Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG TF] Prośba o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG TF] Prośba o opinie
Autor Wiadomość
PrzemonZly 



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: Polska



Wysłany: Wto Paź 07, 2014 21:19   [MG TF] Prośba o opinie

Witam!
Znalazłem to ogłoszenie, autko prezentuję się niesamowicie, zastanawiam się nad kupnem. Proszę o właścicieli tego autka o opinie, jadę z kolegą mechanikiem. Chciałbym wiedzieć na co powinniśmy zwrócić uwagę przy kupnie tego autka.
Pozdrawiam!


http://olx.pl/oferta/sprz...html#7d4feb5ed9

[ Dodano: Wto Paź 07, 2014 21:19 ]
Dodam że jest to przekładka z anglika, użytkowała ją kobieta i to ona jest właścicielką. Mówiła że pierwszym właścicielem był anglik i że sobie sprowadziła oraz zrobiła przekładkę. Posiada go już ponad 2 lata i jak sama mówi jeszcze jej się nic nie popsuło poza zwykłymi rzeczami typu rozrząd, oleje, filtry. Niestety właścicielka nie przebywa w Polsce.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Paź 07, 2014 21:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
wooy11 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 256
Skąd: Mielec

MG ZS

Wysłany: Pią Paź 10, 2014 19:07   

Nigdy nie miałem takiego samochodu ale powiem Ci co wiem na jego temat ;) Masz racje samochod wyglada niesamowicie bo to jest niesamowity samochód :) Silniki takie jak w roverach wiec to co sie tyczy silnikó benzynowych montowanych w Roverkach, tyczy sie tez tego MG, Samochodzik ten ma troche nietypowe zawieszenie a nietypowosc polega na tym że jest to zawieszenie hydrogazowe + standardowe amortyzatory(podobne jak to w roverach serii 100 z tym ze w 100 nie ma amortyzatorów), w sumie jest twarde wiec na komfort nie ma co liczyc ale za to prowadzi sie wysmienicie, zwroc uwage czy stoi na równym terenie PROSTO czy nie jest przechylony na jedna ze stron, jezeli tak to trzeba dopompowac płynu do zawieszenie z tej strony która jest niższa i tu moze byc problem bo nie zrobi Ci tego przypadkowy mechanik, wydaje mi sie ze chyba nie znajdziesz mechanika z pompa do nalełnienia tego zawieszenia, predzej znajdziesz na forum ludzi którzy maja taka pompe i moga to zrobić ;) ( mam takowa jako relikt i pamiatka po starej 100-jedenastce ), z tego co sie orientuje ten MGF ma elektryczne wspomaganie ktore czasami lubi sie dziwnie zachowywac, sciaga na jedna ze stron nawet jak zbieznosci sa ok i cisnienia w ukladzie zawieszenia i oponach wiec przygladnij sie jak dziala wspomaganie, dodam ze nawet jak jest OK to i tak trzeba sie troche do niego przyzwyczaic ale to nie jest problem.......tyle z mojej strony. Miałem okazje sie tylko przejechac jeden raz takim cudem i powiem ze.........poprostu "lata" po drodze i bez specjalnych systemów kontroli trakcji łyka zakręty z łatwoscią, czysta radość z jazdy :)
_________________
...jeżdzę tylko Roverami http://www.fotosik.pl/pok...7e9cb120a7.html ...10 lat turlałem sie wanną na kółkach (111L)
potem R400 a teraz MG ZS iTD 2.0
 
 
 
Tinuviel 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 75



Wysłany: Pią Paź 17, 2014 15:52   

Sprostuje powyższe: To jest TF, ma normalne zawieszenie, więc nie trzeba się przejmować tym czy równo stoi czy nie:)

W tym konkretnym aucie masz 1.8 bez VVC 135koni, to jest ponoć najlepsza wersja silnika, 15koni więcej niż w 1.8 z MGF a bez problemów z VVC, co nie czyni tego silnika jakoś super niezawodnym, o nie :)

Wygląd - no jak Ci się podoba to fajnie:) Nie wiem tylko czy przez modyfikacje maski wchodzi jeszcze koło zapasowe, chyba nie.
 
 
Smiejacy 




Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Robakowo



Wysłany: Pią Paź 17, 2014 18:48   

Obiektywnie wypas! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów MG ZS - Prośba o opinie
Lukasz_Konin Chcę kupić ROVERka 4 Czw Sty 19, 2012 19:35
borek88
Brak nowych postów [R25, iTD] Prośba o opinię
CC Chcę kupić ROVERka 5 Czw Lip 19, 2012 02:28
brkzzz
Brak nowych postów MG ZR prośba o opinie
damus88 Chcę kupić ROVERka 3 Pon Gru 15, 2014 22:08
j0zek
Brak nowych postów [R25] Prośba o opinie.
LukaszBDG Chcę kupić ROVERka 9 Sro Paź 12, 2011 13:01
bociannielot
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [r45]prosba o opinię
didzuridu Chcę kupić ROVERka 3 Nie Lip 15, 2012 12:44
szoso



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink