Zobacz temat - [R75] Dziwne stukanie przy włączonej klimie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Dziwne stukanie przy włączonej klimie

klejsza - Nie Paź 23, 2016 18:03
Temat postu: [R75] Dziwne stukanie przy włączonej klimie
Mniej wiecej dwa tygodnie temu usłyszałem dziwny stukot z okolic prawego przedniego koła, stuka tylko na sprzęgle bądź na jałowym i tylko przy właczonej klimatyzacji. Jeden mechanik stwierdził ze poduszki silnika są do wymiany stąd taki hałas, drugi że to rozrząd ( swoją drogą nie wiem skąd ten pomysł) a trzeci stwierdził że to sprężarka od klimy co by miało sens. I teraz pytanie z tym związane - czy ktoś miał już taki problem i czy da się to rozwiązać bez wymiany sprężarki? Czy jest to objaw jej skrajnego zużycia i niestety trzeba wymienić?

Z góry dziekuję za odpowiedzi, używałem szukajki lecz nic nie znalazłem co by mogło pomóc.

MaReK - Nie Paź 23, 2016 18:06

klejsza napisał/a:
Jako, że jestem na tym forum nowy wypada się przedstawić.

Witam jestem Marcin.


To miło. Jednak od przywitań mamy tutaj inny dział, a na forum technicznym obowiązuje ściśle określony system tytułowania wątków. Zatem do dzieła Marcinie, bo Ci ten temat ktoś z moderatorów bądź administratorów usunie.

A co do Twojego tematu, może jeszcze koło pasowe? Nagraj i pochwal się.

prebenny - Nie Paź 23, 2016 18:07

Koło pasowe do sprawdzenia.
klejsza - Nie Paź 23, 2016 18:18

koło pasowe raz się samo (!) poluzowało i spadł pasek, samo koło wydaje się ok. Za paskiem klinowym jest drugi nie wiem od czego i własnie on dostaje dziwnych drgań