Zobacz temat - [R216 98r]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R216 98r]

kuman - Wto Wrz 04, 2007 20:58
Temat postu: [R216 98r]
Witam mam pytanko odnośnie roverka 216 z 1998roku ostatnio zauważyłem jak przy dłuższej jeździe przy skkręcaniu kierownicą ale tylko w miejscu słysze dziwne odgłosy jak by cos miało się urwać natomiast gdy juz jade nic nei słychać czy wiecie co to może być czy to nie sa przeguby?? Drugie moje pytanie dotyczy tego iz ostatnio słysze takie skrzypienie w czasie jazdy z tyłu mam wrażenie jakby to coś w zawieszeniu czy wiecie co to może być ?? Następne moje pytanko to jeśli sa to przguby to czy drogie one sa i ile może koztowac ich wymiana.

AndrewS: poprawilem temat, uzupelnij dane w temacie na zgodne z zasadami tego kacika

Adrian355 - Wto Wrz 04, 2007 22:07

kuman napisał/a:
przeguby??


Ręczny na ful skręcić koła i buta na jedynce!!! Jak pier...... to znaczy ze przegób

kuman napisał/a:
skrzypienie


Mój wujek ma to samo w Vectrze u niego to wahacze lub amory wziął w butelkę po płynie do szyb trochę benzyny spryskał i po kłopocie :wink:

piter34 - Sro Wrz 05, 2007 12:47

kuman napisał/a:
Drugie moje pytanie dotyczy tego iz ostatnio słysze takie skrzypienie w czasie jazdy z tyłu mam wrażenie jakby to coś w zawieszeniu czy wiecie co to może być ??

To jest jedna z "normalności" w serii 200. Wielu użytkowników się na to skarży i już dawno temu (jeszcze na grupach dyskusyjnych, jak forum nie było) stwierdzili oni, że poza tym hałasem nie ma żadnych negatywnych skutków.