Zobacz temat - [R75] Przepala bezpiecznik LPG + kontrolka spryskiwaczy...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przepala bezpiecznik LPG + kontrolka spryskiwaczy...

Apolyon - Nie Gru 06, 2015 16:07
Temat postu: [R75] Przepala bezpiecznik LPG + kontrolka spryskiwaczy...
Ostatnio przepala mi bezpiecznik od instalacji LPG, jakieś 2 miesiące temu miałem to samo, oddałem do gazownika na gwarancję bo to świeżo po jej założeniu i nie stwierdzili żadnej usterki, po prostu włożyli nowy bezpiecznik (również 15A) i auto jeździło normalnie aż do dziś.
Dzisiaj wyjeżdżając do miasta ok 10km wszystko było ok. Zaparkowałem na parkingu jednej z galerii, po powrocie przekręcam kluczyk i jeb, kontrolki zgasły bezpiecznik zjarany. Włożyłem nowy - przejechałem 10km z powrotem i na skrzyżowaniu znowu się przepalił... Koniec końców zapewne oddam do gazownika autko, jednak chciałbym prosić również Was o rady. Ktoś się spotkał z czymś podobnym?

Druga kwestia to ostatnio przymarzły mi spryskiwacze, dolałem płynu zimowego i od momentu odpalenia silnika świeci mi się kontrolka spryskiwaczy i po około 20-30 sekundach znika - dzieje się tak za każdym razem po ponownym uruchomieniu silnika. Płyn raczej mam bo wlałem pełne 4 litry :P Jakieś sugestie? Ubiegłej zimy takiego problemu z tym nie miałem.