Forum Klubu ROVERki.pl :: Panowie pomocy ! Rover 200 1,8 vi- kupić czy nie ?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Panowie pomocy ! Rover 200 1,8 vi- kupić czy nie ?
Autor Wiadomość
Monika20080 



Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 1



Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 22:29   Panowie pomocy ! Rover 200 1,8 vi- kupić czy nie ?

Witam,

Jak w temacie,czy coś o tym autku Wam wiadomo?

http://allegro.pl/rover-2...3542944672.html







tekst z aukcji"

Witam, sprzedam samochod Rover 200vi 1,8 146 KM 280KKm przebiegu, B+LPG:

wyposazenie:

el.szyby, el.lusterka, el.szyberdach, wspomaganie kierownicy, klimatyzacja,abs, immo, centralny zamek, 2x Airbag, radio z cd+wzmacniacz

Instalacja gazowa Stag 3000, wtryski hana2000 (wszystkie papiery aktualne)

Alufelgi 15 cali

Komplet stalowych kol zimowych z oponami stan bdb

Obnizone zawieszenie

Deska rozdzielcza z mg zr

Fotele i kanapa z mg zr

Rozporka kielichow przod

Zmienione zderzaki na gladkie

Zmieniony grill i blenda z tylu

Przepustnica z ZR

Pod maska zamontowane sa takze przetworniki do ksenonow takze kwestia zalozenia palnikow



MINUSY/DO ZROBIENIA

Symiana podsufitki(zalana przez szyberdach(zrobione))

Szyberdach dziala tylko na uchylanie

Prawy przegub do wymiany

Przeglad 02.2014

OC 09.2013 konczy sie

Blacharka w dobrym stanie jedyne minusy to prawa strona przy tylnim kole wgniecenie (zdj)

Lewa strona lekko widoczne rysy (zdj)



Uszczelka robiona na wiosne. Generalnie auto swietnie sie prezentuje jak na swoje 16 latek, i daje mega frajde z jazdy, dynamiczne i zwawe. Sprzedaje poniewaz nie mam czasu nim jezdzic, gdyz mam jeszcze ZR i Sluzbowy;D

Dla chetnych mam jeszcze troche czesci m.in. org fotele z kanapa, sprezarke klimy, 2kpl sprezyn (seria i totalna gleba), przegub(ten do wymiany), kolektor powietrza, przepustnica i inne pierdoly gratis.

Zainteresowany? Dzwon 505582051 lum mail rieger@vp.pl CENADO NEGOCJACJI!!





"
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 22:29   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 21:22   

Już kiedyś był wystawiany za trochę wyższą cenę. Ta obecna wydaje się przystępna, ale patrzę przez pryzmat swojego egzemplarza (który być może przeceniam).

Widać, że auto od pasjonata marki, wiele elementów jest dokładanych z innych modeli. Trochę dyskusyjne są niektóre przeróbki, jak np. wycięcie wycieraczki tylnej.

Fajnie że zdjęcia pokazują również wady, jak cieknąca uszczelka pokrywy zaworów czy zalana podsufitka

Trochę niepokojące są szersze niż, przynajmniej u mnie, szczeliny łączenia różnych elementów nadwozia. Może to kwestia ujęcia na zdjęciach, może nadwozie jest wymęczone. Tylnym zderzakiem na pewno ktoś o coś zahaczył.

Należny zapytać, czy chromy na zderzakach zostały zaszpachlowane, czy zaspawane, może to wyglądać koszmarnie za jakiś czas przy pierwszym wariancie. Nie napisano w jaki sposób obniżono zawieszenie, jeśli są to same krótkie sprężyny przy fabrycznych miękkich amorkach, auto może się prowadzić niepewnie.
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
Michu160 




Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 26
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 22:40   

Cóż przygodę z Roverkami dopiero zaczynam, jednak w świecie motoryzacji siedzę od trzeciego roku życia.

Tak jak napisał Adam dobrze, że informują o wadach i cena wydaje się przystępna. Sam Rover prezentuje się świetnie! "Zaletą" jest też przebieg - jest wysoki i z tego co widzę nic nie wskazuje na to że cokolwiek było majstrowane. Sam szukam samochodu i śmieszą mnie auta które maja po 10 lat i przebiegi po 70-130 tys. Auto rodziców ma 5 lat i 125 tys. przebiegu a w kółko po podwórku nie jeżdżą...

Jeśli ja miałbym go kupić na pewno skupiłbym się na instalacji gazowej, sam Rover wydaje się niemalże ideałem, jednak na gazie łatwo się "naciąć".

Życzę udanego i przemyślanego zakupu!
Pozdrawiam Michał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Chcę kupić ROVERka"
piter34 Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lut 08, 2008 14:51
Brt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Chcę kupić Rover 45. Potrzebuję pomocy.
Kasik Chcę kupić ROVERka 36 Sro Gru 11, 2013 19:59
Kasik
Brak nowych postów [Rover 75] - opinie, pomóżcie Panowie
Malarate Chcę kupić ROVERka 1 Sro Wrz 12, 2012 16:29
brkzzz
Brak nowych postów witam Panowie R45 2.0 TD 113KM 2005r??
Fargo80 Chcę kupić ROVERka 2 Wto Maj 11, 2010 21:58
Fargo80



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink