Zobacz temat - [R75] Podłączenie halogenów - schemat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Podłączenie halogenów - schemat

r1 - Pią Kwi 27, 2007 15:50
Temat postu: [R75] Podłączenie halogenów - schemat
Witam !

Potrzebuję schemat układu elektrycznego... szukałem w necie i na stronie roverki.pl, ale do R75 2.0 CDt nie ma.... bardzo proszę o pomoc.

i jeszcze jedno, bo odłączyłem akumulator i zablokowało mi się radio, w jaki spodób moge go odblokować, bo nie mam żadnej kartki z kodami.

Pozdr :wink:

Doleslaw - Sob Kwi 28, 2007 19:06

Schemat jakich konkretnie układów Cię interesuje? Silnika? Nie ma jednego schematu całej instalacji, byłby trochę nieczytelny :smile:
r1 - Sob Kwi 28, 2007 20:08

no konkretnie chodzmi o podłączenie włącznika świateł ( halogenów, po po lewej stronie) i potrzebuje schemat, jaki kabelek (czyt. kolor) gdzie wsadzić do wtyczki ;)

Ale myśle że to będzie OK ;)

Pozdr

Doleslaw - Sob Kwi 28, 2007 21:02

r1 napisał/a:
no konkretnie chodzmi o podłączenie włącznika świateł ( halogenów, po po lewej stronie) i potrzebuje schemat
Pozdr

No to konkretnie potrzebujesz tego: :lol:

ekodris - Nie Kwi 20, 2008 00:23

Koledzy ja mam problem z elektrycznym sterowaniem szyb tylnych (przednie też na odwrót chodzą), ogrzewanie tylnej szyby załącza się tylko automatycznie - było ok ale jak zgubiłem kluczyk i wymienili jakiś komputer komfortu to spartaczyli podłączenia - sami nie wiedzą jak to naprawić......... no i tempomat nie działa ( napewno bezpieczniki ok spr.), - jeśli ktokolweiek ma dostęp do schematów to byłbym bardzo wdzięczny - bez tego ani rusz.
PHJOWI - Nie Kwi 20, 2008 10:35

schematy masz w rave programie rover, żle masz dobrany komputer napewno wymaga przeprogramowania.
piter34 - Sro Kwi 23, 2008 16:56

ekodris napisał/a:
było ok ale jak zgubiłem kluczyk i wymienili jakiś komputer komfortu to spartaczyli podłączenia

Można wiedzieć gdzie tak spartaczyli?

ekodris - Sro Cze 11, 2008 02:23

a w legnicy spartaczyli, ale szkoda gadać. Dalej nic nie działa muszę skontaktować się z PHJOWI, dajcie znać jak do was dojechać i ile taka imreza z przeprogramowaniem może orientacyjnie kosztować?

P.S.
wyczaiłem ostatnio, że wentylator mi nie działa - napięcia nie podaje, może to też przyczyna braku klimy?

Zukowaty - Sro Cze 11, 2008 02:36

No klima bez wiatraka nie pojdzie...a co do tego tempomatu to zobacz czy nie spadla Ci dzwigienka z od silownika tempomatu do przepustnicy.U mnie sie wytarlo to troche i mi spadalo,na goraco sobie ''naprawilem''
ekodris - Sro Cze 11, 2008 11:57

a gdzie to coś się znajduje i jak wygląda?
Zukowaty - Sro Cze 11, 2008 15:18

To jest taki silownik pneumatyczny zamontowany na przeciwko przepustnicy.Ja mam 2.0 V6 ale mysle ze to bedzie tak samo rozwiazane a TAK
to ustrojstwo wyglada tylku tu jest blaszka z prawej stromy a my mamy plastikowy patyczek z kulka na koncu i dluuuuuuuuzszy.