Zobacz temat - rover 75 2,5V6
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - rover 75 2,5V6

kopciak12 - Czw Sty 14, 2016 12:05
Temat postu: rover 75 2,5V6
Witam, wiem ze juz nie raz prosiłem was o poradę i dzięki wam nie kupiłem ani jednego z wczesniej oglądanych egzemplarzy. Ten natomiast jest prze śliczny jestem wstanie go kupić tylko odpycha mnie ta szpara maski do zderzaka, dzwoniłem już i pytałem auto bezwypadkowe szyby oryginalne wszystkie. Mówił ze zderzak był malowany w Polsce bo był lekko przytarty, ale nie wie czemu taka szpara jest. Przebieg podobno oryginał. Co sądzicie ? http://allegro.pl/show_it...6785#f10cae3723
j0zek - Czw Sty 14, 2016 12:17

W Radomiu to wszystkie auta bezwypadkowe są ;)

Sprowadzony ze Szwajcarii - wysokie koszty opłat musisz doliczyć.

Dominoz - Czw Sty 14, 2016 12:19

j0zek napisał/a:
Sprowadzony ze Szwajcarii - wysokie koszty opłat musisz doliczyć.

Niby napisane jest, że opłacony, więc zostaje tylko rejestracja... (?)

aimp12 - Czw Sty 14, 2016 16:07

Jak dla mnie to cena troszkę za wysoka, nawet z tym wyposażeniem. Forumowego przedlifta bedąc pewnym jego historii kupisz za 11-13. Tutaj nie wiesz kto jeździł jak jeździł.
Jak już to zbijałbym cenę.
Odnośnie szpary międzi maską a zderzakiem to możesz podregulować zderzak, a nawet pas przedni. Dałoby się zrobić. Też miałem z tym problem

Vigoslaw - Czw Sty 14, 2016 16:32

Wygląda dobrze, przebieg realny, wersja max, zderzak może wisi po malowaniu, bo go zle założyli...
Poza tym za 15 k to bym go nie brał ;)

12 max, ale to już na mega napaleniu ;)

Pozdrawiam,

Vig

kopciak12 - Czw Sty 14, 2016 17:48

czy przebiegu 260tys. jest sens montowac gaz? i czy ktoś z was widział rovera w takim kolorze na żywo? robi wrażenie?
aimp12 - Czw Sty 14, 2016 18:00

Ta cena mnie odstrasza jakoś. Policz sobie ile by to wyszło jakbyś chciał gaz tam wsadzić.

Polcam to:
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=100868

sknerko - Czw Sty 14, 2016 19:57

longer86 ma chyba ten kolor
AdaskoC - Pią Sty 15, 2016 09:21

kopciak12, mialem dwa w tym kolorze, bardzo ładnie sie w rzeczywistości prezentuje. Cena fakt przesadzona.

Przebieg przynajmniej realny. Ale montowanie gazu w autach po takim przelocie różnie się kończy. Zalezy to od kondycji silnika. Porządny zakład pierw dobrze sprawdzi silnik przed montażem.

kopciak12 - Pią Sty 15, 2016 21:02

Czyli się nie opłaca? Jesli nie gaz to spalanie mnie zrujnuje;)
AdaskoC - Pią Sty 15, 2016 22:35

Ja mam w benzynie i jakos mnie jeszcze nie zrujnowało, nie ma tragedii :-)
kopciak12 - Nie Sty 17, 2016 12:20

za 100zl zrobisz 200km? Jeśli chodzi o ten przód to będę go w stanie złożyć tak jak powinien leżeć? Czy jeśli są pourywane chwyty to już tak zostać będzie musiało? dziwi mnie to bo jeśli jest to handlarz to czemu nie złożył tego idealnie na sprzedaż?
aimp12 - Nie Sty 17, 2016 17:39

Na pasie przednim który Ci idzie ze zderzakiem masz regulacje, i na samym zderzaku, w zależności jak trafisz w otwory ze śrubami. Jakby Ci nei wystarczyło możesz rozwiercić otwór na śrubę i przesunąć go jeszcze wyżej.
AdaskoC - Nie Sty 17, 2016 18:19

kopciak12, 200km spokojnie w trasie, w mieście trochę mniej :-)
stormbtl - Czw Sty 21, 2016 17:47

Oglądałem ten egzemplarz. Generalnie wygląda w porządku, jednak na zdjęciach nie widać kilku rzeczy. Z zewnątrz blacha, lakier, ładnie. W jednym miejscu przy progu trochę korozji. Na grillu z lewej strony na górze odchodzi chrom (trochę widać na zdjęciach). Siłowniki maski nie trzymają, na szczęście to niewielki problem. Mechanizm otwierania maski (pazur) uszkodzony. Zgubiona zaślepka prawego nadkola. W środku mimo dobrego stanu czuć trochę zmęczenie. Wewnętrzny plastikowy próg kierowcy oraz kieszenie w oparciach foteli są przykręcone śrubami, były oderwane. Podłokietnik tylny trochę uszkodzony - odpada zamknięcie. Z drewna w okolicach zegarka lakier się odkleił, dobrze widać na zdjęciach. Roleta tylnej szyby nie działa. No i boczek prawych przednich drzwi odpada, klamka też. Być może to kwestia spinek, nie wiem. No i te paskudne felgi, ale to już tylko kwestia gustu :) Biorąc pod uwagę, fakt, że trzeba w niego włożyć ok 2,5-3 tys. dla mnie cena zbyt wysoka.
georgekaskader - Pią Mar 25, 2016 07:33

Cena 12900, warto czy nie? Jak silnik i skrzynia.