Forum Klubu ROVERki.pl :: [R45] Proszę o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R45] Proszę o opinie
Autor Wiadomość
Lou86 



Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 12



Wysłany: Czw Lip 03, 2014 18:57   [R45] Proszę o opinie

Natrafiłem na taki egzemplarz http://olx.pl/oferta/rove...tml#0b6a1bdf89, jak oceniacie? mam do niego całkiem niedaleko. Dodam że wcześniej miałem 416 i bardzo się do niego zraziłem przez problemy z hgf, czy w dieslach rzeczywiście to nie występuje? Czy te silniki diesla mają dwumase?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 03, 2014 18:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Stanislaw 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 188
Skąd: Francja

Rover 75

Wysłany: Pią Lip 04, 2014 22:49   

W silniku diesla problemow z tzw hgf-em nie ma.Ten silnik diesla w tym Roverku jest bardzo fajny ekonomiczny w miare cichy jak na diesla,jezdzi sie nim bardzo dobrze.
Mialem taka 45-tke z tym silnikiem sprzedalem ale wspominam go z sympatia,z silnikiem nie bylo nigdy zadnych problemow a przejezdzalem nieraz po 2 tys km w ciagu 2 dni.
Ten silnik nie ma dwumasy.Wnetrze w tym aucie wyglada naprawde na zadbane,mialem taka sama tapicerke lecz nie byla tak czysta,chyba ze na zdjeciach to efekt jakiej manipulacji programami na komputerze,najlepiej ocenic to wizualnie,mnie auto sie podoba,cena ok,brak tylko zdjec silnika
Ale to tylko moja opinia

[ Dodano: Pią Lip 04, 2014 22:49 ]
Nie bardzo przy tej tapicerce pasuja mi podgrzewane fotele,ale moze i takie wystepowaly,tego nie jestem pewien
_________________
Stanislaw
 
 
komarek 




Pomógł: 32 razy
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Sob Lip 05, 2014 08:55   

Lou86 napisał/a:
miałem 416 i bardzo się do niego zraziłem przez problemy z hgf
raczej powinieneś zrazić się do mechaników, którzy nie potrafili tego naprawić ;)

co do diesla wszystko napisał już Stanislaw

co do egzemplarza:
- tapicerka mogła być wyprana/wymieniona itp. osobiście nie wierzę w 14 letnie diesle o przebiegu 200 tyś. km - a do Rka nietrudno o części i zawsze można wymienić kierownicę, tapicerkę itp. (rzeczy świadczące o przebiegu)
- z drugiej strony fotel całkiem wysiedziany więc pewnie tylko wyprany, natomiast kierownica wygląda jak nowa
- widać, że auto przygotowane do sprzedaży
- wygląda na tych zdjęciach przyzwoicie
- całkiem bogata wersja wyposażenia
- należałoby sprawdzić koniecznie, poza silnikiem oczywiście, nadkola czy nie mają tylko zamaskowanej rdzy i generalnie wszystko co może być rude
- poplamiony tył fotela kierowcy z kieszenią
- praktycznie nowy tłumik
- "Auto w REWELACYJNYM STANIE technicznym oraz wizualnym! Ślicznie utrzymane! WYJĄTKOWO ZADBANE i czyste w środku! 100% Bezwypadkowy! Oryginalny lakier! POLECAM! Auto bez dokładu finansowego!" ciekawy opis jak na ofertę prywatną, ale pod tym numerem nie było innych samochodów wystawianych - przynajmniej google o tym nie pamięta ;)

w sumie obejrzał bym sobie takie auto jak bym szukał 45
cena stosunkowo wysoka porównując do innych ofert allegro i mobile.de
_________________
R400 -> R75
 
 
Lou86 



Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 12



Wysłany: Sob Lip 05, 2014 13:13   

Dzięki serdeczne za opinie, to mi trochę rozjaśnia sytuację :) Myślałem pierwotnie nad seatem leonem I generacji ale ceny zaczynają się od 11 kafli, a tutaj mam autko za połowę tej ceny.

A jeszcze ciekawi mnie jak to jest z osiągami? idzie lepiej niż R45 1.6 w benzynie czy nie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] prosze o opinie
scub Chcę kupić ROVERka 4 Sob Paź 02, 2010 16:25
andyhell
Brak nowych postów [MG ZT-T] Proszę o opinie
Spiro Chcę kupić ROVERka 3 Nie Cze 23, 2013 12:20
Oskar
Brak nowych postów [R 25] Proszę o opinie...
servv Chcę kupić ROVERka 1 Sro Wrz 22, 2010 14:48
colin1983
Brak nowych postów [R45] Proszę o opinię
bolcik Chcę kupić ROVERka 7 Pon Wrz 05, 2016 13:10
bolcik
Brak nowych postów [R45 i R75] Proszę o opinię
ReFLeX Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lip 30, 2010 07:54
ReFLeX



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink