Zobacz temat - [220 SD] Mój Rover uległ kolizji i mam problem z odpaleniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [220 SD] Mój Rover uległ kolizji i mam problem z odpaleniem

misiu26 - Wto Sie 28, 2007 23:34
Temat postu: [220 SD] Mój Rover uległ kolizji i mam problem z odpaleniem
Mam problem z odpaleniem nie działa nic w samochodzietz. podświetlenie tablicy, radio, zegarek,szyby no rozrusznik nie świeci sie kontrolka od podgrzewania świec.Ponoć jest jakiś czujnik zderzeniowy gdzie mogę go szukać i co trzeba zrobić jak go odnajdę.Bardzo prosze o szybką pomoc bo mi już rece opadają.
Brt - Wto Sie 28, 2007 23:40

jak go odnajdziesz to trzeba nacisnąć. le czy takowy jest w SD to nie mam pojęcia :/
Zientas - Sro Sie 29, 2007 00:47

Nie świeci się kompletnie nic? Może w trakcie kolizji urwała się cela w akumulatorze. Sprawdź czy akumulator działa. Podłącz bezpośrednio na klemy jakąś np. żaróweczkę 12V.
Czujnik zderzeniowy odcina tylko paliwo (chyba).

MaReK - Sro Sie 29, 2007 00:52

W SD nie ma takiego czujnika na zew. Chyba ze jest wewnatrz auta. Np. za schowkiem.
Zientas - Sro Sie 29, 2007 10:22

Sprawdziłeś akumulator?
misiu26 - Sro Sie 29, 2007 21:38

akumulator dzial bo swieca sie kontrolki oprócz podgrzewania swiec oraz dzial klakson i tylne lampy
thef - Sro Sie 29, 2007 21:50

Czujnik zderzeniowy występuje tylko w benzyniakach, proszę się nie sugerować, nie wiem tego na pewno, proponuję podładować akumulator i dać nam znać co dalej.
misiu26 - Sro Sie 29, 2007 22:20

akumulator ma 3 miesiace jest nowy jak juz wspominalem nie dzialaja elektryczne szyby i podswieltenie tablicy ale dziala swiatla i kontrolki na desce oprocz od swiec.wiec akum. wykluczam.
walus - Czw Sie 30, 2007 00:59

misiu26 napisał/a:
akumulator ma 3 miesiace jest nowy jak juz wspominalem nie dzialaja elektryczne szyby i podswieltenie tablicy ale dziala swiatla i kontrolki na desce oprocz od swiec.wiec akum. wykluczam.
poprostu sprawc bezpieczniki moglo byc zwarcie