Zobacz temat - [R620] Mokre nogi pasażera i ubywający płyn chłodniczy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Mokre nogi pasażera i ubywający płyn chłodniczy

Mattheo - Pon Lis 16, 2015 20:54
Temat postu: [R620] Mokre nogi pasażera i ubywający płyn chłodniczy
Witam serdecznie, jestem szczęśliwym posiadaczem Roverka 620 SDI od ponad roku i ubolewam nad jednym problemem.
Otóż mam bardzo mokro w nogach pasażera aż wykładzina jest nasiąknięta. Myślę iż to wina nagrzewnicy bo ściana za komputerem jest sucha a za środkowym panelem jak włożę rękę od tyłu jest taka rurka ułożona w U i na niej jest gąbka, ta gąbka jest cała nasiąknięta widocznie płynem chłodniczym (płyn jest niebieski i ma ostry zapach takiego podobnego do spirytusu), podobny kolor ma podłoga pasażera pod dywanikiem.
Nie wiem dokładnie czego szukać a nie chcę rozbierać całego środka. Proszę o pomoc Was forumowicze :(
Chciałbym podkreślić że płyn dolewam raczej rzadko jakoś co 600km po 200ml.
Pozdrawiam.

R.E.D. - Sro Lis 18, 2015 23:25

sam sobie odpowiedziales - nagrzewnica lub jakies jej polaczenie, wiec chyba musisz rozebrac zeby sie dowiedziec :wink:
Mattheo - Czw Lis 19, 2015 05:39
Temat postu: Hmm
A jak najprościej się do tego zabrać by nie rozwalić pół samochodu? Trzeba na coś szczególnie uważać? Lubie majsterkować ale jak przy wszystkim trzeba chociaż trochę się zorientować. :roll: