Forum Klubu ROVERki.pl :: Zator - Święto Karpia - Spot Roverków i MG 6,7 lipca 2013
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zator - Święto Karpia - Spot Roverków i MG 6,7 lipca 2013
Autor Wiadomość
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Lip 07, 2013 19:04   

Mam nadzieję że rybka konkretnie popłynęła :)
Szkoda że nie mogłem być.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lip 07, 2013 19:04   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 21:33   

Dzięki wszystkim za atmosferę i ogólnie za spendzenie miło czasu

Jak tam stanu? Żywy?:-)

Jeszcze tuż popowrocie trafił mi się kurs do kielc a na dobranoc kontrola tuż przed domem i się okazało że cały czas bez prawka jezdzilem w portfelu :-) .
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 21:42   

Fajnie było się z Wami znowu spotkać. Dziękuje Wszystkim za miło spędzony czas. Te Zatorskie klimaty są niespotykane do tego teatr jednego aktora i jego żony sprawił że mam rogala do tej pory :)
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Lip 07, 2013 21:57   

Dziękuję za kolejne spotkanie w Zatorze. Tym razem z noclegiem i atrakcjami nocnymi :)
Co tu dużo pisać, to był solidny weekend :)

Do zobaczenia na kolejnych imprezach klubowych.
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lip 07, 2013 22:22   

Bardzo się cieszę, że udało mi się w tym roku dotrzeć :)
Fajnie było znów Was wszystkich zobaczyć i spędzić razem ten czas- jak zawsze masa niezapomnianych chwil :D
Do następnego!
 
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 22:33   

Dziękuję i ja za kolejne miłe spotkanie, za zdyscyplinowanie w kuchni podczas przygotowywania pieczonki. To chyba już doświadczenie spowodowało, że każdy wiedział co ma robić. Z tego tytułu nie było przestojów i bardzo szybko i sprawnie zostały przygotowane poszczególne składniki, co z kolei pozwoliło na szybkie doprowadzenie pieczonki do stanu zjadliwości.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Stanuu 




Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 51

Rover 45

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 00:07   

Tuners Taa żyje i bardzo dobrze się czuje;p
_________________
Lepiej Jeździć Brytyjskim wynalazkiem niż Japońską zabawką.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 00:11   

Hejas ;)
Miałem poczekać z podziękowaniami, ale jak nie zrobię tego teraz, to nigdy... jak ze Zlotem :oops:

Mnie miało nie być, ale pomimo sprzeciwów Violli przybyłem do Zatora. Zator to tradycja, wmówiłem sobie, że jeśli się nie pojawię, dotknie mnie pasmo niepowodzeń ;) Nie mogłem zatem nie przybyć. Cieszę się, że znowu zobaczyłem znajome twarze :) Żałuję, że nie było moich dziewczyn ze mną, bo myślę, że przydałoby się Violli spotkanie z Eweliną i Martą, a także z resztą ekipy ;) Sama sobie jednak winna poniekąd, bo przecież ja ją namawiałem i warunki miała. Dzisiaj przemówiła do mnie po ludzku i powiedziała, że gdyby wcześniej wzięła wolne i była mniej zmęczona pracą, to by pojechała :) Teraz musi poczekać albo do jesiennego, albo do Zatora 2014 ;P

Chciałem podziękować wszystkim za miłą i niepowtarzalną atmosferę i za to, że jak to określił ktoś na radiu Cb (przygodnemu mobilkowi), nie mogło być inaczej z taką ekipą ;D

siemion_ - człowiek orkiestra. Doskonały organizator, który nawet po 6-ciu Jackach Danielsach czuwał nad wszystkim :) Dziękuję Ci mój drogi za dostarczenie "prażonego" do auta, za zakupy poranne oraz za desery lodowe w Oświęcimiu, za które nie oddałem Ci kasy!
Jeszcze raz przywieziesz na zlot lub spot to gówno grające na alarm, to je osobiście podepczę :P

Joa - za sympatyczną podróż tam i z powrotem :)

Maverik - za pomoc przy autach w wieczornej sesji kodingu i tuningu ;P Twoich gadżetów, które przy sobie masz nie powstydziłby się sam McGyver ;)

Ciufa - za możliwość podłączenia się do BMW, jego popsucia i dania mi możliwości naprawienia tego ;) Szkoda, tego czujnika, mam nadzieję, że da się to ogarnąć, bo nowy dość drogi. Zapraszam do wawy, włączymy dzienne, skalibrujemy czujnik. Najważniejsze jednak, że szyba się podnosi ;P Dzięki za prąd i pomoc przy odczytaniu sterownika ;D Dziękuje Ci również za dwa browarki :)

Kozik - dzięki za pogawędki i pomoc przy autach, za miernik i za listwę przede wszystkim, bez której nie naładowałbym wszystkich urządzeń ;D

stanu - za "Kino Mocne" ;D Podobnie jak siemion_ wspominam z uśmiechem tenże wieczór ;)

"żona" - dzięki za ogarnięcie kiełbasek na ognisku i za bohaterskie zmiany muzyki umilającej nam grillowanie :) To który folder był najlepszy? Różowy?

Just4 - mamy nadzieję, że się podobało. Nie tłucz tego DudekMiśa tak, bo chłopak okaleczony w każdym miejscu na ciele ;P

DudekMiś nie daj się :P

MiReK - dzięki za Harnasia, za dostarczanie trunku, za pomoc z przedłużaczem i narzędziami przy obróbce Twoich zegarów. Mam nadzieję, że wszystko gra i bucy :)
Następnym razem nie psuj tempomatu. W razie "w" obie Twoje mapy mam więc może działać.

Tuners i Dżoana - dzięki za udekorowanie auta czarną folią :) Jak się cieszę, że nie miałem nic w wydechu :P

Zetes - piękna kuchareczka z Ciebie była :) Wspaniale przyrządzone prażone :) Rozumiem, że to Ty stałeś na straży przepisu ;P

Ewelina - przekazałem całusy dla Violli ;) Proszę Cię dokarmiaj Thefa. Ty jesteś całkiem "okrąglutka", a on jak szczypiorek ;)

Thef - kiedy Ty przytyjesz ;D ?

Marcel, Marta, Ola - miło było Was ujrzeć po długim czasie absencji na forum ;) Przepraszam, że nie udało nam się pogadać dłużej, ale zająłem się robotą przy autach i zanim się zorientowałem, to już musieliście lecieć :(

BetJar - dzięki Wam za dostarczenie picia na sobotni wieczór ;)
Auto macie naprawdę fajne i mam nadzieję, że nie macie za złe rozbiórki auta, mimo tego, że problem leżał po stronie interfejsu, a właściwie jego operatora ;) Silnikowo auto jest wzorcowe. Pamiętaj o pompce sprzęgła (cieknie na uszczelce "wargowej"). Przykro mi z powodu pompki w baku.

emes mam nadzieję, że wszystkie graty skarbnikowe dowiozłeś do domu :)
Dzięki za pilnowanie i przy klejeniu mapy dla BetJara ;)

oraz wszystkim raz jeszcze za dobrą zabawę ;)

Do zobaczenia za rok ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Maverik 



Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 69
Skąd: Zabrze

MG ZR

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 02:01   

Te slowa wypowiedziane przez CB do mobila ktory wdal sie z rozmowe w drodze powrotnej to moje slowa bo jak moglo byc inaczej skoro jestesmy tak zgrana pozytywnie zakrecona rodzinka.pozdrowionka :)
 
 
szaman 




Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 14
Skąd: Cieszyn



Wysłany: Pon Lip 08, 2013 21:41   

Ja tez dziękuje za mile spędzony czas i fajnie ze moglem was poznać :D
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pon Lip 08, 2013 22:53   

Dziękujemy za wspaniałego zlocika.

MaRKowi za dodanie mocy :mrgreen: , to jednak nie pompa w baku tylko czujnik wałka nierządu sorki rozrządu, dzisiaj też nie odpalił pomimo pełnego baku, pomogło wystudzenie w/w czujnika.

Ciufciakowi wielkie dzięki za prąd do aku.

Joa ślicznie dziękuję za nr. tela do MaRKa.

Maverik podziękował za klucz 13.

Zetes pieczonka zajefajna.

Ech, co tu wymienić, wszystkim Wam dziękujemy i do zobaczenia na jesiennym.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 22:56   

BetJar napisał/a:
pomogło wystudzenie w/w czujnika.

Czyli w czasie wycieczki po ropę odstał swoje i zakrzywił diagnozę ;) To nawet chyba lepiej :) Podmiana łatwiejsza, ale nie wiem jak z kosztami ;)

BetJar napisał/a:
MaRkOwI za dodanie mocy :mrgreen:

Nie ma za co ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pon Lip 08, 2013 22:59   

MaReK napisał/a:
Czyli w czasie wycieczki po ropę odstał swoje i zakrzywił diagnozę

Dokładnie tak, koszta muszą być.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Czw Lip 11, 2013 22:18   

jakies foty ?
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Lip 15, 2013 19:19   

Gorąca prośba do tych, którzy robili zdjęcia - wklejajcie linki do zdjęć :)
 
 
 
Just4 




Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 102
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pią Lip 19, 2013 10:42   

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA EXTRA IMPREZE :))) Dawno się nie nasłuchałam tyle Disco Polo, co za sprawa "męża" Stanuu :P... Było świetnie :)


MaReK napisał/a:
"żona" - dzięki za ogarnięcie kiełbasek na ognisku i za bohaterskie zmiany muzyki umilającej nam grillowanie :) To który folder był najlepszy? Różowy?


W imieniu "żony" (która ociąga się w ząłożeniu konta na forum :)) dziękuję za wspólne kiełbaskowe szaleństwo, klimat imprezy i świetną zabawę. Cytuję: "Było kapitalnie!!!"

MaReK napisał/a:
Just4 - mamy nadzieję, że się podobało.


A w swoim imieniu pytam czemu miałoby mi się nie podobać? :P Się podobało i jak wszystko pójdzie dobrze, to na kolejne Święta Karpia tez się wybiorę... a co...

MaReK napisał/a:
Nie tłucz tego DudekMiśa tak, bo chłopak okaleczony w każdym miejscu na ciele ;P


Mareczku... Toż to pomówinia są... Ja na mojego Dudka, to ręki nawet z kwiatkiem nie podnoszę :P Ta rozbita głowa, to akurat nie moja sprawka..... nawet nie chce wiedzieć, gdzie ją wsadzał, że aż tak się uszkodził ;))

pozdrawiam i do zobaczenia
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Meg 



Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 5



Wysłany: Pon Lip 22, 2013 14:55   

Żeby nie było...
Just4 napisał/a:
W imieniu "żony" (która ociąga się w ząłożeniu konta na forum :))


Osobiście chciałabym Wam podziękować za ten niezapomniany weekend, pełen niespodzianek ;)

Just4 i DudekMiś - za zaproszenie i bezpieczny transport :)
siemion_ - świetna organizacja
Zetes - wyśmienite prażone
... (tak bezpieczniej, by uniknąć gafy) - za towarzystwo przy grillu oraz pomoc przy ogarnianiu kiełbasek

MaReK napisał/a:
To który folder był najlepszy? Różowy?

i memu "mężowi" Stanuu - za ten różowy folder :D

Miło było Was poznać i mam nadzieję, do zobaczenia na następnym zlocie :)

Meg - "żona" Stanuu ;)
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Pon Lip 22, 2013 20:11   

Meg, a na forum na dłużej czy tylko na chwile wpadłaś ? ;)
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
Stanuu 




Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 51

Rover 45

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 21:31   

Oo szkoda że trochu nie pamiętam tego różowego folderu;p
_________________
Lepiej Jeździć Brytyjskim wynalazkiem niż Japońską zabawką.
 
 
Meg 



Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 5



Wysłany: Pon Lip 22, 2013 22:00   

Stanuu, jak możesz? Najważniejszego folderu nie pamiętasz?! :D

Ciufa napisał/a:
Meg, a na forum na dłużej czy tylko na chwile wpadłaś ? ;)


Być może na dłużej ;)

Pozdr.
M.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink