Zobacz temat - [mg zs] podkładki pod wtryski, kąt wtrysku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [mg zs] podkładki pod wtryski, kąt wtrysku

podki - Czw Sie 31, 2017 21:44
Temat postu: [mg zs] podkładki pod wtryski, kąt wtrysku
WItam mam takie błache pytanie wie ktos jaki rozmiar mają podkładki miedziane pod wtryski sdi bo chciałem sb podmienić? Podawałem oznaczenia wtrysków kbal... i nie mogli mi w hurtowni motoryzacyjnej znaleźć nawet po modelu auta dziwne pomozę ktos?

Drugie pytanie kąt wtrysku mierzy się na ciepłym silniku?

sTERYD - Pią Wrz 01, 2017 10:24

Na zimnym masz przestawiony kąt dla ułatwienia rozruchu, dlatego właściwy ustawia się na ciepłym.
bociannielot - Pią Wrz 01, 2017 11:02

podki, popatrz w jakimś sklepie online z częściami do rovera, ja tak kupiłem kilka lat temu, podobno od HDI pasują tylko trzeba młotkiem delikatnie dobić bo są grubsze. Ogólnie poszukasz to znajdziesz :ok: . To samo z kątem wtrysku, jest jak pytasz i jak napisał Ci sTERYD, ustawiasz na ciepłym i to też możesz znaleźć na forum, wystarczy trochę poszukać samemu :ok:
iktorn73 - Pią Wrz 01, 2017 12:11

Taki podkładki mają w sklepie w Warszawie, Landstore na Łopuszańskiej 38 bo tam kupowałem. Pewnie w każdym sklepie z częściami do Landroverów je mają.
podki - Pią Wrz 01, 2017 18:18

dzieki wszystkim za odp . Iktorn jak zwykle niezawodny :P czy to bedzie ta podkladka? https://landstore.pl/podkladka-pod-wtrysk-tdi-freelander
iktorn73 - Sob Wrz 02, 2017 16:52

Dokładnie ta :smile:
podki - Czw Wrz 07, 2017 20:27

Nie chce zakładac nowego tematu odczytałem wartość kąta wtrysku na luzie na nagrzanym silniku wynosi on (-1,5) stopnia co to oznacza i co moze powodowac? z tego co czytalem prawidlowy powinien byc od 2 do 4[/center]
Remigiusz - Czw Wrz 07, 2017 22:31

Kiepskie odpalanie na zimnym silniku :D
podki - Pią Wrz 08, 2017 09:52

a jak sie to ma do innych parametrów przyśpieszenie, moc silnika, głośnośc pracy? lepiej gorzej ?