Zobacz temat - [R200] nietypowy problem że wspomaganiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] nietypowy problem że wspomaganiem

Ludwik88888 - Pią Sty 15, 2016 20:33
Temat postu: [R200] nietypowy problem że wspomaganiem
Witam wszystkich ponieważ jestem tu nowy choć roverka mam już ładnych parę lat ale nie dawno padł mi silnik więc zmienilem na nowy i tu pojawił się problem wspomaganie przestało działać oczywiście zostało porządnie od powietrzne i zalane płynem o odpowiednich parametrach pytanie moje brzmi: czy w pompie występuje jaki zawór odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego ciśnienia w układzie albo jakby który szanowny kolegą posiadał schemat całego wspomagania srubka po srubce będę bardzo wdzięczny za pomoc
NoPE - Pią Sty 15, 2016 22:38

RAVE
Ludwik88888 - Sro Sty 20, 2016 20:00

Koledzy naprawdę proszę o pomoc bo szukał em na forum i nic nie znalazłem Poraż już któryś z rzędu odpowietrzylem wspomaganie brak powietrza w układzie i nadal nie działa niezależnie od tego czy zimny czy po przejechaniu 300 km. Proszę pomocy
sTERYD - Sro Sty 20, 2016 21:57

Zawór jest prędzej na maglownicy (gdyby był na pompce musialby iść dodatkowy powrót do zbiorniczka). Odłączales węże od pompki? W ktorym miejscu? Może zamieniłes je miejscami, albo puściłes cisnienie w przelew.
NoPE - Czw Sty 21, 2016 19:27

Ludwik88888 napisał/a:
który szanowny kolegą posiadał schemat całego wspomagania srubka po srubce będę bardzo wdzięczny za pomoc

RAVE
Na tacy trzeba podać.
Ludwik88888 napisał/a:
Koledzy naprawdę proszę o pomoc

My chętnie pomagamy dlatego odesłałem Cię do RAVE.

O ile mi wiadomo siłę wspomagania reguluje sprężyna zależnie od stopnia skrętu kierownicy. Może to się zblokowało?