Cel będzie obóz około 17h, po publikacji wyników oceny. Nagrody i puchary Jesteśmy gotowi, czekamy na Wasz udział.

KAM przyjazd: Rejestracja jest do 09,30 h sobota, 5.25 pole kempingowe w Frenstat - do parku wodnego można trafić bez najmniejszych problemów, obóz jest tuż obok.
Caravan Park Frenštát PR, Dolna 1807 744 01 Frenštát pod Lokalizacja GPS: 49 ° 33 '15 .64'' N, 18 ° 12 '14.91'' E Web: http://www.autokemp-frenstat.cz

Jeśli książka http://www.autokemp-frenstat.cz/rezervace kemping, weź ręcznik lub nawet kostium kąpielowy.
Kto przychodzi z małymi dziećmi, spakować mały ogrzewanie ich, kabiny ogrzewa tylko prądem nocy.

Proszą nas o rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej, otrzymasz email z potwierdzeniem powrotem. Dość domek jest już wprowadzone. Zgadzam się, lub tutaj na forum do dzielenia się 4 i 8-osobowe domki, czy jest on niepotrzebnie zapłacić w całości. Alternatywnie, wybierz namiot lub hotelu gdzieś w pobliżu, możliwość wystarczy. Więc nie wahaj się z zastrzeżeniem, uczestniczyć i http://www.namrdracing.com.

Tak więc przez 14 dni!



Wersja oryginalna:

Cytat:
XVII. BRITISH CARS OWNERS MEETING - Frenštát p. R. 2013

Sedmnáctý sraz BCOM pro všechny britské značky se blíží. Startovní čísla jsou v tisku, dnes jsme 8 hodin mapovali a připravovali Vám hrůzné okamžiky, které si můžete prožít, pokud se dostavíte po 9,00 h v sobotu 25.5.2013 na start do kempu ve Frenštátě.

Celý sraz je pro majitele vozů značek Austin, Morris, všech typů Mini, Rover, Jaguar, MG, Triumph, Lotus, Marcos a dalších. Přejímka vozů, vylepení čísel je možné v pátek večer a pak v sobotu ráno od 8,00h přímo v kempu. Letos bude přejímka vozů pro dodržení regulérnosti soutěže.

Program – začínáme v kempu v cca 9.30 rozpravou a pokud to klapne v 10.00 startem Frenštátské Rally.
Letos bude rozprava velmi důležitá, protože po 13. ročnících navigačních rally dle itineráře nasadíme nový formát orientační rally.
Start je v kempu, trasa povede opět na hřebeny Beskyd. Určitě neprohloupíte, pokud si přivezete buzolu, pravítko, dobrého navigátora, mapy rovněž doporučujeme. Navigace nepomůže je mi líto - funkce azimut obvykle nemají. Rovněž strejda google moc nepomůže.
Frenštátská rally se jede dle podkladů, za běžného provozu. Obstarejte si nejpozději před startem spolujezdce - si ho zde na fóru domluvte.
Cíl bude v kempu okolo 17h, vyhlášení po vyhodnocení výsledků. Ceny a poháry máme připraveny, tešíme se na Vaši účast.

KAM přijet: registrace je max. do 09,30 h v sobotu 25.5. v Autokempu ve Frenštátě - k Aquaparku lze trefit bez problémů, kemp je hned vedle.
Autokemp Frenštát p.R, Dolní 1807 744 01 Frenštát pod Radhoštěm Poloha GPS: 49°33' 15.64'' N, 18°12' 14.91'' E Web: http://www.autokemp-frenstat.cz

Pokud si rezervujete ubytování v kempu http://www.autokemp-frenstat.cz/rezervace , vezměte si ručníky a případně i plavky.
Kdo přijedete s malými dětmi, přibalte si malé topení sebou, sruby topí pouze noční proudem.

Žádají nás o rezervace přes jejich web, přijde Vám i potvrzení emailem zpět. Dost chatek je již zadaných. Dohodněte se případně ZDE na FÓRU na sdílení 4 a 8 lůžkových chatek, ať je zbytečně neplatíte celé. Případně zvolte stan nebo ubytování někde poblíž, možností je dost. S rezervacemi tedy neváhejte, účastní se i http://www.namrdracing.com .

Tak za 14 dní!



W związku z powyższym, proponuję wyjazd na 2 dni - nocleg na kempingu (w domku), ewentualnie hostel czy hotel - w zależności od preferencji :)

To kto jest ostatecznie zdecydowany na wyjazd do Czech?

Zapytałem też na forum klubu Mini - MKP - zobaczymy, czy od nich ktoś się wybiera. Można byłoby połączyć siły :) W ubiegłym roku mieli solidną reprezentację, może w tym roku też się wybiorą :)


Lista chętnych, jaką zebraliśmy do tej pory:
1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem?
3. soviet100, z noclegiem?
4. Tomek001 - jako pasażer, ale nie na gapę :) Z noclegiem?
 
 
 
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 18:38   

O której w ogóle chcecie jechać przez BB ?
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Maj 14, 2013 20:04   

Jeżeli chodzi o ekipę z Wrocławia to nie będziemy jechali przez Bielsko-Biała. Wspomniałem juz wcześniej, że bedziemy się najpewniej spotykali na S1.
 
 
 
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 20:27   

Gdzie na S1?
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Maj 14, 2013 20:56   

Pewnie pomiędzy Gliwicami a granicą. Chyba, że planujesz jechać przez Cieszyn?
 
 
 
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 21:37   

Ja jadę przez Cieszyn S1 .
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Maj 14, 2013 21:41   

Dobra. Będziemy musieli w takim razie pomyśleć. A jak nie da rady to spotkamy się na miejscu.
 
 
 
Jordan87 




Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 412
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 21:51   

1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem?
3. soviet100, z noclegiem?
4. Tomek001 - jako pasażer, ale nie na gapę Z noclegiem?
5. Jordan87 z noclegiem (kemping?) możliwe że zabiore dwie osoby ze sobą, ale to potwierdzę :)

Dzięki emes za cynk, ostatnio zabiegany nie mam nawet czasu zajrzeć na forum ;)
 
 
camaro17 




Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 22:00   

Ja potwierdzam na chwile obecna swój wyjazd. Emes jutro się z tobą skontaktuje w sprawie noclegów .
 
 
 
sobierw 




Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 193
Skąd: Konin



Wysłany: Wto Maj 14, 2013 22:13   

ja będę mógł potwierdzić swój udział dopiero w weekend muszę przedyskutować to ze swoją połówką :|
co do noclegów też bym chciał powierzyć ten temat komuś z kolegów :) może Emes-owi ale dopiero w sobotę.

czy znane są koszty ów noclegu??
_________________
R75 Tourer PN53721
R75 Salon PN68140
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Maj 14, 2013 22:18   

W takim razi mamy do tej pory 3 osoby z noclegiem. Jeżeli Jordan87 zabierze znajomych, to mamy 5 osób z noclegiem. Jak pozostali?

Cennik Autocamp Frenstat - tam polecają rezerwować noclegi: http://www.autokemp-frens...20dph%20pl1.pdf

W zależności od liczby zainteresowanych dobierzemy liczbę domków :)

Co do tego, kto robi rezerwację - dobierzemy się w grupy i zdecydujemy, kto co rezerwuje - poczekajmy na potwierdzenia od zainteresowanych wyjazdem :)

1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem
3. soviet100, z noclegiem?
4. Tomek001 - jako pasażer, ale nie na gapę Z noclegiem?
5. Jordan87 z noclegiem (kemping?) możliwe że zabiore dwie osoby ze sobą, ale to potwierdzę
 
 
 
Tomek001 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 55



Wysłany: Wto Maj 14, 2013 23:14   

Niestety, nie pojadę... Szkoda przegapić taką imprezę, ale nie będę miał wtedy wolnego.

Wczoraj wróciłem właśnie z Austrii (jechałem przez Brno, Olomouc), później nową autostradą i nie mam dobrych wieści. Mimo, że cała autostrada jest właściwie niedokończona, ale bardzo dobrze przejezdna to w Mszanie przy tym problematycznym moście jest ok. 10km objazd. Znaki dobrze prowadzą, ale w godzinach szczytu (a tak jechałem...) korkuje się. Po godzinie 19 jak wracałem to już żadnego korka nie było i w sumie nawet autostrada pusta.

Uwaga! Niby pusto, a na poboczu stała Octavia Kombi i kogoś zgarnęli podejrzewam na video radar. Także trzeba się pilnować, bo droga zachęca do sprawdzenia vMax.
 
 
Jordan87 




Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 412
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Sro Maj 15, 2013 06:26   

Fuc....

Jakos wczoraj zakodowałem sobie ze to w czerwcu, przez te pierwsze posty w temacie (olmouck). Na 25 już mam dwie sprawy umówione.

Pierwsza to odwożę z rana znajomych na lotnisko do Katowic, ale to praktycznie po drodze wiec mogę z Katowic uderzać na Czechy. Jak jeszcze druga przełożę to będzie git :)
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Maj 15, 2013 12:20   

Będziemy jechali w sobotę rano, więc pewnie na objeździe dużo nie stracimy.
Dobrze, że napisałeś, będziemy mieli na względzie :ok:

Na podstawie poniższej listy, zarezerwowałem za pośrednictwem strony domek 2-osobowy. Zobaczymy co odpiszą :)

Deklarujcie się jak najwcześniej, żeby starczyło dla nas miejsc :)

1. emes, z noclegiem
2. camaro17, z noclegiem
3. soviet100, z noclegiem?
4. Jordan87 z noclegiem - do potwierdzenia
 
 
 
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Sro Maj 15, 2013 21:06   

Ja w sobotę kończę robotę koło 14
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Maj 15, 2013 21:14   

To mamy problem rozwiązany ze wspólnym dojazdem :)
Będziemy czekali na Ciebie z obiadem - pewnie zabierzemy jakiegoś grilla, napitkę, popitkę i innego rodzaju soki bezbarwne i kolorowe :)

Zostajesz na noc?

Dodatkowa informacja: domków 2-osobowych już nie ma.
 
 
 
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Czw Maj 16, 2013 07:43   

Mogę zostać na noc problemu nie widzę za bardzo . Mam nadzieję tylko że trafię .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink