Zobacz temat - Ale zaoszczędziłem ;-)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Ale zaoszczędziłem ;-)

PTE - Pon Cze 18, 2007 19:21
Temat postu: Ale zaoszczędziłem ;-)
Dzisiaj z nudów przeglądałem części do roverków na Allegro i trafiłem na filtry oleju Purflux po 7zł/szt. Jako że w lipcu i tak będę wymieniał oliwę w silniku a cena była korzystna, zakupiłem od razu 2szt. Wraz z przesyłką wyniosły mnie 20zł, czyli tyle, ile jeden Filtron w tanim sklepie motoryzacyjnym. Big deal :mrgreen: Jakby ktoś chciał, to jeszcze 3 zostały :twisted:
leaf79 - Wto Cze 19, 2007 11:11

Witam,
i ja zakupiłem 2 szt. więc pozostała jeszcze tylko 1 :)

Pozdrawiam
Jacek C

Piotrass - Wto Cze 19, 2007 11:49

Szkoda,że dla mnie została tylko 1 sztuka ;)
Dzięki za poinformowanie o okazji :mrgreen:

Zientas - Pią Cze 22, 2007 20:48

Oby cena nie szła w parze z jakością.... :roll:
Przemek_Docent - Pią Cze 22, 2007 23:07

No właśnie...
PTE - Sob Cze 23, 2007 09:41

Zientas napisał/a:
Oby cena nie szła w parze z jakością.... :roll:


Przemek Docent napisał/a:
No właśnie...


Przecież Purflux idzie na pierwszy montaż w wielu autach. Poza tym ja wymieniam olej co roku, czyli co jakieś 6tys. km, więc luzik :mrgreen:


EDIT: W internetowym sklepie Intercars ten filtr (LS802) kosztuje 17,42zł.

leaf79 - Sob Cze 23, 2007 16:15

Potwierdzam, iż purflux idzie w wielu autach na pierwszy montaż, a co do jakości, to muszę przyznać, że wyglądają bardzo ładnie...
PTE - Sob Cze 23, 2007 17:10

leaf79 napisał/a:
Potwierdzam, iż purflux idzie w wielu autach na pierwszy montaż, a co do jakości, to muszę przyznać, że wyglądają bardzo ładnie...


Już dostałeś paczkę? Ja wciąż czekam... Miejscowa poczta działą skandalicznie. Pp ostatnie 2 przesyłki musiałem zgłosić się osobiście i zapytać czy coś nie przyszło. Prawdopodbnie w ogóle nawet awizo nie przynieśli :evil:

leaf79 - Sob Cze 23, 2007 19:56

Tak, otrzymałem paczkę w czwartek lub piątek... dopytaj się o wysyłkę, kiedy została nadana.
PTE - Sob Cze 23, 2007 21:16

leaf79 napisał/a:
Tak, otrzymałem paczkę w czwartek lub piątek... dopytaj się o wysyłkę, kiedy została nadana.


Wysyłka nastąpiła następnego dnia po wpłacie. Rozszarpię kiedyś te babki na poczcie tudzież doręczycieli. Totalne olewactwo. Kiedyś czekałem na paczkę przez 2 tygodnie. Poszedłem na pocztę a tam okazało się, że od tygodnia już leży - tylko skąd miałem o tym wiedzieć?

EDIT: wczoraj doszły :mrgreen: Musiały już kilka ładnych lat leżeć na półce, bo opakowanie miejscami pożółkło. Ale same filtry są czyste, bez rdzy, uszczelka też ok. :razz: