Zobacz temat - Witam i autkiem sie chwale :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam i autkiem sie chwale :)

jerzu - Nie Kwi 08, 2007 15:02
Temat postu: Witam i autkiem sie chwale :)
A wiec ja rowniez sie przywitam :) Mam nadzieje ze nie za pozno :)
A to moje autko :) 214 Si Silverstone :)

Tacowski - Pon Kwi 09, 2007 10:53

Witam rowniez :)
MaReK - Pon Kwi 09, 2007 11:52

Chociaz o gustach sie nie dyskutuje to ja jednak napisze cos od siebie ;)
Auto jak to R200 podobuje mi sie.
We wnetrzu do wszystkiego brakuje jak dla mnie aluramek na zegary i firmowych dywanikow ;)
Na zewnatrz natomiast wszystko jest cacy oprocz wydechu (dla mnie oczywiscie). Te koncowki za bardzo rzucaja sie na zewnatrz, chyba z 5 cm poza obrys zderzaka.

Pozdrawiam,

jerzu - Pon Kwi 09, 2007 11:59

ramki na zegary sa juz w planach i pojawia sie :) a wydech rowniez mi sie nie podoba... zostanie zmieniony jak tylko bede mial jakies fundusze :) a jak wygladaja te firmowe dywaniki?:D
MaReK - Pon Kwi 09, 2007 12:09

jerzu napisał/a:
ramki na zegary sa juz w planach i pojawia sie :) a wydech rowniez mi sie nie podoba... zostanie zmieniony jak tylko bede mial jakies fundusze :) a jak wygladaja te firmowe dywaniki?:D

Ojciec mi buchnal aparat i nie przywiozl bo bym Ci fotki przyslal.
Zalezy Ci na sportowym wydechu czy tylko na jego wygladzie?
Jesli to drugie, to mozna za rozsadna cene u tlumikarza zrobic fajny, estetyczny wydech.
Firmowe dywaniki to sa takie, ktore dochodza do rantow (nadkole, tunel itp.) i maja logo.
W Tomatem maja na pewno. Ja kupilem oryginalne ale z logiem MG a nie Rover - ale tez sa fajne ;)
Alu ramki na zegary wiekszosci sie podoba natomiast na pokretla od ogrzewania, nawiewu itp. nie wszystkim :)

Pozdrawiam,

jerzu - Pon Kwi 09, 2007 12:28

w tym aucie jest zalozony sportowy uklad wydechowy od kolektora do konca, wiec tylko tlumik koncowy bede chcial zmienic na cos ladniejszego... alu ramki na pokretla nawiewu juz mam bo dostalem je seryjnie z fabryki :) no to musze zrobic liste zakupow :)
emes - Pon Kwi 09, 2007 12:52

jerzu napisał/a:
alu ramki na pokretla nawiewu juz mam bo dostalem je seryjnie z fabryki


To były montowane fabrycznie? Pytam, bo z tego co wiem, to można je było dokupić jako oryginalne akcesoria.

jerzu - Pon Kwi 09, 2007 13:04

no gdzies w archiwum czytalem ze w wersji silverstone bylo to fabrycznie :)
emes - Pon Kwi 09, 2007 20:29

To w takim razie powinni go nazwać nie Silverstone a Chromstone :-)
piter34 - Wto Kwi 10, 2007 15:48

jerzu napisał/a:
no gdzies w archiwum czytalem ze w wersji silverstone bylo to fabrycznie :)

Dokładnie. Fabrycznie były w silverstone'ach