Zobacz temat - [214] Problem z odpaleniem IMMO
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214] Problem z odpaleniem IMMO

dexxter90 - Nie Mar 13, 2016 15:22
Temat postu: [214] Problem z odpaleniem IMMO
Witam wszystkich forumowiczów :) Otóż mam problem i mam nadzieję że tutaj znajdę odpowiedź. W piątek normalnie otworzyłem uruchomiłem swojego Roverka przejechałem pare km i zgasiłem go. Wracając auta nie dało się otworzyć z pilota wciskałem kilka razy nic cisza otworzyłem z kluczyka wsiadłem nie paliła się ta czerwona kontrolka (dioda) przekręciłem kluczyk chciałem odpalić cisza tylko pompe paliwa usłyszałem ale do tego zaczyna wyć mi alarm a właściwie klakson bo taki jest dźwięk wtedy ta lampka się świeci no i jest ten dźwięk od immo chyba krótki cichy auto nie kręci w czym problem ? mam klucz z pilotem na zapas mam również klucz z pilotem mam też tą kartę z kodem od immo o ile jest poprawny. Dodam że auto stoi na tygodniu nie jest jeżdzone tylko weekendami i w ten piątek jak wróciłem był problem bo musiałem parę razy klikać żeby pilot załapał i otworzył a potem jak już wsiadłem pojechałem zamknąłem go wróciłem nie działało. Proszę o pomoc. Nie chcę popadać w koszty więc fajnie by było samemu coś wymyślić :) Ps. Próbowałem oczywiście z zapasowym pilotem wciskałem itd nic zero reakcji.
Adrian - Nie Mar 13, 2016 16:25

Tyle podobnych tematów jest... Nawet pod moim postem masz taką fajną tabelkę.