Zobacz temat - [MGF] Wersje komputera
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF] Wersje komputera

Senn - Pią Cze 15, 2007 09:14
Temat postu: [MGF] Wersje komputera
Koledzy, uzytkownicy MGF 1.8 - mam pytanie odnosnie waszych wersji komputerow. Wiem ze w tych modelach wystepowaly

MKC 104110
MKC 104111
MKC 104112

oraz inny model do silnikow VVC, ale ten akurat mnie nie interesuje.

Chodzi o to, ze w moim poldku 1.8 silnik zasilam elektronika z 1.4, a chcialbym zeby to mialo do konca rece i nogi. Pomimo ze samochod jezdzi, calkiem ladnie przyspiesza itp, ale mam wrazenie ze nie wszystko jest tak jak byc powinno i ze silnik nie przedstawia soba parametrow takich jakie powinien miec tj. 117-120KM. Wydaje mi sie ze te kompy ktore wymienilem sa wersjami MEMS 1.9 tj. ze znakiem X na aluminiowej obudowie. Mam namiar na goscia ktory ma komputery od MGF i twierdzi ze prawdopodobnie jeden z nich byl bez immo. Czy w waszych MG sa immobiliser'y? Podajcie numer kompa i z jakiego roku pochodzi samochod. Szczegolnie chodzi mi wersje z kopulka zaplonowa.
Jezeli nie stanowi to problemu to prosilbym tez o kolory przewodow dochodzacych do wtyczki ECU. Chcialbym porownac pinologie wiazki silnika. Marzeniem jest sytuacja gdy ta pinologia zgodzi sie z moja poldoroverowa i zdobycie kompa bez immo :)

Pozdro i prosze o pomoc.

Adolf - Pią Cze 15, 2007 12:09

spojrzę dzisiaj i dam znać..

ja mam immo..

pozdr.