Zobacz temat - [R600] Prawy przegub napędowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Prawy przegub napędowy

pawciu87 - Czw Sie 30, 2007 19:02
Temat postu: [R600] Prawy przegub napędowy
otoz taka jest sprawa ze musze wymienic przegub prz swoim aucie... z powodu ze znajduje sie za granica, chcialem go kupic droga interenetowa, ze jak przyjade zeby wszystko bylo na miejscu w domu juz. Bylem na stronie intercars i znalazlem przegub firmy 4max za bodajze 170 zl. Pytanie brzmi: czy ktos z roverkowiczow ma/mial przegub tej firmy i jak sie sprawuje, albo jakies wskazowki gdzie mozna na necie kupic dobry przegub? i jeszcze jedno pytanie na koniec... jakies zarowcki posiada R600 w swiatlach mijania i postojowych? chodzi mi o dokladne dane, bo tez nie ja bede to kupowal puki co.... dziekuje wszystkim z gory :wink: :mrgreen:
ADAM1 - Czw Sie 30, 2007 19:05

Odpusc sobie ta firme, a zarowki to H1, postojowych jeszcze nie zmienialem , wiec nie wiem :smile:
pawciu87 - Czw Sie 30, 2007 19:16

dlaczego odpuscic?
marthinez - Czw Sie 30, 2007 19:36

Rozumiem, że jako stary klubowicz tu pytałeś ? :wink:
4max to kiepska firma, też odradzam.

giewu - Czw Sie 30, 2007 21:40

ADAM1 napisał/a:
Odpusc sobie ta firme ...
marthinez napisał/a:
...4max to kiepska firma, też odradzam.

a ja pozwolę się kolegów zapytać czy wiedzą w ogóle czym jest 4max i na jakiej podstawie opierają swoje stwierdzenia :twisted:
pawciu87 napisał/a:
... Bylem na stronie intercars i znalazlem przegub firmy 4max za bodajze 170 zl. Pytanie brzmi: czy ktos z roverkowiczow ma/mial przegub tej firmy i jak sie sprawuje, albo jakies wskazowki gdzie mozna na necie kupic dobry przegub?...
nie wiem jakie będzie zdanie innych użytkowników tego forum, ale pozwolę sobie stwierdzić ... przegub, który znalazłeś w ofercie Inter Cars pod szyldem 4max to nic innego jak Spidan w innym ubranku. Zna ktoś lepszą firmę zajmującą się przegubami niż Spidan :twisted: ?
ADAM1 - Czw Sie 30, 2007 22:01

giewu napisał/a:
a ja pozwolę się kolegów zapytać czy wiedzą w ogóle czym jest 4max i na jakiej podstawie opierają swoje stwierdzenia


4MAX to firma sprzedajaca (nie produkujaca) podzespoly do aut. Z tego co mi znajomy wytlumaczyl , to oni glownie zajmuja sie pakowaniem produktow podrzednych rzemieslnikow. Sam kupilem rok temu przeguby tej firmy(bylem zmuszony ze wzgledu na czas oczekiwa na przeguby innej firmy) i juz zauwazylem peknieta oslone gumowa(w sobote bede zmienial)
Jedno co maja dobre, to cena. Ale ona zazwyczaj idzie w parze z jakoscia :neutral:
Niepamietam dokladnie, ale wczesniej Zdzich44, lub Docent pisal o jakosci tych produktow na grupach dyskusyjnych

marthinez - Czw Sie 30, 2007 23:09

giewu napisał/a:
a ja pozwolę się kolegów zapytać czy wiedzą w ogóle czym jest 4max i na jakiej podstawie opierają swoje stwierdzenia

Mój szef jakiś czas temu kupił pompę wspomagania do chryslera właśnie tej firmy. Pompa padła po miesiącu. Na gwarancji oczywiście. Wymieniono na nową która padła po dwóch miesiącach. W końcu szf dał sobie spokój i wymienił na bodajże SKF i działa do dziś już dobry rok.
Tak wogóle to poczytaj sobie opinie o tej firmie na necie.

sTERYD - Pią Sie 31, 2007 08:28

ADAM1 napisał/a:
postojowych jeszcze nie zmienialem , wiec nie wiem :grin:

założę się że W5W ;)

[ Dodano: Pią Sie 31, 2007 8:29 am ]
bardzo przydatny linek :wink:

PTE - Pią Sie 31, 2007 11:09

4MAX to nazwa pod jaką sprzedawane są części wytwarzane przez różnych producentów dla Intercars. Taka "tania marka". Podobnie jak JC w JC Auto czy Kager w Focie.
paff - Pią Sie 31, 2007 11:30

pawciu87, - jak masz klopoty z przegubami polosiami a orgnialy drogie to polecam

http://polosie.pl/

warsztat z Torunia z duzym doswiadczeniem i renoma w swiatku tuningu i racingu :) Na telefon panowie odpowiadaja rzeczowo i sympatycznie. Oczywiscie lepiej znalezc cos blizej, ale w razie co to oni nie sa drodzy a poza tym mozna im to pewnie podelsac

lepiej miec taka deske ratunku, bo jakbym mial dac za SKF 400-500 pln to bym dzwonil od razu