Zobacz temat - [R200] zawieszenie ???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] zawieszenie ???

roverowiec - Sob Cze 02, 2007 21:07
Temat postu: [R200] zawieszenie ???
witam, dzis wpadlem w poślizg na zakręcie i uderzyłem w krawężnik lewym przednim kołem.Felga troche się wygięła.teraz troszke ściąga na lewą stronę. Wiecie co może być tego przyczyną? Jakie są ewentualne, przybliżone koszty naprawy. Dodam jeszcze że kierownica nie bije, nic się nie trzęsie, tylko delikatnie ściąga na lewą stronę... Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
walkie - Sob Cze 02, 2007 21:10

No jakbym masz odpowiedz w swoim poscie. Przygrzmociles w kraweznik, skrzywiles felge i sciaga :)
Pojedz na diagnostyke zawieszenia, czy nie skrzywiles czegos oprocz felgi, niech Ci wyprostuja ta felge i juz.

roverowiec - Sob Cze 02, 2007 21:14

no właśnie problem polega na tym, że jeżdżę na zapasie, tamto koło zdjąłem. Podpompowałem i dalej ściąga :(
walkie - Sob Cze 02, 2007 21:17

No to diagnostyka zawieszenia, mogłeś coś skrzywić wewnątrz. Jakaś półośka albo inne dziadostwo.
Paul - Sob Cze 02, 2007 21:32

Raczej wahacz, półośki tam niet ;)
Oby tylko się przestawił a nie skrzywił. Bez diagnostyki (rzetelnej) się nie obejdzie, niestety :(

roverowiec - Sob Cze 02, 2007 21:35

no to może ktoś w okolicach Katowic poleci jakis dobry i tani warsztat. Byłbym bardzo dźwięczny
Paul - Sob Cze 02, 2007 21:42

www.roverki.pl/garage.php
Inaczej nie pomogę, nie znam okolic :(

roverowiec - Nie Cze 03, 2007 09:26

a powiedzcie mi, czy po wymianie koła na zapas z innym bieżnikiem (bardzo dobrym - używanym pierwszy raz) może siągać? Dodam że opona na tej wykrzywionej feldze jest troszke łysa...
srbenda - Nie Cze 03, 2007 09:57

raczej koncowka drazka dostala w d*pe - pojedz gdziekolwiek gdzie robia zbieznosc albo na stacje diagnostyczna to sie dowiesz co i jak
walkie - Nie Cze 03, 2007 11:36

roverowiec napisał/a:
a powiedzcie mi, czy po wymianie koła na zapas z innym bieżnikiem (bardzo dobrym - używanym pierwszy raz) może siągać? Dodam że opona na tej wykrzywionej feldze jest troszke łysa...


To raczej nie jest powód ściągania. Stawiam na pokrzywienie czegoś. Tutaj koledzy rzeczowo opowiedzieli co moze byc powodem tego.

roverowiec - Nie Cze 03, 2007 11:52

ok, dzis skocze do norauto na diagnostyke nadwozia. Zobaczymy coz tam sie uszkodzilo. Dzieki za wszystkie odpowiedzi...