Zobacz temat - Rover 75 polift 2004r. czy warto?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 75 polift 2004r. czy warto?

dedmike - Czw Mar 03, 2016 21:28
Temat postu: Rover 75 polift 2004r. czy warto?
Witam, na wstępie chciałbym się przywitać i prosić o opinie na temat n/w roverka. Przebieg chyba z kosmosu choć może skóra na kierownicy wytrzymuje tylko 50 tyś ;-) - widać na niej ślady zużycia jak przy przebiegach + 200 tyś km. Dodatkowo kierownica ma inny odcień drewna co chyba też nie jest normalne ale ja się nie znam i proszę o opinię w tym temacie. Może ktoś oglądał ten egzemplarz. Troszkę już stoi to ogłoszenie i cena niska.

link: http://otomoto.pl/oferta/...e-ID6yimGd.html

Dominoz - Czw Mar 03, 2016 21:34

Szkoda, że manualna skrzynia.
Koleś pisze- mała Nawigacja...w tym modelu radia było Navi?
Cena masakrycznie niska...a znawcy tematu napiszą z pewnością, że to nic dobrego być nie może.
Poza tym od Handlarza- też raczej minus :)

dedmike - Czw Mar 03, 2016 21:49

dla mnie manual na + żywię nadzieję, iż ktoś oglądał na żywo ten egzemplarz
AdaskoC - Czw Mar 03, 2016 21:55

dedmike, załatw Vin, to będzie wiadomo co jest nie tak.
sknerko - Czw Mar 03, 2016 22:15

Klapa z tyłu ze starą blenda a znaczka rover nie widać, z harmana to chyba tylko koszyczki od tweeterów i to jeszcze krzywo założone ale może sie myle no i przedliftowe zegary w polifcie i kiera wymieniona od innego. Te fotele też mi jakoś nie pasuja nie powinny być czasem inne w poliftowym?
AdaskoC - Pią Mar 04, 2016 07:09

To klapa z rocznika ok 2003, znaczka rovera w nich nie bylo, bo jest na blendzie napis :-)
Akurat w tym roczniku to jeszcze występował przedliftowe zegary :-)
Właśnie albo kierownica jest oryginalna, a drewno deski i gałka biegów od innego, albo odwrotnie. Ale mi tez bardziej kierownica nie pasuje.
Poszycia foteli sa ok, ale elektryka w welurach :-) pierwsze widzę, a trochę juz widziałem :-)

Moim zdaniem cos jest bardzo nie tak, lub to nie udana przekładka. Nawet jeśli byłby odwijany z latarni i klepany, to cena jest zbyt niska.

Vigoslaw - Pią Mar 04, 2016 07:43

Chłopaki,

Widać odcienie lakieru na I zdjęciu...
Na drugim drzwi kierowcy...
Zle spasowane dokładki progowe i cały przód
Kierownica albo poduszka wymieniane
Do tego elektryczne welury to wersja na mega zamówienie :twisted:
Nie widziałem nawet takiej w ZT260 <lol>

Pozdro,

Vig

dedmike - Pią Mar 04, 2016 13:15

Vin do sprawdzenia: SARRJZLLS4D324106
R75 - Pią Mar 04, 2016 21:45

S = Europe
A = U.K.
R = MG Rover

RJ = Rover 75 & MG ZT

Z = Connoisseur & Connoisseur SE (TL7)
L = Saloon
L = 2500 Petrol
S = Rover 75 2500 Petrol Manual LHD
4 = 2004 Model Year
D = Longbridge
324106 = numer samochodu

ogólne się zgadza, przynajmniej nie Anglik po przekładce :D

tylko ten środek..... wymienione "drewno", liczniki - to jest bardzo podejrzane

przebieg również podejrzany, ciekawe co na to T4 :)

dedmike - Pią Mar 04, 2016 21:56

ktoś ma blisko do tego komisu???
AdaskoC - Pią Mar 04, 2016 23:03

To pewnie byl przerobiony na lifta skoro modelowo 2004r a nie model 2005
BigBoyPL - Pią Mar 04, 2016 23:24

Kod:
To co jeszcze nie zostało podane:
off_assembly_date     Wednesday, 10th March 2004 @ 08:12:40
brochure_model_desc     R75 C3 Saloon 2.5 KV6 (177)
home_export     EXPORT
country     GERMANY
exterior_paint     Starlight Silver
interior_trim     Axis/Tuscany (Black)
trimlevel     Contemporary

dedmike - Sob Mar 05, 2016 08:50

a czasami nie od 2004 r jest już polift?
christopher7 - Sro Mar 09, 2016 15:58
Temat postu: Rover 75 polift 2004r. czy warto?
Trochę mało estetycznie wygląda kierownica wyjęta z innego wozu. Nie wiem po co to.
Ma klawisze trakcji grzania foteli i trakcji. Ma również małą nawigację. Na jednym ze zdjęć od strony słupka widać na fotelu kierowcy kreskę. Nie jest to przypadkiem od wywalonej poduszki fotela (jeśli w ogóle była w tej welurowej wersji ?? ). Ma nawet klawisze pamięci foteli !! !). Wersja connoisseur Pakiet chrom sądząc po lusterkach. Wygląda jakby był kompletowany z kilku. Przebieg intrygujący... Po co ktoś cofał aż tyle przebieg ? Chyba że prawdziwy :smile: Cena... skandaliczna !! !
Szkoda że nie w Poznaniu bo chętnie bym obejrzał. Ze zdjęć niestety chyba więcej się nie wymysli. Trzeba obejrzeć i przejechać się.

ppkss4_ - Sob Mar 19, 2016 21:38

Witam serdecznie Kolegów i koleżanki z forum. Jako, że jest to pierwszy post na forum chciałbym wszystkich pozdrowić.

Co do auta to sam się nim zainteresowałem lecz za dużo przy nim grzebane. Napewno był bity i to nie lekko. Poduszka kierowcy i pasażera wystrzelona i źle spasowana co widać na zdjeciach, o ile była w fotelu to również jej nie ma bo fotel jest zeszyty brązowa nicią.

Auto ma strasznie mały przebieg, 3 tygodnie temu cena 9900.

[ Dodano: Sob Mar 19, 2016 21:38 ]
ppkss4_ napisał/a:
Witam serdecznie Kolegów i koleżanki z forum. Jako, że jest to pierwszy post na forum chciałbym wszystkich pozdrowić.

Co do auta to sam się nim zainteresowałem lecz za dużo przy nim grzebane. Napewno był bity i to nie lekko. Poduszka kierowcy i pasażera wystrzelona i źle spasowana co widać na zdjeciach, o ile była w fotelu to również jej nie ma bo fotel jest zeszyty brązowa nicią.

Auto ma strasznie mały przebieg, 3 tygodnie temu cena 9900.


cena chyba była promocyjna.

Ogłoszenie z dnia wczorajszego 18.03 10900 zł

http://otomoto.pl/oferta/...html#12bbdc926b

sknerko - Sob Mar 19, 2016 21:49

Pewnie naprawili to co im pierwszy klient wytknął i teraz cena w górę
christopher7 - Nie Mar 20, 2016 00:38
Temat postu: Rover 75 polift 2004r. czy warto?
Pewnie zaglądają na Forum i na bieżąco korygują. Może profilaktycznie przy każdym następnym piszmy że za drogi ;-)
longer86 - Nie Mar 20, 2016 00:45

Może ta krucjata jest cos warta... Auto o ktorym ostatnio napisaliśmy z Gniezna albo zostalo kupione przez kogoś nieświadomego, albo czekają aż afera minie, bo zniknęło z wszystkich portali
ppkss4_ - Wto Mar 29, 2016 08:10

Na zdjęciach nadal są widoczne usterki które były. Gdy cena była niższa tzn 8900 zł to zdobyłem dane obecnego właściciela i poprzedniego ponieważ chciałem się dowiedzieć jak mocno pojazd był uszkodzony bo od osoby która wystawia auto na aukcje tego się nie dowiemy. Jeżeli auto kogoś bardzo interesuje mogę podać dane osobowe właściciela na PW. Takie jak imię, nazwisko i adres, numeru nie posiadam ale są portale społecznościowe na których te dane wystarcza do kontaktu. Z racji, że moja Panna powiedziała stanowczo NIE dla tego rozbita odpuściłem.
Pozdrawiam.

dedmike - Pią Kwi 15, 2016 20:07

hej,

pisałem do Ciebie maila w sprawie kontaktów na byłych właścicieli ale być może nie doszedł, jak możesz to podaj dane na priv ;-)

pozdrawiam i dziękuje