Zobacz temat - [R400] Wymiana lewego przedniego błotnika.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Wymiana lewego przedniego błotnika.

fredii - Wto Sie 09, 2016 11:57
Temat postu: [R400] Wymiana lewego przedniego błotnika.
Cześć.

Mam mały problem i pytanko. Szukałem na forum, ale znalazłem dwie różne odpowiedzi. Może od początku. Żona zaparkowała obok Tesco. Nie było jej może 20 minut. Dzwoni do mnie z płaczem, że jakaś ku…wa rozwaliła jej Roverka. Cały lwy przedni błotnik wgnieciony. Byłem u kierownika Tesco na monitoringu, ale tak zaparkowała, że to miejsce kamery nie obejmują. Sprawa jest na policji od miesiąca. Wczoraj dostałem telefon, że raczej nic z tego. Nikt nic nie widział a nawet jak widział to takiej osoby nie udało się znaleźć. Kupiłem już nowy błotnik. Lakier będzie kładziony u znajomego. Chciałem się tylko zapytać, co trzeba odkręcać, aby zdjąć błotnik? Zderzak, nadkole? Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

WojteK. - Wto Sie 09, 2016 19:23

pod maską masz na błotniku 3 śruby, jak otworzysz drzwi masz kolejne i pod czarną osłoną kolejna( ja gdy wymieniałem swój ten etap mogłem pominąć gdyż mocowanie nie istniało :D ) A jeszcze nadkole i od zderzaka (nie wiem jak fabrycznie było to montowane, bo u mnie normalnie na 2 śrubach. to chyba tyle :)

I chyba wszystko na klucz 10

fredii - Czw Sie 18, 2016 16:43

Dzięki :)