Zobacz temat - [ROVER 45 SEDAN 1.4 I 16V 103KM] | Nawiew
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [ROVER 45 SEDAN 1.4 I 16V 103KM] | Nawiew

JunakNGD - Wto Lut 06, 2018 18:48
Temat postu: [ROVER 45 SEDAN 1.4 I 16V 103KM] | Nawiew
Siemanko , mam pewien problem nie działa mi podkrętło od opcji nawiewu (na szybe,nogi ,czy tam tylko przód itd) . Nie wiem zbytnio jak to wytłumaczyć dodam że wentylator działa , siłą nawiewu działa , ciepło-zimno również a ostatni przełącznik nie reaguje na swoje opcje . Wiecie może co może być problemem ? , ostatnio przy odkęcaniu filtru kabinowego za schowkiem właśnie zauważyłem przypadkiem że nawiew nie działa jak powinień . CZekam na odpowiedzi
Igor_Op - Czw Lut 08, 2018 10:38

Zakładam, że system linek wygląda u Ciebie tak samo, jak u mnie (iDT). Po lewej stronie (od strony kierowcy) przy nogach, jak się schylisz, to będzie widać za plastikiem konsoli niebieski pancerz, w którym idzie linka. Kręć pokrętem od pozycji nawiewu i patrz, czy chodzi linka i przesuwa się plastik, który jest na jej końcu. Jeśli się nie przesuwa, to opcje mogą być różne: zerwana linka, zablokowała się gdzieś, spadła z pokrętła albo pancerz wyskoczył z mocowania (ja tak miałem - pokrętło chodziło ładnie, ale pozycja się nie zmieniała).
JunakNGD - Pią Lut 09, 2018 21:44

Igor_Op napisał/a:
Zakładam, że system linek wygląda u Ciebie tak samo, jak u mnie (iDT). Po lewej stronie (od strony kierowcy) przy nogach, jak się schylisz, to będzie widać za plastikiem konsoli niebieski pancerz, w którym idzie linka. Kręć pokrętem od pozycji nawiewu i patrz, czy chodzi linka i przesuwa się plastik, który jest na jej końcu. Jeśli się nie przesuwa, to opcje mogą być różne: zerwana linka, zablokowała się gdzieś, spadła z pokrętła albo pancerz wyskoczył z mocowania (ja tak miałem - pokrętło chodziło ładnie, ale pozycja się nie zmieniała).


OO dziękuje , sprawdzę to i dam znać
____

Mianowicie miałeś rację , trzeba było te linki ustawić i jak na razie Działa . Pozdrowienia